Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
4 minuty temu, Snuff napisał:

ruszał bez żadnej ingerencji kierowcy

Rusza sam jeżeli zatrzymanie jest bardzo krótkie. Jeżeli stanie na nieco dłużej, trzeba albo dotknąć gazu, lub sterowania tempomatu ( "resume").

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Snuff napisał:

podczas jazd próbnych XV, samochód sam zatrzymywał się i ruszał bez żadnej ingerencji kierowcy (sprawdzone na paru kilometrach w korku-rewelka)

 

W takim razie XV ma rozwinięty system EyeSight. Outback MY15 tak nie potrafi. Ruszyć musi kierowca naciskając pedał gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dyrekcja napisał:

Rusza sam jeżeli zatrzymanie jest bardzo krótkie. Jeżeli stanie na nieco dłużej, trzeba albo dotknąć gazu, lub sterowania tempomatu ( "resume").

 

Pozdrowienia

w takim razie trzeba będzie znaleźć tę barierę "nieco dłużej" ;) ale bajer fajny

btw. tak mi się spodobał XV, że w kwietniu odbieram (i oby mi banan z twarzy nie schodził przez cały czas użytkowania subaraka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Snuff napisał:

w takim razie trzeba będzie znaleźć tę barierę "nieco dłużej" ;) ale bajer fajny

btw. tak mi się spodobał XV, że w kwietniu odbieram (i oby mi banan z twarzy nie schodził przez cały czas użytkowania subaraka)

 

gratulacje! jaki kolorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spawalniczy napisał:

 

Ten kolor ma pseudonim "wiecznie brudny"  ;) - sprawdzono empirycznie w forku.

 

hmmm... albo wiecznie czysty - mialem grafit w B9 i bardzo lubilem ten kolor (prawie nie widac bylo kurzu i brudu na nim)

 

mimo wszystko, osobiscie do XV wybralbym jakis bardziej rzucajacy sie w oczy kolorek :)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spawalniczy napisał:

 

Ten kolor ma pseudonim "wiecznie brudny"  ;) - sprawdzono empirycznie w forku.

No to albo będę siedział cały czas na myjce...albo zapomnę o niej w ogóle. Tak czy siak już wybrany, jazdą mi to wynagrodzi chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał:

witam jeszcze raz wszystkich..

podczas jazd próbnych XV, samochód sam zatrzymywał się i ruszał bez żadnej ingerencji kierowcy (sprawdzone na paru kilometrach w korku-rewelka)
pozdrawiam

Fajnie jakby ten soft dało się wgrać do starszych wersji EyeSight

Edit: Doczytałem odpowiedź Dyrekcji. Czyli jednak nic się nie zmieniło 

Edytowane przez Zoetrope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, spawalniczy napisał:

Dokładnie, kolorem się nie jeździ

:biglol:

Jeśli chodzi o kolory.....to dark gray metallic ≤ 20kW +20 pkt. lansu......a jak ubrudzisz to +20 pkt. camo

"Can you make one of these in orange? I only work in black or dark gray... " - And Batman says

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dyrekcja napisał:

Jeżeli stanie na nieco dłużej, trzeba albo dotknąć gazu, lub sterowania tempomatu ( "resume")

Proszę o informację, czy dotyczy to również innych modeli, ponieważ w Foresterze MY18 po zbliżeniu się (w trybie aktywnego tempomatu) do poprzedzającego pojazdu system po kilku sekundach wyłącza się i hamulec "puszcza" :( 

Myślałem, że ma to związek z systemem start-stop, ale po jego dezaktywacji jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RoadRunner napisał:

Tak mówisz bo nie jeździsz brązowym ;)

 

Jeżdżę, żona ma forka sephia bronze i bardzo mi się podoba.

 

3 minuty temu, Christoph napisał:

Ale najfajniejszy w myciu i tak jest bialy (!) Na myjni dokladnie widac, gdzie jest brudny; a przy czarnym to tak dlugo jak jest mokry, wyglada na umyty, a jak wyschnie to dopiero widac, ze polowa drzwi pominieta przy myciu :/

 

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spawalniczy napisał:

 

3 minuty temu, Christoph napisał:

Ale najfajniejszy w myciu i tak jest bialy (!) Na myjni dokladnie widac, gdzie jest brudny; a przy czarnym to tak dlugo jak jest mokry, wyglada na umyty, a jak wyschnie to dopiero widac, ze polowa drzwi pominieta przy myciu :/

 

Dokładnie.

 

Jako użytkownik i okazjonalnie myjący białą perłę muszę się nie zgodzić. Domycie białego to trudny temat. Najlepsze są szare i srebrne, one wyglądają tak samo czy są czyste czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Snuff napisał:

btw. tak mi się spodobał XV, że w kwietniu odbieram (i oby mi banan z twarzy nie schodził przez cały czas użytkowania subaraka)

gratuluje! W końcu ten samochód jest taki jaki być powinien od samego początku. Będziesz zadowolony .

XV imo najdostojniej prezentuje się w jasnych kolorach -biała perła, srebrny. W kolorach ciemnych wygląda na małe autko wielkości nissana  juka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał:

XV imo najdostojniej prezentuje się w jasnych kolorach -biała perła, srebrny. W kolorach ciemnych wygląda na małe autko wielkości nissana  juka .

 

Tego auta nie kupuje się po to, żeby sobie powiększyć pewną część ciała :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krist napisał:

 

Jako użytkownik i okazjonalnie myjący białą perłę muszę się nie zgodzić. Domycie białego to trudny temat. Najlepsze są szare i srebrne, one wyglądają tak samo czy są czyste czy nie. 

 

Widzisz, jakbys myl co dwa tygodnie, to nabralbys wprawy jak ja ;)

 

Nigdy nie chcialem bialego samochodu, a teraz juz mam drugi (takie demo akurat mieli). Obecnie to nie wyobrazam sobie innego. 

 

Bialy trzeba myc systematycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

XV ma byc pomaranczowe, i kropka! :P

 

ten nowy blekitny kolor tez calkiem fajny

te opcje kochana małżonka skreśliła :angry: a że też będzie tym jeździć (czasami, hehe) to co mam się boksować. Najgorsze jest to, że taka fajna, śnieżna zima się zrobiła a XV dopiero na lato :biglol:

przy okazji:

- jak dla mnie fajnie się zbiera, nie jest może demonem przyspieszania ale ok (3 dużych facetów siedziało)

- 160 km/h i cisza, mogliśmy spokojnie sobie pogawędzić o XV

- słychać trochę szum opon z tyłu ale ja tam nie siedziałem ;)

- wygodne fotele, wygląd i wykończenie w środku na plus

- eyesight + adaptacyjny tempomat

- jedzie jak po sznurku

- cvt ładnie pracuje a jak co to można łopatkami pobawić się

- b.dobra widoczność

to tak w skrócie po jeździe testowej. Jechałem z ciekawości h.koną 1,6t - kopa ma, ale głośna i ciasna...po 5 minutach chciałem wysiąść bo tak kolana miałem obite.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...