Skocz do zawartości

Drugi Sub w rodzinie....


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem czy to tutaj napisac... ale to chyba nie jest powitanie..

Zresztą jakby coś to Mod przeniesie.

 

No więc dzisiaj taisio nabył Forestera 2002.. Wolnossący z automatem.

Dotychczas poruszał się Kią Sportage więc zmiana w dobrym kierunku... Ponieważ mieszka w Cieszynie i porusza się sporo po górkach a nienawidzi machać wajchą w manualu sądzę że będzie zadowolony.

Turbina mu niepotrzebna bo 130km/h to prędkosc kosmiczna... :-)

 

No więc Ojciec i Syn w dwa Foresty ubrani oba srebrne... i oba z 2002 :-)

 

ufffff kosztowało mnie to aby go przekonać że żadna tam HRV..

 

Porażka tylko na polu kontaktów z Siostrą... Mieszka w Stanach i już już miała być Tribeca ale się M5 napatoczyło i niestety...musi się w Hameryce BMW lansować bo jest wielkie...jak ich hamburgery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta. tylko gdzie tam hamowac jak na autostradzie możesz 110 jechać :mrgreen: a przy 130 to juz cię w Real TV pokazują jako poscig za bandytą.

Wiem że M5 to fajne auto ale już w kilku miejscach czytałem że się buja na zakrętach. Pozatym dźwięk silnika... lux ale H6 też ładnie pierdzi.

W środoku miesca podobnie. No a pozatym to zabuliła za niego 20 000 więcej.

BMW i Mercedes to dla dolarowców jest jednak wielki lans....

No i najważniejsze....BMW ma gorsze Forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja idac dzisiaj ulicami szczecina zwrocilem uwage na 2 BMW, jedno, nowa seria 3 malo mnie nie rozjechala zmieniajac pas na przejsciu dla pieszych, drugie, stara seria 5 skrecila w lewo z pasa do skretu w prawo, przejezdzajac tym samym przed maska 4 ruszajacych samochodow, po czym objechala rondo wyjac silnikiem, piszczac oponami i stajac co parenascie metrow bokiem, i kto mi powie ze to nie jest marka dla dresow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, A no tak :mrgreen: A tak wogole to slyszlaem ze teraz nowe egzaminy na prawo jazdy wchodza, i ze juz nie bedzie placu tylko parkowanie miedzy samochodami na normalnych parkingach :lol: ciekawe kto za to bedzie placil... albo inaczej, ile po roku beda kosztowaly egzaminy i kogo na nie bedzie stac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze nic zlego w piszczeniu oponami i stawianiu auta bokiem na rondzie :) Jacys Wy malo mlodziezowi...

 

ps. Moj padre tez sie zastanawia nad jakims SUV. No i opcje sa dwie Foryś vs C-RV. Czy jest cokolwiek co przemawia za honda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o plusy hondy to jest ich.... hmmm.... brak

Nie całkiem.

 

1. Bagażnik ma jak Octavia i trochę, czyli jakieś 30% większy od Forka.

2. "Ładna jest" - dość powszechna opinia, i faktycznie, mnie to auto estetycznie też nawet pasi.

 

Innych atutów nie znam - decydujące o zakupie to one raczej nie są, ale: co kto lubi.

 

Z wad: przede wszystkim haldeksowaty system przeniesienia napędu, jak dla mnie - ciężka porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ten naped w Hondach na 4 kola dziala tragicznie czujesz kiedy sie dolacza tyl a w autach koncerni Vw/audi nie jestes wstanie wychwicic chwili w ktorej wlacza sie tyl

Jak bylem maly i zobaczylem 1 crv-ła to podobal mi sie stoli ktory mozna bylo wyjac z bagaznika :P (seryjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR-V jest drozsza. Ale wlasnie obawiam sie, ze w srodku moze miec wiecej miejsca i to moze mojego ojca do niej przekonac. Jak dzisiaj zobaczyl forestera to powiedzial "A to wcale nie wyglada jak terenowka". Tylko wez mu wytlumacz, ze wygladem sie nie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsadź ojca do środka i spytaj sie czy za kierownica przeszkadza mu fakt że na tylnej kanapie jest mniej miejsca.

Potem pokaż mu wajchę dołączania napędu w CRV ( o ile jest tam takowa , bo przy haldexie może nie być ) i spytaj czemu jego zdaniem nie ma takiej w Foresterze.

 

A na koniec powiedz że CRV też przy Ładzie Nivie nie wygląda na terenówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wczoraj jak tata wracał z nowym nabytkiem podjechał bez problemu pod górkę do domu. Na letnich oponach.., a ostatnio chciało tam podjechać Volvo XC 70 ( nie wiem czy dobrze model napisalem ) na zimówkach ( wprawdzie Klebery ale jednak zimówki )z napisem AWD...... Zatrzymało się tak gdzieś w połowie.

Może to awd znaczy:" A W D..ę sobie wsadź ten napęd" ?

 

ten podjazd to pierwszy element zachwytu ojca nad nowym nabytkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...