Jump to content

STATYSTYKI NOWOROCZNE.

Flipper
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów, no ba! Forumowiczki oczywiście też :mrgreen:

Jako, że mamy nowy rok - możemy już podsumować waszą... naszą dotychczasową działalność przez okres funkcjonowania Forum SIP.

Będzie trochę "suchych"- statystycznych danych, a potem trochę filozofii na ich podstawie :wink: Więc zaczynajmy!

Start Forum: Niedziela, Październik 27, 2002 7:11 pm

Tematów: 4 683

Użytkowników: 1 829

Baza danych ma na dzisiaj: 361.05 MB

Postów dziennie: 106.36

Tematów dziennie: 4.03

Użytkowników dziennie: 1.57 (proszę nie pytać mnie ile to jest 1.57 użytkownika na dzień :P )

Wasze avatary zajmują: 3 MB

Użytkowników bez postów: 610 :(

Pierwsza dziesiątka użytkowników (ilość postów):

1. Azrael - 6 479

2. Than_Junior - 3 990

3. WRC fan - 3 741

4. OGS - 3 422

5. aflinta - 2 893

6. Waldemar Biela - 2 713

7. owoc666 - 2 564

8. Przemeq - 2 263

9. wielkopolanin - 2 201

10. Moniqa - 2 199

Tyle jeżeli chodzi o numerki. Jeżeli ktoś będzie chciał głębszej analizy danych - proszę o kontakt. Będę się starał takowe dane wydusić z serwera 8)

Teraz może kilka słów komentarza. Pomimo tego, że już kilka lat minęło od uruchomienia Forum SIP, pamiętam jak dziś rozmowę z Dyrekcją (m.in. w sprawach uruchomienia Forum SIP). Jeżeli mam być szczery to nie przypuszczałem wtedy, że będziemy w punkcie, w którym jesteśmy dzisiaj. Patrząc wstecz na te lata cieszę się, że Padre jest elastyczny i otwarty na nowe pomysły.

Numerki, które powyżej, świadczą o systematycznym rozwoju społeczności Forum SIP. Świadczą o zasadności podtrzymywania takiego sposobu kontaktu z Wami - miłośnikami marki.

Myślę, że do tych danych warto dodać jeszcze jedną wartość: 1 360 - to ilość postów napisanych przez Dyrekcję. Może 18. miejsce to nie jest rekord, ale biorąc pod uwagę długą listę obowiązków, którym Padre daje radę, to naprawdę coś z czego wszyscy możemy być dumni! W końcu ile "naczelnych" importerów utrzymuje takie kontakty ze wszystkimi miłośnikami danej marki ? Osobiście - nie przychodzi mi nic do głowy..

Na koniec chciałbym podziękować Wam wszystkim za wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę. To zaszczyt przebywać tutaj z tak doborową (czasami nieznośną :P) gromadką :)

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czuje sie zaszcza....cycony, ze moge opdowiedziec pierwszy :)

Jestem tu prawie od zarania forum i tez nigdy nie spodziewalem sie, ze ta poczatkowo mala spolecznosc rozwinie sie w tak potezny, zroznicowany i przede wszystkim....naprawde spoko narod :wink:

Jedyne co mnie trapi, to olbrzymia przewaga postowa Azraela :roll: Ale coz, wszystko jeszcze przed nami! :mrgreen:

Kongretulejszyns @ all!

Myślę, że to przede wszystkim my powinniśmy dziękować Padre, Tobie i całej ekipie moderatorni (Azrael, WRC fan :) ) za to, że to jakże zacne forum istnieje! To na prawdę miejsce ze wspaniałą atmosferą i chyba to jest najważniejsze wśród tych statystyk. :wink: 8)

Oby tak dalej! :twisted:

Co do mojego miejsca w rankingu i faktu, że nabiłem tylko postów, to już się tłumaczę: to wszystko to wina konieczności odreagowania stresu związanego z oczekiwaniem na samochód :twisted:

A tak w ogóle lubię to Forum - fajne jest 8)/

Użytkowników dziennie: 1.57 (proszę nie pytać mnie ile to jest 1.57 użytkownika na dzień )

No jak to co? Jeden normalny - i jeden półgłówek... :mrgreen:

A serio: dzięki dla organizatorów i uczestników tego miejsca. Kawał dobrej roboty...

PS. Miałem napisać, że bywanie tutaj w sumie całkiem nieźle zastępuje mi posiadanie Subaru... ale nie napiszę, bo a nuż Padre kazałby zamknąć forum w trosce o wyniki sprzedaży...? Także: ćsiiiiichosza!!!

Swojego czasu zwiedzałem wiele forów ale to nasze (chyba mogę tak powiedzieć )

jest po prostu zajefajne- Panowie i Panie wspaniała praca i ogromny szacunek dla Was

Ciekawe dlaczego wcale mnie nie dziwi, że jestem 13. w liczbie postów...

Co to za niewykorzystana rubryka "Pomógł" ? Może czas ją uruchomić ?

Faktycznie nie jest to najgorsze forum jakie było. Ma trochę forumowiczów, jednak od czasu mojego pierwszego logowania kilku użytkowników ubyło... I chyba nawet nie z mojej winy.

Co do kwietnia. W kwietniu były Plejady, ale to też chyba nie ma związku ;)

.....oj tak to forum jest niebywałe i mimo znacznego rozrostu na przestrzeni tych 3 lat dalej utrzymuje swój niepowtarzalny klimat ...... w moim przypadku forum zmieniło ....... czy też inaczej, znacznie wpłyneło na moje obecne koleje losu i to dzięki forum miałem/mam okazje poznać markę, która ponad 3 lata temu zawróciła mi w głowie ....... przez ten czas poznałem masę wspaniałych ludzi, dzięki którym mam okazję obcować z tymi wspaniałymi samochodami za co Wam serdecznie dziekuję :!: :!: Bez Was i bez forum nie byłbym w tym miejscu gdzie teraz jestem i nie robiłbym tego co teraz robię ....... dzięki :!:

aż się wzruszyłem :oops:

pozdr. mk.si .....tfu! matt 8)