Skocz do zawartości

OUTBACK - dokładka na maskę


GIGITECH

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem wczoraj z USA. Niestety nie zdążyłem kupić listwy ochronnej na maskę, szukam takiej na miejscu.

Wie ktoś gdzie to można kupić?

 

Druga sprawa - w usa outbacki mają duże listwy wzdłuż drzwi, a u nas tego nie ma, chętnie bym takie założył.

Może jakby więcej nas chętnych było, to byśmy dostali lepszą cenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kamienie i owady, ja mam czarnego i strasznie to widać wszystko, a listwa dużo daje. Chodzi o taką:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Subaru-H ... _500wt_956

 

-- So paź 01, 2011 3:40 pm --

 

Boczne listwy na amerykańskich wersjach:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2011-SUB ... 2eb81d8b41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sąsiednim wątku kilka tygodni temu pisałem:

Czy ktoś wie, gdzie można by dostać oryginalne nakładki na nadkola/błotniki (wheel arch moldings) dla Outbacka ? - W USA mają coś takiego (część Subaru E201SAJ000 - dla OBK 2010-2011) tylko, ze cztery takie nakładki kosztuja, bagatela, ponad 360 dolarów + przesyłka + polskie cło i VAT (razem tak US$ 520 czyli raczej dużawo). A może można je dostać w Niemczech, gdzie także jest duży rynek Subaru ? A może są jakieś podróbki ?

P.s. Ciekawe, że wymienione nakładki (oryginalne) można dostać w Rosji i na Ukrainie, przynajmniej są w katalogach sklepów z częściami do Subaru. W Moskwie chcą 12500 rubli bez przesyłki czyli, tak na oko, chyba 1250 dolarów ! - Teraz juz wiemy jak dorabiają sie ichni oligarchowie.

 

Próbowałem sprowadzić te nakładki z USA, ale w końcu sprawa się rozbiła o koszty przesyłki, które była za wysokie. Czy istnieja jakieś firmy (polonijne ?) w USA, które przesyłają "paczki do Polski" wkładając je do wspólnego kontenera, a później rozwożą po Polsce. Wiem, że coś podobnego działa z Australii do Polski.

1. W każdym razie, problemem jest polskie cło i koszty indywidualnej przesyłki, i to trzeba jakoś załatwić.

2. Czy naprawdę nie ma producentów takich akcesoriów w Niemczech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sprowadzić te nakładki z USA, ale w końcu sprawa się rozbiła o koszty przesyłki, które była za wysokie. Czy istnieja jakieś firmy (polonijne ?) w USA, które przesyłają "paczki do Polski" wkładając je do wspólnego kontenera, a później rozwożą po Polsce. Wiem, że coś podobnego działa z Australii do Polski.

Kilka lat temu korzystałem z http://www.polamerusa.com/default.aspx. Nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hnery -- daj znać jak coś ustalisz. Może połączymy siły. Zawsze to będzie taniej.

 

-- 5 paź 2011, o 06:05 --

 

Ale za to w US nie ma kirrunkow w lusterkach - nie ma nastawoow trybow skrzyni w wersji 3.6... itd... Niektore rzeczy sa inne i tyle...

 

 

masz na myśli Si-Drive ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie, gdzie zamiast nakładki można okleić maskę taśmą karbonową (śląskie)

 

Zajzyj do dzialu Impreza - tam pewnie predzej bedzie ktos wiedzial :wink:

Moj sasiad ma wlasniee taka mache zrobiona ale w Wawce - teraz jestem w Londku wiec nie mam jak zapytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek na masce - raczej tak... ale samo auto mozna okleic b. fajnie

(sasiad ma b. fajnie oklejone Audi Allroad)

 

Oklejenie całego auta to wyjdzie masakrycznie drogo - grubo ponad 10 tys. PLN.Folia po jakimś czasie wygląda paskudnie (słońce , warunki atm.) :?

 

Jezeli chodzi o oklejenie samej (całej) maski to i ja się zastanawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...