Jump to content

Jak mnie dziś taki Golf na S8 pogonił....

Kameleon

Recommended Posts

Wieczorem z nudów pojechałem na S8 zobaczyć co tam się dzieje... Żona z dziećmi wyjechała do teściów jutro Ułęż a wieczorem postanowiłem się poszlajać po mieście... :mrgreen:

Podjechałem na S8 - kilka Hondziawek i Golf R32... Podszedłem pogadać z Panem z Golfa coby się rekreacyjnie złapać... Po krótkiej rozmowie zgodził się i chwilę później już staliśmy na pasach... Kolega nas wystartował - niestety ja ruszyłem przy jakiś 2500 obrotów co poskutkowało zamuleniem wozu... R32 wystrzeliło do przodu... Po chwili jednak dojechałem do niego z z tzw. "rolki" ruszyliśmy jeszcze raz... Zmiażdżyło mi cyce...

Opis Golfa znalazłem już w sieci...

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82849

Filmik dorzucę za chwilkę...

Rzadko zdarzają się takie sytuacje... :twisted:

-- 2 paź 2011, o 02:25 --

-- 2 paź 2011, o 02:42 --

http://www.youtube.com/watch?v=fagpcOS98Oo

I bardzo dobrze zrobił, że Cię skopał. Nienawidzę wyścigów po drogach publicznych.

Straszne, popłaczmy się wszyscy.

A co mają łzy do tego? Wypowiedziałem tylko swoje zdanie w tym temacie. Po to mamy NMNP, Ułęż, Słomczyn i mnóstwo innych miejsc żeby się naścigać do woli.

Proponuję już nie rozwijać dalej tego wątku bo rozpocznie się jatka słowna i paski polecą :mrgreen:

Spoko, Kameleon jest na tyle ogarniętym gościem, że zna wszystkie te miejsca i czasem je odwiedza, to że ktoś raz na jakiś czas przyciśnie na pustej szerokiej drodze to nic złego, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. :)

Fajny ten Golf. No i AWD 8)

Fajny ja lubisz dusić na prostej, no nawet biegów nie musisz zmieniać :P

Choć w porównaniu do Golfa GTI i Imprezy w Turbo to straszny klops na torze.

zgadzam się z przedmówcą, że jazda po drogach publicznych nie należy do rozsądnych... Nie mniej jednak było zupełnie pusto ok. 23-23.30 co zresztą widać na filmiku...

Co do prostych to też nie jestem zwolennikiem ale jakoś tak się trafiło, że się wybrałem no i proszę - łomot straszny...

Dziś się bawiłem w Ułężu bokami i było zacnie :) Golfa wkleiłem aby pokazać na co można się natknąć jadąc po naszych drogach... Ja byłem zszokowany...

-- 2 paź 2011, o 15:55 --

co do startu to ruszyłem jak ofiara na 2000 rpm i się zdusił ale potem ok 1.00 min filmu jest start na 3,4 z "rolki" - i tam widać...

No nie wiem czy akurat ten golf to taki "klops" :). Z seryjnego Volkswagena to tam niewiele zostało. 550 koni? Masakra. Kameleon- gdybyś miał GTR-a to może(!) miałbyś szanse :).

DSG to jednak udana konstrukcja.

No nie wiem czy akurat ten golf to taki "klops" :). Z seryjnego Volkswagena to tam niewiele zostało. 550 koni? Masakra. Kameleon- gdybyś miał GTR-a to może(!) miałbyś szanse :).

DSG to jednak udana konstrukcja.

To ile on ma koni, bo przed chwila było 450 teraz 550 .. .za chwilę będzie 650 :P

Tak, DSG super do sklepu po zakupy, postać w korku itp to się zgodzę :)

Tak, DSG super do sklepu po zakupy, postać w korku itp to się zgodzę :)

Zdaniem mam identyczne ;-) Kompletne drewno :mrgreen:

Pozdrawiam

Grzegorz

A jak ładnie zmienia nie tam gdzie trzeba :?

Po upalaniu R32, GTI, EOSa i takich tam, zgodnie z Intakwrx ogłosilismy ze naszym zwycięzcą testów na Bednarach został Golf 1,4TSI manual karawana :mrgreen:

Przynajmniej zaskoczył tym jak się prowadzi i nie było rozczarowania. :lol:

Golf trochę podłubany, szerokie kapcie, lekka buda, nic dziwnego.

Lekka to ona nie jest, waży 1500kg + dodatkowy osprzęt.

No nie wiem czy akurat ten golf to taki "klops" :). Z seryjnego Volkswagena to tam niewiele zostało. 550 koni? Masakra.

Zawieszenie seryjne i hamulce seryjne.

nie no na tym filmiku z wyścigu to jakos tak jakby trochę cię zostawił :mrgreen:

W polsce kilka lat temu była moda w tuningu na bodykity itp,od pewnego czasu widać że bardziej bawią się w performance i czasem można naciąć się na pogrzebane mechanicznie auto,pół biedy jak z daleka widać,że coś grzebane jest np.jakiś intercooler się rzuca w oczy,ale "najgorzej" jest jak wszystko skrzętnie jest ukryte :mrgreen::mrgreen: wtedy możemy zrobić jedno wielkie :shock: :shock:

Pamiętam jedno Audi RS6 w Avancie,osoba poszła pod prd i zamiast dostrajać auto groźnymi znaczkami,to zrobiła na odwrót-wszelakie ozdobniki mówiące ,że to RS (znaczki,grill,srebrne lusterka)poszły do ludzi,a na ich miejsce trafiła pełna seria a na klapę 1.9 TDI,dla kompletnego laika to był tedeik na dużej feldze z dwoma wydechami,ale kto komu zabroni wrzucać 19" do dużego kombi :D

A pod maską :?: seria był 450KM ,pierw było na 590KM a ostatecznie zrobiło się coś ponad 700 :shock: :!: :!:

W GT był sobie Golf IV troszkedłubany przez firmę VTG i tam finalnie było 700KM+ :shock:

tu macie filmik :)http://www.youtube.com/watch?gl=DE&hl=de&v=g-nZyCsujFA

tak sobie patrze na te cichociemne dłubaniny i przemyce wam jednego Golfa :) z zewnątrz praktycznie nic nie zdradza,że może tam cos być,żadnych wlotów na masce,większych wlotów w zderzaku,po prostu absolutnie nic :!: Wyglad jak typowy "Golf III TUNING" wystawiany na allegro,gdzie jedynym elementem tuningu są lampy za 200zł :mrgreen:

Jedyne i aż co się rzuca to porządny hebel,mega hebel,ale jak by mieś takiego golfa za sobą we wstecznym ,to co byście stwierdzili :?: seria 1.4 60KM,chyba,że gośc poszedł po bandzie to może ma 1.8 90KM :mrgreen: I takie projekty po blizszym poznaniu mogą wprowadzić w konkretny szok :shock:

Ja pomijam dywagacje na temat trakcji itp ale biorąc pod uwagę to co zdradza ogólny wygląd ,a co jest pod maską to masakra :!: Cichociemność 10/10 :!: