Jump to content

29 październik (sobota) w NMnP trening nauka i gryll :)

vert
 Share

Recommended Posts

a ja jeszcze w biurze, auto w warsztacie czeka na odbiór ale nie zrobiłem geometrii - kurna - cały tydzień po 14 godzin w robocie - nie wiem czy wstane jutro o 7ej żeby coś zadziałąć :cry:

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chlopaki nie ma co marudzić. My już na miejscu szykujemy próby. wstawać pić kawke i wio nad pilicę. :twisted:

...a co tam - namówiłeś mnie :P

dziś ok 11 podjąłem decyzję, że przynajmniej towarzysko odwiedzę vercia i ekipę - oczywiście na krzywika wbiłem się na kiełbaskę, a i udało mi się chwilę po pasie polatać... :D

pozdrawiam wszystkich spotkanych

Wiślaka nie było,opony zniszczone,bak paliwa poooszedł,no to co za impreza? :mrgreen:

Vert jak zwykle z ekipą stanęli na wysokości zadania,trasa ustawiona super,towarzystwo wyśmienite,pogoda dopisała,wyjeżdziłem się do bólu,czego chcieć więcej.

Pozdrawiam wszystkich spotkanych,dzięki dla organizatorów i do następnego.

Ja również dziękuję Vertowi i Norvegowi za organizację.

carlos-wrx, pocisk :shock: :twisted:

Dzięki wszystkim którzy przyjechali. Było ze 30 aut więc frekwencja dopisała. :D

Ja sporo pokręciłem filmików i trochę zdjęć zrobiłem.

Zaraz wrzucę próbkę dla smaku. :wink:

Reszta będzie w niedzielę i poniedziałek wieczorem. :P

projekt "Huragan" Carlos - 400/550 - koniec projektu?
Ożeż Ty! :-D

Jeszcze niedawno pisałeś "Carlos czemuś nie kupił STI - to sobie zrób", a teraz widzę, że STi to za mało :-D Grubo strugasz tego WRXa...

mam nadzieję że próba zacna, rajdowa prawdziwie :twisted:

Oj tak :twisted:

Vert, Norveg & Fuksi wielkie podziękowania za przygotowanie próby i pomoc w ogarnięciu mojego samochodu :idea:

Przepraszam wszystkich tych, których nie zdołałem przewieźć :( Za miesiąc na pewno jestem :) Jutro wrzucę jakiegoś onboarda :)

Pozdrawiam wszystkich spotkanych! :D

bardzo, bardzo dziękuję za mega wspaniałą sobotę ! Dzięki chłopaki że byliście

dzieki verciu że mnie od grilla nie odganiałeś :D ...jakoś tak spontanicznie wyszło ;)

projekt "Huragan" Carlos - 400/550 - koniec projektu?

Ożeż Ty! :-D

Jeszcze niedawno pisałeś "Carlos czemuś nie kupił STI - to sobie zrób", a teraz widzę, że STi to za mało :-D Grubo strugasz tego WRXa...

ojtam ojtam - jak sie bawić to się bawić :P

Bolek, wczoraj na baze wróciłem po 23ej ale na próbę postawiłem budzik na 7:00 i jakoś tak wstałem - i nie żałuję. Superowo jak zawsze. CO prawda rękaw nie działał ale i bez tego się da. Bak poszedł w niecałe 200km, opony dowiozły mnie jeszcze do domu a teraz mam relaks z takim jednym białym ruskiem.

Sponton ja sie patrzy a jeszcze mi się morda cieszy

zrobilismy z Harvim 260 km po fajnie ustawionej trasie, było jak zwykle dużo zabawy i nauki

podziękowania dla Verta i Norvega, Fuksiego za prawy no i dla Barteza za zapoznanie :)

pozdrówki dla reszty spotkanej dzisiaj ekipy

Yo,

Wczorajsza imprezka była moja pierwszą w Nowym Mieście. Bardzo fajnie. Próba rewelacja! Moje stare 318is jakoś dało radę (nawet bez ręcznego). Momentami nawet 160km/h :D Co prawda to nie subaru, ale na tą chwilę musi wystarczyć. Do subaru jeszcze kiedyś wrócę... :wink:

IMPREZA jak zawsze w wydaniu Vercia Z A W O D O W A :!: :!: :!:

poczatek dnia troche słaby :wink: ( Lynx mialo byc spokojnie :P ) ale potem sie wyszalałem :D:D:D

Dawno nie byłem w NMnP , daleko od nas :cry:

Pozdro dla wszystkich spotkanych :)

Ps. Na prostej w lesie , jechalismy z Januszem blisko 200km/h :shock: bo ktos zepsul szykane :twisted: czas zaklatkowac sprzeta :twisted:

NO TO ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I OCENIANIA FILMIKU, KTÓRY UDAŁO MI SIĘ ZMONTOWAĆ :wink: :mrgreen:

Jeste to mój pierwszy zmontowany w życiu filmik, dlatego proszę o wyrozumiałość :oops:

carlos niestety nie mam. Ale według mnie to bardziej słychać turbo i zawór niż wydech :twisted: