Skocz do zawartości

'Dołożenie' ISOFIX w Legacy MY02 Wagon


aerospin

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze się znajdzie jakiś filozof... :roll:

 

Po pierwsze - są różnice w testach, zwłaszcza w fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy, a taki chcę kupić.

Po drugie - czy warto instalować mocowania? Oczywiście - montuje się je raz, a fotelika będę używał kilka lat. Jeden dzień bez auta, a potem kilka lat wygody.

Po trzecie - pas w Legacy jest specyficzny, czyli dosyć krótki i poważnie ogranicza wybór większości fotelików, nie wspominając o bardzo małym wyborze tych montowanych tyłem do kierunku jazdy.

 

Rozwiałem choć trochę Twoje wątpliwości? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie jakiś filozof... :roll:

 

Po pierwsze - są różnice w testach, zwłaszcza w fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy, a taki chcę kupić.

Po drugie - czy warto instalować mocowania? Oczywiście - montuje się je raz, a fotelika będę używał kilka lat. Jeden dzień bez auta, a potem kilka lat wygody.

Po trzecie - pas w Legacy jest specyficzny, czyli dosyć krótki i poważnie ogranicza wybór większości fotelików, nie wspominając o bardzo małym wyborze tych montowanych tyłem do kierunku jazdy.

 

Rozwiałem choć trochę Twoje wątpliwości? :wink:

 

Poza tym, nawet na "chłopski rozum" mocowanie ISOFIX lepiej przytrzyma fotelik przy uderzeniu bocznym. Zamontuj fotelik pasem i popchnij go z boku w kierunku drzwi.

Może i można dospawać takie mocowania, bo to po prostu kawałek drutu, ale czy to będzie miało odpowiednią wytrzymałość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej budzie (nawet w tym roczniku) wychodziły już modele z ISOFIX. Muszę podejrzeć w takim egzemplarzu jak to jest wykonane, do czego przyspawane, etc.

 

ASO wykonuje przecież naprawy blacharskie zgodnie ze sztuką - gdyby np. uszkodzeniu uległa ta część właśnie z uchwytem ISOFIX to są w stanie to naprawić, czyż nie?

 

Dlatego też pytanie w Dziale Technicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...