Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Nosek kreseczka napisał:

 

Nie, po prostu te felgi imo są brzydkie

 

 

Nie są takie złe, na pewno ciekawsze niż np. aktualny FXT (gdzie stare były  fajne i potem zmienili na tragiczne). No ale z felgami jak z kolorem - kwestia indywiduanych zapatrywań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Nosek kreseczka said:

 

Nie, po prostu te felgi imo są brzydkie

Przechwytywanie.JPG

Brzydkie to sa plastikowe ochrony nadkoli, ktore nie wiedziec czemu nie zachodza na cale nadkola, tylko sa uciete w polowie. Na szczescie mozna to ukryc ciemnym lakierem grafitowym lub czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peteres napisał:

Brzydkie to sa plastikowe ochrony nadkoli, ktore nie wiedziec czemu nie zachodza na cale nadkola, tylko sa uciete w polowie. Na szczescie mozna to ukryc ciemnym lakierem grafitowym lub czarnym.

 

Dlatego dla mnie najlepszy kolor dla XV to Dark grey 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GREGG napisał:

 

Dlatego dla mnie najlepszy kolor dla XV to Dark grey 

Wychwalany (nie mówię, że niesłusznie) Forester nie ma wcale plastykowych ochron nadkoli i jest dobrze. Powtarza się kwestia gustu - osobiście mi się ten zabieg stylistyczny w nowym XV podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat oryginalne flegi podobają ;) a te plastiki również uważam mogły być równomierne zrobione. 

Co do koloru to np. Impreza w czerwonym bardzo mi się podoba, natomiast na XV w tym kolorze nie mogę nawet patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w nowym XV listwy progowe nie są takie jak w Forku tzn. szkoda że nie otwierają się razem z drzwiami - brudne nogawki przy wysiadaniu murowane. A tak to zacny ten nowy XV tzn. taki jaki powinien być od samego początku.

5 godzin temu, peteres napisał:

Brzydkie to sa plastikowe ochrony nadkoli, ktore nie wiedziec czemu nie zachodza na cale nadkola, tylko sa uciete w polowie

brzydkie nie brzydkie kwestia gustu. Ich zadaniem jest  ochrona metalowej  karoserii ( sam się o tym przekonałem jak moja 2 połówka cofając "złamala się progiem XV 'a  na wysokim wystającym kamieniu - gdyby nie listwa to pewnie miałbym dziurę w progu a tak tylko listwa ucierpiała l)- zderzak jest z plastiku więc pewnie uznano że nie muszą się na nim znajdować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, FanSub napisał:

Wychwalany (nie mówię, że niesłusznie) Forester nie ma wcale plastykowych ochron nadkoli i jest dobrze. Powtarza się kwestia gustu - osobiście mi się ten zabieg stylistyczny w nowym XV podoba.

 

dlaczego nie ma? moze miec ;)B)

 

6c9bfb640f5095cemed.jpg

 

ale racja, na ciemnym nadwoziu nie ma kontrastu i prawie nie widac tych wszystkich plastikow...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ciemnych Foresterach najlepiej wyglądają akcenty jasne, aluminiowe itp. Dla przykładu aluminiowe/srebrne listwy dekoracyjne na drzwi/progi oraz ochrona stopnia bagażnika.
Ciemnych nadkoli nie widać prawie wcale, co nie oznacza, że nie można ich mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Boryster napisał:

Test innego samochodu ale od 5:15 jest o Subaru XV.

Powiem szczerze,ze ostatnio zmieniłem opinie o Volvo o 180 stopni.Niewiarygodne jak podnieśli sobie poprzeczkę ostatnimi modelami.Po wypadku który opisywałem w osobnym wątku (forester ocalił nasza rodzinkę) i kasacji samochodu zaczęliśmy poszukiwania nowego suva.Wybor był między foresterem,x3,q5 i xc 60.Wiadomo,ze rozrzut cenowy spory,ale po przejażdżce volvo byliśmy totalnie oczarowani.Jezdzilem tez xc40 i bardzo przyjemne autko dla osób które nie potrzebują wiele miejsca w srodku.Inna sprawa to kwestia ceny...Jeśli jesteśmy w stanie to przełknąć to warto pochylić się nad szwedzka marka.Cala gama modeli łącznie z najmniejszym v40 jest naprawdę bardzo dobra.

co do xv to wnioskuje jedno - poprawili to na co ludzie narzekali w wersji poprzedniej i obecnie jest to mocny gracz na rynku.Chetnie się przejadę i zobaczę różnice miedzy moim,a tym nowym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, beemowiec napisał:

co do xv to wnioskuje jedno - poprawili to na co ludzie narzekali w wersji poprzedniej i obecnie jest to mocny gracz na rynku.Chetnie się przejadę i zobaczę różnice miedzy moim,a tym nowym modelem.

Tylko ciekawe, ile aut SIP dostał na rok 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, beemowiec napisał:

co do xv to wnioskuje jedno - poprawili to na co ludzie narzekali w wersji poprzedniej i obecnie jest to mocny gracz na rynku

jednak moje narzekania i użytkowników którzy tego auta się błyskawicznie pozbyli (paru ich było ) na coś się przydały :). Dzięki  m.in nam to auto jest  takie jakie być powinno od początku  :yahoo:

Właśnie m.in po to są takie  fora  jak te żeby zbierać feedback  od klientów. Szkoda że wielu tutaj tego nie  rozumie,  obrażało  się, przezywało itp itd bo ich  wspaniałe auto było  "szkalowane".

Było minęło, również po obejrzeniu testu Pertyna o nowym XV uważam że to obecnie  mocny gracz  i podejrzewam, że trochę  tych aut się na naszych drogach pojawi  - a napewno więcej niż poprzedniego modelu

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Karas napisał:

jednak moje narzekania i użytkowników którzy tego auta się błyskawicznie pozbyli (paru ich było ) na coś się przydały :). Dzięki  m.in nam to auto jest  takie jakie być powinno od początku  :yahoo:

Właśnie m.in po to są takie  fora  jak te żeby zbierać feedback  od klientów. Szkoda że wielu tutaj tego nie  rozumie,  obrażało  się, przezywało itp itd bo ich  wspaniałe auto było  "szkalowane".

Było minęło, również po obejrzeniu testu Pertyna o nowym XV uważam że to obecnie  mocny gracz  i podejrzewam, że trochę  tych aut się na naszych drogach pojawi  - a napewno więcej niż poprzedniego modelu

Znajoma z Japonii jak do mnie dzwoniła to opowiadała że idąc obok zakładów Subaru słyszy takie mało japońskie słowo karas....nie wiedziała o co chodzi.Ale teraz mamy już jasność.:P 

Ps. To pod spodem to karas po japońsku.widziala takie banery na drapaczach chmur w Tokio.

フナ

Edytowane przez Boryster
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Karaś, taki koncern zatrudnia inżynierów, projektantów, testerów i bóg jeden wie kogo jeszcze. A Ty za darmo na TF robisz za nich robotę... czy Szanowna Dyrekcja nie powinna pomyśleć o jakimś uhonorowaniu? Na przykład Limitowane XV 2.0DIT "Karas edition"? Oczywiście pierwsza sztuka dla Kolegi :) Ja zapisuje się na numer 2.

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, beemowiec napisał:

Powiem szczerze,ze ostatnio zmieniłem opinie o Volvo o 180 stopni.Niewiarygodne jak podnieśli sobie poprzeczkę ostatnimi modelami.Po wypadku który opisywałem w osobnym wątku (forester ocalił nasza rodzinkę) i kasacji samochodu zaczęliśmy poszukiwania nowego suva.Wybor był między foresterem,x3,q5 i xc 60.Wiadomo,ze rozrzut cenowy spory,ale po przejażdżce volvo byliśmy totalnie oczarowani.Jezdzilem tez xc40 i bardzo przyjemne autko dla osób które nie potrzebują wiele miejsca w srodku.Inna sprawa to kwestia ceny...Jeśli jesteśmy w stanie to przełknąć to warto pochylić się nad szwedzka marka.Cala gama modeli łącznie z najmniejszym v40 jest naprawdę bardzo dobra.

co do xv to wnioskuje jedno - poprawili to na co ludzie narzekali w wersji poprzedniej i obecnie jest to mocny gracz na rynku.Chetnie się przejadę i zobaczę różnice miedzy moim,a tym nowym modelem.

 

No przez 10 lat sprzedawac te same modele... Czas najwyzszy bylo poprzeczkę podniesc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Karas napisał:

jednak moje narzekania i użytkowników którzy tego auta się błyskawicznie pozbyli (paru ich było ) na coś się przydały :). Dzięki  m.in nam to auto jest  takie jakie być powinno od początku  :yahoo:

Właśnie m.in po to są takie  fora  jak te żeby zbierać feedback  od klientów. Szkoda że wielu tutaj tego nie  rozumie,  obrażało  się, przezywało itp itd bo ich  wspaniałe auto było  "szkalowane".

Było minęło, również po obejrzeniu testu Pertyna o nowym XV uważam że to obecnie  mocny gracz  i podejrzewam, że trochę  tych aut się na naszych drogach pojawi  - a napewno więcej niż poprzedniego modelu

Jak to mówią "dobre mniemanie o sobie to połowa szczęścia w życiu"

Odwaliłeś kawał dobrej roboty :-) :-):-)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RoadRunner napisał:

Pierwsze wrażenie po obejrzeniu XC 40 - wow !

Zacząłem konfigurować tak aby wyposażenie było takie jak w XV. W momencie przekroczenia 200k odpuściłem. 

Tak, ceny nie tylko Volvo "odjechały"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...