Skocz do zawartości

TWOJA STARA SIĘ O REKORD by SJR - Ułęż 29.10 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadaj jako GOSC... bedziesz przykladem jak mozna dachowac w najmniej oczekiwanym momencie :P:mrgreen: :wink: :lol: 8)

 

 

Lubię uderzać z zaskoczenia. :mrgreen:

 

 

A przykładem już byłem ostatnio :P

 

Jednak myślę że się wyrobię. Najwyżej jak nie skombinuję kasy do poniedziałku to będę musiał powiedzieć kurierowi że nie mam kasy na paczkę i mogę dać Nissana w zamian. :mrgreen:

 

Moze kontest instruktorow Nissanem :!: :P:mrgreen: "Zalozny zart prowadzacego" :mrgreen:

wpadaj czymkolwiek... na miejscu GOLFy beda ;-)

 

 

Jakby znów nagle naszłaby mnie ochota na dacha to w aucie z 1992 roku bez klatki nie byłoby tak różowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wpadaj jako GOSC... bedziesz przykladem jak mozna dachowac w najmniej oczekiwanym momencie :P:mrgreen: :wink: :lol: 8)

 

 

Lubię uderzać z zaskoczenia. :mrgreen:

 

 

A przykładem już byłem ostatnio :P

 

Jednak myślę że się wyrobię. Najwyżej jak nie skombinuję kasy do poniedziałku to będę musiał powiedzieć kurierowi że nie mam kasy na paczkę i mogę dać Nissana w zamian. :mrgreen:

 

Moze kontest instruktorow Nissanem :!: :P:mrgreen: "Zalozny zart prowadzacego" :mrgreen:

wpadaj czymkolwiek... na miejscu GOLFy beda ;-)

 

 

Jakby znów nagle naszłaby mnie ochota na dacha to w aucie z 1992 roku bez klatki nie byłoby tak różowo :mrgreen:

to weź opanuj tą swoją ochotę :twisted: chociaż raz... :roll: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby znów nagle naszłaby mnie ochota na dacha to w aucie z 1992 roku bez klatki nie byłoby tak różowo :mrgreen:

 

Raz wystarczy... przeciez to juz ustalilismy :mrgreen:

A Golfy to akurat pelnoprawne rajdowki: klatka, kubly, pasy i jezdzimy w kaskach :!: :P

 

Przeklejam liste bo wazne informacje a 2-ga strona sie zrobila :oops:

 

TSSoR1.jpg

 

Prosze was o potwierdzanie swojej obecnosci. Do imprezy zostalo niewiele czasu. My mamy gotowy plan dzialania - zostalo tylko potwierdzic wymiar :D

Mile widziane wplaty na konto:

mBank

70 1140 2004 0000 3202 0973 3278

Racing B. Czwartosz

 

Prosimy rowniez o kontakt z rodzicami, ktorzy planuja zabrac ze soba pociechy = Dzieci.

Nasz wstepny plan zaklada wyznaczenie w domku przestrzeni do zabawy. Jezeli jednak ilosc chetnych bedzie rowna grupie przedszkolnej - chcialbym poprosic o pomoc "profesionalna Ciocie". Tak, ze wymagam od Was kontaktu w tej sprawie na szkola@racing.pl. Dziekuje!

 

Pomoc w transporcie i montazu opon/kol na trening. Narazie nikt sie nie interesowal... jest teraz trudny moment (sezon na wymiane opon) wiec prosze chetnych o ewentualne rezerwacje. Jesli ktos sedanem chce obskoczyc upalanko i zabrac ze soba rodzinke zamiast kompletu kol na trening to jest to super oferta! Przypominam: w punkcie Auto-Grzes Wilanow, Obornicka 20. Mozecie do srody zostawic opony i felgi potrzebne na Ulez. Na miejscu zostana zmontowane, wywazone i wyslane transportem na impreze - transport i ew. przekladka po imprezie. Tel. do Grzeska 500 188 878. Na haslo SJR turbo znizki na cala usluge: 200zl komplet kol do 16" i 250zl od 17" w gore.

 

Wpisujcie sie na liste. Siedze wlasnie nad lista SJR Dream Team i chcialbym zabrac duzo instruktorow. Narazie wg listy zgloszen to wyglada troszke slabo - znowu robi sie duza impreza a frekwencja nie pokryje kosztow :shock: Ale w ten przedluzony weekend zadumy warto na chwile sie oderwac i powdychac troche spalonych opon, klockow, benzyny i oparow grilla....

 

Ostatnia lista (sprawdzajcie, dopisujcie, edytujcie swoje wpisy - dzieci, os. towarzyszace, pilnujcie zeby was nikt przez przypadek nie potraktowal "edytą").

 

GOSC:

A - Dartmoor

 

Grupa Szkoleniowa:

000. Prezes Boxer

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. BabyExpress + Beata

2. Kubeusz + 1 albo nawet + 2

3. trz + 2

4.

5. Jabbar (+fotografka )

6. Tommipl

7. joanna7f

8. MAZI666 + PRZYLEPKA

9. Zamieszanie +2

10. Maly +KonSTI

11. danikl + Magda

12. Kruszyn

13. --------------

14. saracen44 + 2

15. Luqu

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

Grupa Treningowa:

101. Kameleon - może będzie więcej niż kombi STI

102. Felix RT

103. -Felix RT

104. Felix RT

105. Felix RT

106. Felix RT

107. Felix RT

108. Otori z Anną

109. Luca+Ania

110.

111.

112.

113.

114.

115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale Ty mnie nie wyrzucaj jeszcze do gości! :) To jest ewentualność na wypadek nie zdążenia z wyszykowaniem auta. A wszystko jak na razie zmierza w dobrym kierunku. :wink:

a widzisz... wszyscy mowili ze sie odbuduje :D

trzymam kciuki :!:

 

Zastanawiam sie czy przyjechac na letnich i je dobic czy sprawdzic zimowki.

Ja bym zciachal letnie aby wrocic na zimowkach... czyli dobrze wykorzystal lotnisko i bezpiecznie wrocil do domu (pogoda ostatnio na zimowki sie robi).... na Ulezu zimowa opona jest dobra tylko na snieg.... no sa tacy :oops: co lubia podriftowac na zimie... no ale to na 15min starcza :P:mrgreen:

 

Sam jestem ciekaw jaka pogoda nas spotka. W sumie dawno nie bylo pogody do jazdy..... a jesli bedzie sloneczko to znowu bedzie przyjemnie. Bez wzgledu na chmurki robimy ciekawe trasy i jezdzimy wg harmonogramu. Juz troche przebieram nozkami... ach ta adrenalinka :roll:

 

-- 23 paź 2011, o 06:48 --

 

Grupa Szkoleniowa:

0000. Szymoon

000. Prezes Boxer

00. Jean Cossack

0. Jadzia Sta

1. BabyExpress + Beata

2. Kubeusz + 1 albo nawet + 2

3. trz + 2

4. Dartmoor

5. Jabbar (+fotografka )

6* Tommipl

7. joanna7f

8. MAZI666 + PRZYLEPKA

9. Zamieszanie +2

10. Maly +KonSTI

11. danikl + Magda

12. Kruszyn

13. --------------

14. saracen44 + 2

15. Luqu

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

Grupa Treningowa:

000. czwartek

101. Kameleon - może będzie więcej niż kombi STI

102. Felix RT

103. -Felix RT

104. Felix RT

105. Felix RT

106. Felix RT

107. Felix RT

108. Otori z Anną

109. Luca+Ania

110.

111.

112.

113.

114.

115.

 

* potwierdzone, zaplacone, dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przywieść 2 komplety felg z oponami czy 1 koła i 2 komplety opon?

Przywioze własny komplet tzn felgi z oponami. Czyli przyjeżdżam zmieniam gotowe koła na te do upalania i po wszystkim zakładam spowrotem na te na których przyjechałem. Żadnego zmieniania samych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tylko ja zaplacilem. Nie ma zdecydowanych. Tylko gadaja i gadaja. . Niech czwarek bedzie pewien ze wpadniecie bo bedzie lipa jak cos trzeba bedzie zmieniac.

 

Po co mam potwierdzać? Potem blacharz mi powie że się jednak nie wyrobi i tyle z tego będzie :roll: Ja akurat jestem w takiej sytuacji że zapewne czy jadę czy nie dowiem się w czwartek-piątek. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek jestem na pewno... Zrobisz taką szybką trasę jak ostatnio - bardzo mi się podobało - tym razem będę wykańczał RE070 :twisted:

A do tego negatyw zrobiłem z przodu i wahacze STI, chłodnicę wspomagania, no i będę miał duużżooo czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tylko ja zaplacilem. Nie ma zdecydowanych. Tylko gadaja i gadaja. . Niech czwarek bedzie pewien ze wpadniecie bo bedzie lipa jak cos trzeba bedzie zmieniac.

 

Dziwne ja też zapłaciłem. Może ma problemy z księgową, przewiózł ją na prawym i po robocie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek jestem na pewno... Zrobisz taką szybką trasę jak ostatnio - bardzo mi się podobało - tym razem będę wykańczał RE070 :twisted:

A do tego negatyw zrobiłem z przodu i wahacze STI, chłodnicę wspomagania, no i będę miał duużżooo czasu :mrgreen:

Pomysly na trasy sa jak zwykle NOWE!!!! Wszystko wg zasady "dla kazdego cos konkretnego" :D

Napewno trasa tzw. Szkoleniowa bedzie zamaszysta i ustawiona na szerokich pasach lotniska. Tutaj uklad bedzie specjalnie do 'pomyslenia' oraz bedzie partia do driftu (przyp. autora: specjalny szeroki slalom pod nieustajace booooki opracowany pod katem treningu panowania nad balansem auta :P :roll: ).

Na trasie Treningowej bedzie wiecej ostrych zakretów i technicznych, zdradzieckich szykan, ktore pozwola wykazac sie kierowcy bez wzgledu na napedy czy moc pod maska - tak jak lubimy najbardziej 8)

 

TSSoR2.jpg

 

Co to tylko ja zaplacilem. Nie ma zdecydowanych. Tylko gadaja i gadaja. . Niech czwarek bedzie pewien ze wpadniecie bo bedzie lipa jak cos trzeba bedzie zmieniac.

Dziekuje za szczerosc :oops::mrgreen::D

 

ja też potwierdzałem, ale płatności dokonam na miejscu. gotóweczką 8)

wszystko pamietam.... przynajmniej tak mnie sie wydaje :twisted:

 

Po co mam potwierdzać? Potem blacharz mi powie że się jednak nie wyrobi i tyle z tego będzie :roll: Ja akurat jestem w takiej sytuacji że zapewne czy jadę czy nie dowiem się w czwartek-piątek. :|

Potwierdzaj tylko wymiar :!: albo uczestnik wyklepana Kijanka albo GOSC czymkolwiek :!: :twisted: :roll:

Jako Staly Bywalec wiesz dobrze wiesz o co sie rozchodzi 8)

 

 

Dziwne ja też zapłaciłem. Może ma problemy z księgową, przewiózł ją na prawym i po robocie :).

W tym tygodniu obiecuje, ze bede czesto aktualizowal liste i sprawdzal wasze potwierdzenia/wplaty.

Jeszcze dzisiaj zrobie swoje materialy i opublikuje juz pelniejsza liste. Oczywiscie zawsze mozecie mnie 'strzelic w czolko' jesli gdzies sie pomysle lub przekleje nie te numerki co trzeba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przywieść 2 komplety felg z oponami czy 1 koła i 2 komplety opon?

Przywioze własny komplet tzn felgi z oponami. Czyli przyjeżdżam zmieniam gotowe koła na te do upalania i po wszystkim zakładam spowrotem na te na których przyjechałem. Żadnego zmieniania samych opon.

 

 

taka mozliwość będzie na pewno, w sprawie kosztów myślę ze najlepiej dzwonić do wykonawcy usługi :)Tel. do Grzeska 500 188 878

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Szkoleniowa:

0000. Szymoon

000. Prezes Boxer

00. Jean Cossack

0. Jadzia Sta

1. BabyExpress + Beata

2. Kubeusz + 1 albo nawet + 2

3. trz + 2

4. Dartmoor

5. Jabbar (+fotografka )

6* Tommipl

7. joanna7f

8. Wolne

9. Zamieszanie +2

10. Maly +KonSTI

11. danikl + Magda

12. Kruszyn

13. --------------

14. saracen44 + 2

15. Luqu

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

Grupa Treningowa:

000. czwartek

101. Kameleon - może będzie więcej niż kombi STI

102. Felix RT

103. -Felix RT

104. Felix RT

105. Felix RT

106. Felix RT

107. Felix RT

108. Otori z Anną

109. Luca+Ania

110.

111.

112.

113.

114.

115.

 

Z przyczyn braku auta ... zwalniam miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Szkoleniowa:

0000. Szymoon

000. Prezes Boxer

00. Jean Cossack

0. Jadzia Sta

1. BabyExpress + Beata

2. Kubeusz + 1 albo nawet + 2

3. trz + 2

4. Dartmoor

5. Jabbar (+fotografka )

6* Tommipl

7. joanna7f

8. Wolne

9. Zamieszanie +2

10. Maly +KonSTI

11. danikl + Magda

12. Kruszyn

13. --------------

14. saracen44 + 2

15. Luqu

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

Grupa Treningowa:

000. czwartek

101. Kameleon - może będzie więcej niż kombi STI

102. Felix RT

103. -Felix RT

104. Felix RT

105. Felix RT

106. Felix RT

107. Felix RT

108. Otori z Anną

109. Luca+Ania

110.

111.

112.

113.

114.

115.

 

Z przyczyn braku auta ... zwalniam miejsce.

 

MAZIIIII!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...