Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 20 tys przebiegu /zero usterek . Koszt przeglądu po 15 tys km. 1085 zł brutto. ISR aktywowany, moim zdaniem opłacalny system bezpieczeństwa (na razie korzystałem tylko próbnie w serwisie ) Syn raz włączył przez przypadek i reakcja centrali była natychmiastowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest opłata za przegląd. ISR to koszt w pierwszym roku 1.23 zł brutto- w drugim około 300 zł. Teraz będę ubezpieczał XV ,pełny pakiet AC/OC/NNW - na 2 rok (porównuję oferty) i w Warcie jest zniżka w ubezpieczeniu za posiadanie ISR (około 10 % składki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reality nie daj się prosić . Tyle pytań szczegółowych zadałeś na temat XV, że chcemy wiedzieć jaką decyzję podjąłeś :) Przecież nikt nie będzie miał pretensji jeżeli nie wybierzesz Subaru . No może będzie nam troszeczkę smutno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem bliźniaczego XV w Gdańsku (nawet ten sam kolor). Myślę ,że zimowy czas wpływa na większą ilość Subaru na polskich drogach . To coś odwrotnego do budzenia się niedźwiedzi z zimowego snu na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej wiedzieliście ale Subaru oferuje dwa warianty SBD (147KM/150KM i 109KM).

Subaru XV 2.0D

Subaru XV 2.0DL

Dyrekcja zapewne wie o tej opcji i zastanawiam się czy to nie byłaby jakaś opcja na obniżenie emisji spalin i szansa na wprowadzenie nowych modeli/wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba faktycznie użytkownicy Subaru są wyjątkowi skoro zdzierżyliście nawet problemy egzystencjonalne "reality" :D

Sam wybierałem między CX5 Subaru XV i Honda CRV, teraz został wybór pomiędzy XV a CRV.

Subaru już jechałem, CRV w piątek będę miał okazję. Potem jeszcze konsultacja z księgową i pytanie czy brać teraz z rabatami czy czekać na marzec i 50% VAT odliczyć jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ ja też jestem wyjątkowy to również dołączam do klubu :)

Przynajmniej taki jest plan o ile ostatnie sztuki XV nie zaginą gdzieś po drodze do moje dealera.

 

Dziś po wizycie w salonie Hondy, szybki telefon do salonu Subaru, z prośbą by ściągać samochód który wczoraj zarezerwowałem :)

Po jeździe próbnej Hondą CRV nie miałem już wątpliwości, to jest auto którym nie chciałbym jeździć, w przeciwnie do Subaru XV :)

 

W mej opini Honda jest ładna, dobrze wykończona ale najlepiej prezentuje się w salonie, stojąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Hmmm jak tu zacząć ?

Mam na imię Karol od dwóch dni jestem posiadaczem Subaru XV 2.0 benzyna CVT i jest mi z tym bardzo dobrze hihihi.

To moje pierwsze auto tej marki i jestem zaszczycony mogąc dołączyć do Waszego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Hmmm jak tu zacząć ?

Mam na imię Karol od dwóch dni jestem posiadaczem Subaru XV 2.0 benzyna CVT i jest mi z tym bardzo dobrze hihihi.

To moje pierwsze auto tej marki i jestem zaszczycony mogąc dołączyć do Waszego grona.

Witaj w gronie pozytywnie zakręconych ;) Gratki!

 

Dziś po wizycie w salonie Hondy, szybki telefon do salonu Subaru, z prośbą by ściągać samochód który wczoraj zarezerwowałem
Słuszna decyzja! ;) Choćby ze względu na Forum! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moje XV już jedzie do mnie :) ale mam inne pytanie.

Z ulotki jaką dostałem wynika, że Subaru prowadzi "Akcję zima" i do auta kupionegopomiędzy listopadem a marcem dodawane są 4 opony zimowe.

Zaś mi zaproponowano te opony w promocyjnej cenie 1600zł. Czy to ja źle rozumiem słowo prezent czy mój dealer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...