Skocz do zawartości

OUTBACK - dokładka na maskę


GIGITECH

Rekomendowane odpowiedzi

pasek na masce - raczej tak... ale samo auto mozna okleic b. fajnie

(sasiad ma b. fajnie oklejone Audi Allroad)

 

Oklejenie całego auta to wyjdzie masakrycznie drogo - grubo ponad 10 tys. PLN.Folia po jakimś czasie wygląda paskudnie (słońce , warunki atm.) :? (...)

to zalezy... ten Allroad, o ktorym pisalem, nadal wyglada b. swiezo, nawet z bliska (nie wiem, kiedy zostal oklejony, ale ja go widuje codziennie od ok. 2 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk77 --- sorry ale to nie tak. Oklejenie przeźroczystą folią to faktycznie duże wyzwanie bo i folia musi być z najwyższej półki i fachowiec z dużym doświadczeniem. Oklejenie w dowolnym kolorze jest zdecydowanie tańsze i mniej kłopotliwe. Tak się złożyło, że na kwietniowych targach reklamy w Poznaniu na przeciwko mojego stoiska były "mistrzostwa Polski" w oklejaniu aut. Z nudów pogadałem sobie z fachowcami w tej dziedzinie.

Oklejenie OBK folią czarną, matową z elementami imitacji "karbonu"( projekt dowolny ) to koszt ok. 3000 netto. Na stoisku stało Q7 oklejone taką folią po przebiegu 60k km. Wyglądało bardzo, bardzo fajnie. Łączenia i zakończenia folii były trudno lub kompletnie niewidoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejenie OBK folią czarną, matową z elementami imitacji "karbonu"( projekt dowolny ) to koszt ok. 3000 netto. Na stoisku stało Q7 oklejone taką folią po przebiegu 60k km. Wyglądało bardzo, bardzo fajnie. Łączenia i zakończenia folii były trudno lub kompletnie niewidoczne.

 

Bardzo możliwe że usługa ta tanieje a i folia coraz lepsza :idea:

Ja rozmawiałem z właścicielem Mercedesa oklejonego białą folią... Kosztowało go to 14 tys.PLN , ma problemy z dokładnym umyciem auta a i wygląd kiepski bo biała folia to nie lakier perła przecie :wink:

 

 

Kombinowałeś już coś w tym temacie ? Z opisu widzę że Masz auto dwukolorowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek na masce - raczej tak... ale samo auto mozna okleic b. fajnie

(sasiad ma b. fajnie oklejone Audi Allroad)

 

Oklejenie całego auta to wyjdzie masakrycznie drogo - grubo ponad 10 tys. PLN.Folia po jakimś czasie wygląda paskudnie (słońce , warunki atm.) :? (...)

to zalezy... ten Allroad, o ktorym pisalem, nadal wyglada b. swiezo, nawet z bliska (nie wiem, kiedy zostal oklejony, ale ja go widuje codziennie od ok. 2 lat)

a co mi tam, wrzuce pare fot :mrgreen: (na zywo to auto wyglada duuuuzo lepiej)

 

img0192un.jpg

 

img0193u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam, wrzuce pare fot :mrgreen: (na zywo to auto wyglada duuuuzo lepiej)

img0192un.jpg

 

Mistrz II-go planu :)

 

Twój Leśnik prezentuje się 1000-krotnie lepiej od tego Allroad'a, a przecież to mogą być rówieśnicy... :roll:

dzieki :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laciaty ten Allroad jak krowa na pastwisku!;)

 

Pasek samemu wykleisz bez problemu.a folia jak jest dobrej jakosci to sie bedzie dlugo trzymac i nie zmieni swoich parametrow (o ile nie kupisz badziewia). Tylko pozostaje kwestia czy to bedzie ladnie wygladalo?

 

Dokladka jest jedna dla eu i us... i maska chyba tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wokół tematu oklejenia - ostatnio na przeglądzie OBK 2010 zgłosiłem rdzewiejącą klapę tylną (od wewnątrz na krawędzi na całej szerokości oraz na zewnątrz też w dolnej części). Wymyślili, że mi wyczyszczą i nakleją pasek z folii z obu stron.

Myślałem, że żartują. Zona odebrała auto, okazało się że nic wogóle nie zrobili. Teraz nie wiem czy z tym paskiem to był żart czy zapomnieli. Ale pomysł idiotyczny! Klapa dalej rdzewieje kurcze!

 

Zastanawialiśmy się, żeby z czarnego na którym widać każdy paproszek i ryskę zmienić kolor za pomocą folii np. na biały.

Wysłałem kilka zapytań i rozbieżności były ogromne. Za OBK chcą ok 20% więcej bo wredny do oklejania w porównaniu np z A6.

Co więcej w Warszawie koszt X, a w Katowicach ta sama usługa z tej samej firmy materiałem 1/2 X.

Na razie temat zawieszony, bo X to nadal drogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kamienie i owady, ja mam czarnego i strasznie to widać wszystko, a listwa dużo daje. Chodzi o taką:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Subaru-H ... _500wt_956

 

Ja myślałem o oklejeniu maski folią karbonową, ale w taki sposób. Widziałem już tak oklejone i wygląda to fajnie (przynajmniej na czarnym). Koszt oklejenia całej maski podobno waha się między 500 a 900 PLN, więc taki pasek nie byłby taki drogi.

Tu jest przykład:

http://forum.kosmetykaaut.pl/printview. ... 1d577ed1fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
przed chwila po sąsiedzku była kłótnia ze Outback US i EU sa całkiem inne- no to teraz pewnie i ta nakładka nie będzie pasowała :P

 

Trzeba sprawdzić, czy na pewno ...

 

No i jest inna, w każdym razie mam taką nakładkę do wersji US na zbyciu (trzeba sprawdzić czy aby ma 100% do MY10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...