Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownicy XV - myślicie już o oponach na zimę? Jeśli tak to napiszcie na co sie zdecydowaliście.

Myślę, myślę i jeszcze nie wiem, czy same gumy, czy całe koła, ale najpierw się muszę zorientować jakie felgi by pasowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy w XV można zmienić język na wyświetlaczu na polski?

 

 

Jak najbardziej jest to możliwe, przynajmniej w samochodach, z którym miałem/mam do czynienia jest w menu możliwość wyboru języka PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby pojawiły się może tańsze XV z tańszych 'fabryk' to kto wie... :idea: a może montaż w PL skoro tam stawiają fabryki dla celu sprzedaży 5000 aut rocznie :idea: :?:

Ciekawe jak wyposażone są Mal spece a jakie będą Thai spece XV :idea: :wink:

http://www.nationmultimedia.com/busines ... 91687.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem sobie wczoraj xv w salonie, w środku OK ale nic specjalnego (jest po prostu poprawnie). Miałem wrażenie że siedzi się dosyć nisko... design zewnętrzny to kwestia gustu, mi akurat felgi do XV średnio podchodzą. Konkretna wada dla mnie to bardzo mały bagażnik, nie wiem nawet jaka jest oficjalna pojemność ale na oko jest wyraźnie mniejszy niż w moim starym foresterze (bardzo krótki i do tego wyższa podłoga), dla mnie trochę za mały, bo czasem jednak coś większego trzeba przewieźć. Także jednak muszę czekać na nowego forestera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez dołożę informacji jako nowy użytkownik XV. Przesiadłem się z Tribeci na to "cudo". Jeśli chodzi o gabaryty wewnętrzne (poza bagażnikiem) to jest subiektywne odczucie większej przestronności, szczególnie z tylu gdzie jest więcej miejsca na nogi.

Bagażnik, no cóż troche do poprzedniczki brakuje, ale jest OK. W Tribece miałem spory, ale w całości wykorzystałem go Max 2x. Na te okoliczności to można cos zorganizwac. Chyba, ze by ktos na codzien potrzebował mieć miejsce do przewozenia wielkich gabarytów wtedy ten bedzie za mały.

Jazda: super jak prawie każde Subaru.

 

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez dołożę informacji jako nowy użytkownik XV. Przesiadłem się z Tribeci na to "cudo". Jeśli chodzi o gabaryty wewnętrzne (poza bagażnikiem) to jest subiektywne odczucie większej przestronności, szczególnie z tylu gdzie jest więcej miejsca na nogi.

 

to prawda, z tyłu jest bardzo dużo miejsca dla pasażerów, pewnie stąd ten mniejszy bagażnik, nadwozie nie jest z gumy :wink: także jak komuś mniejszy bagażnik nie przeszkadza, to obszerny środek na pewno jest zaletą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...