Jump to content

Witam wszystkich Subaru Maniaków...chcę kupić Impręzę

Majki46
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Jestem Majki i od zawszę chorowałem na 4 napędowe wozy. Z wszystkich aut które latają po drogach Subaru i Mitsubishi.

Generalnie bardzo podoba mi się Impreza a że często jeżdżę do UK do rodziny, najbardziej takie auto by mi pasowało.

Przymierzam się do zakupu pierwszej imprezy i z tego co zaobserwowałem skłonny jestem do sprowadzenia dla siebie Imprezki z UK. Jeśli można prosić o rady na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie i wogóle, czy kwestia przekładki to jakiś Niemądry pomysł.

Mam jedną na oku z 1997roku model GT z fajnymi dodatkami i świeżym silnikiem, który został niedawno wstawiony. Czy taki model nadaję się na przekładkę i czy ogólnie gra jest warta świeczki. Dodam tylko że chcę wydać na pierwszą Imprezę nie więcej jak 20.000zł.

Pozdrawiam i czekam na opinię.

Majki46, nie warto kupowac GTka w UK i pozniej go przekladac :!: lepiej zainwestowac w jakiegos STIka GC8 :twisted: i wtedy przekladac :wink:

budżetowo chyba mu się to nie domknie...

Majki46

z taką kwotą powinno Ci się udać znaleźć sensownego GTka z kierownicą po lewej, ale i tak parę zł musisz mieć na ewentualne ewentualności, które to zwykle po prostu są.

Interesuje mnie auto w granicach 20.000zł + przekładka którą według specjalistów wyceniają na około 6.000zł.

Co w takich wozach jest ważne. Chodzi mi przede wszystkim o silnik i napęd...czy w normalnie eksploatowanych Imprezach silniki charakteryzują się dużą wytrzymałością? Jakieś specjalne czynności które są mega kosztowne i częste np. regulacja zaworów czy wymiana rozrządu kompletnego?

Mam tutaj człowieka z Polski, który przywiózł sobie Imprezkę z UK i przystosował ją do rejestracji. Akcyza i przegląd zrobiony, chcę wymienić Auto na Motocykl którym dysponuję i piszę, że wóz jest tip-top. Zamianę dyktuję chęcią polatania motocyklem gdyż Imprezą bardzo rzadko ma okazję jeździć. Wstawię zdjęcie to może będziecie Drodzy Forumowicze kojarzyć auto i znacie jakąś Historię tego Woza.

Pozdrawiam i czekam na pomoc w podjęciu decyzji.

http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc01756s.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc01759v.jpg/

To auto chyba było sprzedawane na forum trzeba poszukać wątku w dziale kupie/sprzedam.

Ja mam inna propozycje, nie wiem jakie masz układy z tą rodzina w UK ale może kupić auto i zarejestrować je tam i jeździć z kierownicą po prawej??

kupowanie turbo 2000 w anglii to jak wożenie drzewa do lasu, jaki sens skoro nie brakuje ładnych sztuk gt w polsce, i to bez przekładki.

Jak już to tylko gc8 sti, a najlepiej type r

6000 to wystarczy na bardzo druciarską przekładke, na najtanszych częściach, albo jeśli zrobisz to sam i nie musisz nikomu płacić

przełozyć na lewą ;) Tak jak wyżej napisał kolega romek_l póki co nie mozna rejestrować w PL aut z kierą po prawej, chyba że to jakiś rodzyn, klasyk etc. Póki co bug nim nie jest. No chyba, że masz go rejestrowanego w UK i cos tam cos tam (prawko UK?). Paru znajomych tak jeździ, ale nie wiem jak to sie ma z prawem. W sumie mieszkasz w UK, masz tam auto więc nikt ci nie zabroni wpasć do kolegów w PL w odwiedziny, nie?

Czyli rejestruje go na siebie na adres kuzyna w UK, ubezpieczam, płacę TAX i latam po Polsce?

Widzę auta na Brytyjskich numerach, które już długi czas jeżdżą po mieście i ciekawi mnie jak to jest rozwiązane.