Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, peteres napisał:

Najlepszy byłby w starej budzie sprzed liftingu, a cała reszta, w tym wnetrze, z nowego;)

No właśnie,  też tak patrzę na swojego XV i nadal nic nie traci w swojej świeżości,  i ma "odchylenie" stylistyczne w kierunku jakby bardziej rasowym, nowy XV to stylistycznie krok w kierunku dzisiejszych crossoverów, co nie zmienia faktu, że utrzymał zdolności terenowe swojego poprzednika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FanSub napisał:

No właśnie,  też tak patrzę na swojego XV i nadal nic nie traci w swojej świeżości,  i ma "odchylenie" stylistyczne w kierunku jakby bardziej rasowym, nowy XV to stylistycznie krok w kierunku dzisiejszych crossoverów, co nie zmienia faktu, że utrzymał zdolności terenowe swojego poprzednika. 

 

Jak tak patrzę na Subaru 1000, to nic nie traci ze swojej świeżości i ma "odchylenie" stylistyczne w kierunku bardziej "dystyngowanym", wszystkie nowsze modele to tylko pogoń w kierunku współczesnych mód i trendów... :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomx Mass napisał:

cyt. "21 czerwca odbyła się uroczysta gala „Fleet Cars&Vans, Fleet Auto Premium 2018”, w ramach której w kategorii „Kompaktowy samochód premium” został nagrodzony nasz model Subaru XV!"

 

Zasłużenie =D> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 09:27, Dyrekcja napisał:

Poprawił ( przyczyny - X-mode, skrócone najkrótsze przełożenie )

 

Będziemy to testować w subariadach. Poprzedni model spisał się poza szosą i mile zaskoczył swoimi właściwościami "off-roadowymi", zobaczymy co pokaże następca...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

FLEET AUTO PREMIUM
Statuetki zostaną wręczone w kategoriach:

  • KOMPAKTOWY SAMOCHÓD PREMIUM
  • SAMOCHÓD DLA MANAGERA
  • EKOLOGICZNY SAMOCHÓD DLA MANAGERA
  • SAMOCHÓD DLA PREZESA
  • SUV

 

Bardzo ciekawy konkurs :) 

Dacię Lodgy widzę na podium w kategorii "Samochód dla prezesa". Pech, że grupy renault nie było w ogóle, co dziwniejsze, nie było też Skody!!

 

Kolejną ciekawostką jest to, że XV startował w kategorii SUV, a nagrodę dostał w innej, wygrywając z takimi "tuzami" jak Fiat Tipo (tak! Fiat Tipo startował w tej kategorii! :krecka_dostal:;) 

 

Choć tu akurat słusznie, XV SUVem niby nie jest (porównując z innymi samochodami tej kategorii).

 

Tu mały wtręt:

Tak naprawdę, to XV wykazuje więcej cech "Sport Utility Vehicle" niż wszystkie pozostałe samochody z tej kategorii razem wzięte :blink:

Sport: 

Prowadzi się naprawdę pewnie, jak na swoje ograniczenia (prześwit, rozmiar kół)

Utility:

Udało mi się zmieścić do środka naprawdę spory kompet ogrodowy, ku zdziwieniu mojemu i pana ze sklepu, bo na pierwszy rzut oka stwierdziliśmy, że za nic nie wejdzie (wyciągałem go potem pół godziny, bo się zaklinował, to inna sprawa) - to zasługa prostego wnętrza, gdzie nie strach coś uszkodzić, bo niewiele w nim jest.

A na dodatek XV wszędzie wjedzie, co podkreśla dodatkowo jego użytkowość.

Vehicle:

Niczym wehikuł Pana Samochodzika - o to w tym członie chodziło? ;) 

 

 

Chyba do końca dnia będę to dziś rozkminiał :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witoldj napisał:

znany dziennikarz testuje subaru xv 1,6 , można podesłać link znajomym 

 

Przyznam szczerze , że Pan Pertyn mnie zaintrygował tym testem XV , niedość że XV mi sie podoba , to zbiera widzę laurki i to w doskonałej cenie. Po wakacjach bede sprzedawał FXT żonki , i chyba sie zdecyduje na nowego XV 2.0 , wiecie może jaki jest termin realizacji z auta do produkcji ? można jeszcze zamawiać wersję 2.0 ? jakość skóry w wersji EXL + taka sama jak FXT czyli ekoskóra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 20:58, carfit napisał:

 

Przyznam szczerze , że Pan Pertyn mnie zaintrygował tym testem XV , niedość że XV mi sie podoba , to zbiera widzę laurki i to w doskonałej cenie. Po wakacjach bede sprzedawał FXT żonki , i chyba sie zdecyduje na nowego XV 2.0 , wiecie może jaki jest termin realizacji z auta do produkcji ? można jeszcze zamawiać wersję 2.0 ? jakość skóry w wersji EXL + taka sama jak FXT czyli ekoskóra ?

Tylko te obręcze,  ciekawe, czy można zamówić takie jak w 2.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...