Skocz do zawartości

STATYSTYKI NOWOROCZNE.


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego miejsca w rankingu i faktu, że nabiłem tylko postów, to już się tłumaczę: to wszystko to wina konieczności odreagowania stresu związanego z oczekiwaniem na samochód :twisted:

 

A tak w ogóle lubię to Forum - fajne jest 8)/

pijany byłeś, to sie nabiły same. Nie jesteś winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10. Moniqa - 2 199:)

o kurcze..czyli prawie jestem na pudle :mrgreen:

ja powiem tylko tyle..bardzo cieszę sie że pewnego miłego poranka sącząc pyszną ,SIPaną kawe Padre wspomniał coś o "takim jednym, fajnym forum"....i wiecie co...to forum jest naprawde fajne :mrgreen:

poznałam tu wielu fantastycznych ludzi..przynajmniej raz dziennie cieszę sie do monitora..dzięki wam za to wszystko..obyśmy w tym gronie witali przynajmniej 2016..co tam...2026 rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czasy sie zmieniaja - juz na pierwszej stronie ostro po OT pojechaliscie :P :|

 

Narazie mozesz przy wszystkich klikac na wykrzyknik w prawym gornym rogu posta - "zglos moderatorowi" ;-)

Thanus - nudzi ci sie ? A co sie stanie jak ustawie FWD poczty do Ciebie ?! :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czasy sie zmieniaja - juz na pierwszej stronie ostro po OT pojechaliscie :P :|

 

Narazie mozesz przy wszystkich klikac na wykrzyknik w prawym gornym rogu posta - "zglos moderatorowi" ;-)

Thanus - nudzi ci sie ? A co sie stanie jak ustawie FWD poczty do Ciebie ?! :P:mrgreen:

 

O kurcze ten wykrzyknik to rzeczywiście jest taka opcja ?! "Zgloś moderatorowi"

 

Dziękuje wszystkim, że znoszą moja wredną naturę i takiej samej wytrwałości w 2006r wam i sobie życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...