Skocz do zawartości

29 październik (sobota) w NMnP trening nauka i gryll :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy jako że nasz współ płatnik za teren (firma od Lambo -a lambo sie zesrało) odwołał impreze my również musieliśmy to zrobić. Koszt za teren mocno zdrożał i teraz musielibyśmy zapłacić 3 000pln. Tak więc podejrzewam że musielibyśmy dopłacić do interesu. Tak więc bardzo przepraszamy za przesunięcie terminu na za tydzień. Ale nawet jeśli by lambo miało nie być imprezę zrobimy.

 

przepraszamy i do zobaczynia w następną sobotę.

Vert&Norveg

A co z imprezami w okresie zimowym bo współpłatnik ma w tym okresie wakacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy jako że nasz współ płatnik za teren (firma od Lambo -a lambo sie zesrało) odwołał impreze my również musieliśmy to zrobić. Koszt za teren mocno zdrożał i teraz musielibyśmy zapłacić 3 000pln. Tak więc podejrzewam że musielibyśmy dopłacić do interesu. Tak więc bardzo przepraszamy za przesunięcie terminu na za tydzień. Ale nawet jeśli by lambo miało nie być imprezę zrobimy.

 

przepraszamy i do zobaczynia w następną sobotę.

Vert&Norveg

A co z imprezami w okresie zimowym bo współpłatnik ma w tym okresie wakacje ?

 

Zima zarezerwowana. Nie wiem czemu ale w zimie jest dużo więcej chetnych. Wpadanie w bandy, wgniecione drzwi,pourywane zderzaki jakoś nikomu nie przeszkadzają :) teraz kiedy śniegu nie ma podobno opony dostaja w dupę. ja twierdzę że nie dostają jak się jedzie odpowiednim torem. :mrgreen:

Ale w następna sobote zapowiada się kilka fajnych wozów. A grupa saxo na sekfencji najnowszy GTR tak więc mam nadzieję że będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiata 500 abarta

 

miałem okazję przetestować ten samochodzik na torze w Poznaniu i zrobił na mnie wrażenie ten mały samochodzik

 

Może na gładkim torze -

 

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie - jak na tak mały samochód masa własna - bodajże - 1150kg to za dużo i nie czuć mocy.

 

Opony 205/35/17 to na warszawskich drogach jakieś nieporozumienie

 

Ale najgorsze są fotele Sparco - kompletnie nie ergonomiczne i zamontowane jakieś 10cm wyżej niż seryjne fotele - więc siedzi się jak na taborecie -koszmar (oczywiście jak ktoś ma 150-160cm wzrostu będzie odmiennego zdania)

 

Miałem okazję 500'ką przewieść swoją mamę - najpierw spytała czy w tym samochodzie są kwadratowe koła, a po kilkunastu kilometrach powiedziała, żebym nigdy więcej po nią nie przyjeżdzał takim autem

 

Ile widujecie Abartów 500 na ulicy?

Prawie wcale - każdy kto się przejechał - wybił sobie zęby i ma dosyć :evil:

 

-- 28 paź 2011, o 14:35 --

 

No jutro ma być piękna złota słoneczna jesień.

 

A będzie śnieg :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester dziś tak ładnie namawiał, a jutro rano będę po WRX'a w Grodzisku Mazowieckim i tak się zastanawiam czy nie zajrzeć chociaż na chwilę do Was, bo to przecież już blisko będzie :wink:

 

Czy w opcji "na kibica" też można wpaść :?: bo do upalania to ani ja, ani auto raczej się nie nadaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...