Jump to content

Gdzie na wakacje w Lutym ?

Ariel

Recommended Posts

Witam,niestety w tym roku na wakacje nie było czasu, byłem jedynie parę dni na mazurach ale to był raczej wypad na ryby :D Może ktoś też zrobił sobie wakacje w lutym lub w marcu i wie gdzie można się udać ?

Oglądałem oferty Egiptu ale po przeczytaniu kilkudziesięciu opinii mam już dość.

Może ktoś z was gdzieś był i może coś polecić :?:

Myślałem też na Kubą albo Wenezuelą ale 13 godzin w samolocie (bez papierosa :twisted: ) To chyba nie dla mnie, nie mówiąc już o cenie :wink:

to ma byc zorganizowany wyjazd?

jakie preferencje? plażing&smażing (+ofc drinking 8) ), czy moze cos aktywniejszego?

dla pary, czy wiekszej ekipy?

no i tak mniej wiecej chociaz budzet, bo to niestety dosc kluczowe...

I tu jest zasadniczy problem... jestem po dość ciężkiej chorobie i nie mogę przebywać długo na słońcu więc 40 stopni odpada :P Optymalna temp to około 25 stopni, w miarę ciepła woda w morzu/oceanie

Mam zamiar odpocząć, pić niestety nie mogę :twisted:

Dwie osoby dorosłe, budżet do 10k za 2 tygodnie

Izrael?

niestety nie bylem, zawsze chcialem pojechac...

nie wiem czy budzet starczy na 2 tyg... no tam warto jednak ciut aktywniej pozwiedzac. popatrzec, pochodzic etc...

jesli chodzi o "klasyczny odpoczynek", czyli plaza i kąpiel w wodzie, to chyba o tej porze roku i przy tych zalozeniach najlepszy bedzie jednak Egipt. temperatury mniej wiecej takie jak piszesz. Ew własnie Maroko...

poludnie europy odpada, bo temperatury w lutym jeszcze nie te (choc Sycyliaaaaaaaa 8) ), a dalsze kierunki odrzucasz ze wzgl na czas i djengi...

Maroko w lutym: Śr. temp w dzień 23 stopnie, woda 19 stopni.

Egipt odpada zdecydowanie, w Tajlandi ktoś był ?

Sycylii nigdzie nie mogę znaleźć w żadnych biurach

Najbardziej pasowała by mi Jamajka 8) ale 7k za głowę to minimum

Kanary? Lanzarote? Teneryfa?

A byłeś w którymś ? :wink: Pytam bo jeden mówi że fajnie a drugi odradza, Kanary już prędzej ale czy w lutym będzie tam ciepło ?

Kanary są niewiele dalej na południe od Legziry ;)

Może Indie? Goa itp?

Kanary? Lanzarote? Teneryfa?

A byłeś w którymś ? :wink: Pytam bo jeden mówi że fajnie a drugi odradza, Kanary już prędzej ale czy w lutym będzie tam ciepło ?

Byłem pod koniec lutego 2 lata temu na Lanzarote no i...

... była zima 40-lecia :lol:

śnieg nie padał, ale deszcz i trochę wiało

jak kto lubi :D

jak kto lubi :D

Jakby była Impreza STI do dyspozycji to mógłbym nawet leżeć na plaży na Alasce :mrgreen:

Chyba jednak Kanary wybiorę bo cenowo w miarę ok, a zawsze to Europa, temperatura 25 stopni mi odpowiada bo i tak nie mogę się opalać, muszę tam jeszcze poszukać jakiegoś wypadu na ryby, bo łowienie na Atlantyku to moje niespełnione marzenie ;)

Witam,niestety w tym roku na wakacje nie było czasu, byłem jedynie parę dni na mazurach ale to był raczej wypad na ryby :D Może ktoś też zrobił sobie wakacje w lutym lub w marcu i wie gdzie można się udać ?

Oglądałem oferty Egiptu ale po przeczytaniu kilkudziesięciu opinii mam już dość.

Może ktoś z was gdzieś był i może coś polecić :?:

Myślałem też na Kubą albo Wenezuelą ale 13 godzin w samolocie (bez papierosa :twisted: ) To chyba nie dla mnie, nie mówiąc już o cenie :wink:

Egipt faktycznie odradzam

ja też w tym roku nie byłem na wakacjach ale na twoim miejscu wybrałbym kanary

lot nie za długi temperatura ok i jest poś pozwiedzać no i rybki mozna połowic

sam się zastanawiam ale budżet kiepski