Skocz do zawartości

STATYSTYKI NOWOROCZNE.


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów, no ba! Forumowiczki oczywiście też :mrgreen:

 

Jako, że mamy nowy rok - możemy już podsumować waszą... naszą dotychczasową działalność przez okres funkcjonowania Forum SIP.

 

Będzie trochę "suchych"- statystycznych danych, a potem trochę filozofii na ich podstawie :wink: Więc zaczynajmy!

 

Start Forum: Niedziela, Październik 27, 2002 7:11 pm

Postów: 123 558

Tematów: 4 683

Użytkowników: 1 829

Baza danych ma na dzisiaj: 361.05 MB

Postów dziennie: 106.36

Tematów dziennie: 4.03

Użytkowników dziennie: 1.57 (proszę nie pytać mnie ile to jest 1.57 użytkownika na dzień :P )

Wasze avatary zajmują: 3 MB

Użytkowników bez postów: 610 :(

Pierwsza dziesiątka użytkowników (ilość postów):

1. Azrael - 6 479

2. Than_Junior - 3 990

3. WRC fan - 3 741

4. OGS - 3 422

5. aflinta - 2 893

6. Waldemar Biela - 2 713

7. owoc666 - 2 564

8. Przemeq - 2 263

9. wielkopolanin - 2 201

10. Moniqa - 2 199

 

Tyle jeżeli chodzi o numerki. Jeżeli ktoś będzie chciał głębszej analizy danych - proszę o kontakt. Będę się starał takowe dane wydusić z serwera 8)

 

Teraz może kilka słów komentarza. Pomimo tego, że już kilka lat minęło od uruchomienia Forum SIP, pamiętam jak dziś rozmowę z Dyrekcją (m.in. w sprawach uruchomienia Forum SIP). Jeżeli mam być szczery to nie przypuszczałem wtedy, że będziemy w punkcie, w którym jesteśmy dzisiaj. Patrząc wstecz na te lata cieszę się, że Padre jest elastyczny i otwarty na nowe pomysły.

 

Numerki, które powyżej, świadczą o systematycznym rozwoju społeczności Forum SIP. Świadczą o zasadności podtrzymywania takiego sposobu kontaktu z Wami - miłośnikami marki.

 

Myślę, że do tych danych warto dodać jeszcze jedną wartość: 1 360 - to ilość postów napisanych przez Dyrekcję. Może 18. miejsce to nie jest rekord, ale biorąc pod uwagę długą listę obowiązków, którym Padre daje radę, to naprawdę coś z czego wszyscy możemy być dumni! W końcu ile "naczelnych" importerów utrzymuje takie kontakty ze wszystkimi miłośnikami danej marki ? Osobiście - nie przychodzi mi nic do głowy..

 

Na koniec chciałbym podziękować Wam wszystkim za wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę. To zaszczyt przebywać tutaj z tak doborową (czasami nieznośną :P) gromadką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czuje sie zaszcza....cycony, ze moge opdowiedziec pierwszy :)

Jestem tu prawie od zarania forum i tez nigdy nie spodziewalem sie, ze ta poczatkowo mala spolecznosc rozwinie sie w tak potezny, zroznicowany i przede wszystkim....naprawde spoko narod :wink:

 

Jedyne co mnie trapi, to olbrzymia przewaga postowa Azraela :roll: Ale coz, wszystko jeszcze przed nami! :mrgreen:

 

Kongretulejszyns @ all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to przede wszystkim my powinniśmy dziękować Padre, Tobie i całej ekipie moderatorni (Azrael, WRC fan :) ) za to, że to jakże zacne forum istnieje! To na prawdę miejsce ze wspaniałą atmosferą i chyba to jest najważniejsze wśród tych statystyk. :wink: 8)

 

Oby tak dalej! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników dziennie: 1.57 (proszę nie pytać mnie ile to jest 1.57 użytkownika na dzień )

 

No jak to co? Jeden normalny - i jeden półgłówek... :mrgreen:

 

A serio: dzięki dla organizatorów i uczestników tego miejsca. Kawał dobrej roboty...

 

PS. Miałem napisać, że bywanie tutaj w sumie całkiem nieźle zastępuje mi posiadanie Subaru... ale nie napiszę, bo a nuż Padre kazałby zamknąć forum w trosce o wyniki sprzedaży...? Także: ćsiiiiichosza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego wcale mnie nie dziwi, że jestem 13. w liczbie postów...

 

Co to za niewykorzystana rubryka "Pomógł" ? Może czas ją uruchomić ?

 

Faktycznie nie jest to najgorsze forum jakie było. Ma trochę forumowiczów, jednak od czasu mojego pierwszego logowania kilku użytkowników ubyło... I chyba nawet nie z mojej winy.

 

 

Co do kwietnia. W kwietniu były Plejady, ale to też chyba nie ma związku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....oj tak to forum jest niebywałe i mimo znacznego rozrostu na przestrzeni tych 3 lat dalej utrzymuje swój niepowtarzalny klimat ...... w moim przypadku forum zmieniło ....... czy też inaczej, znacznie wpłyneło na moje obecne koleje losu i to dzięki forum miałem/mam okazje poznać markę, która ponad 3 lata temu zawróciła mi w głowie ....... przez ten czas poznałem masę wspaniałych ludzi, dzięki którym mam okazję obcować z tymi wspaniałymi samochodami za co Wam serdecznie dziekuję :!: :!: Bez Was i bez forum nie byłbym w tym miejscu gdzie teraz jestem i nie robiłbym tego co teraz robię ....... dzięki :!:

 

aż się wzruszyłem :oops:

 

pozdr. mk.si .....tfu! matt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...