Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Kukson napisał:

Bawiłem się nowym XV w test łosia z podobną prędkością i według mnie nawet lepiej prowadziło się w takiej sytuacji od XT, a na teście mocno poszło przodem.

Druga sprawa to z tego co pamiętam to na 18 calach były Duelery.

 

Też jestem zdziwiony, jedną z fajniejszych stron nowego XV było właśnie to, że typowe dla Subaru plucie przodem zostało baaaardzo zminimalizowane. Nie wiem jak oni taką podsterowność uzyskali :huh:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chojny napisał:

 

Też jestem zdziwiony, jedną z fajniejszych stron nowego XV było właśnie to, że typowe dla Subaru plucie przodem zostało baaaardzo zminimalizowane. Nie wiem jak oni taką podsterowność uzyskali :huh:

Pytanie skąd ta informacja o wyeliminowaniu tej podsterowności. Tutaj mamy konkretny test z opisem, powtarzalny - także do metodologii trudno się przyczepić.

Z drugiej strony o poprawie prowadzenia mówili dziennikarze, pewnie na podstawie subiektywnych odczuć.

 

Z tym ESP też dziwna sprawa.

Edytowane przez RoadRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoadRunner napisał:

Pytanie skąd ta informacja o wyeliminowaniu tej podsterowności.

 

To nie oficjalna informacja czy opis z katalogu a moje odczucie po testach XV. To była jedna z bardzo pozytywnych rzeczy jakie zaobserwowałem więc takie "wyrycie" jest bardzo zaskakujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoadRunner napisał:

Pytanie skąd ta informacja o wyeliminowaniu tej podsterowności

pertyn tez o tym wspominał. Jeżeli to prawda to chwała im za to bo poprzedni XV ( przynajmniej mój )  ryje przodem na śliskim jak dzik po kartoflisku i imo nie jest to zachowanie godne sloganu "confidence in motion"  które zachęcałoby  do ponownego zakupu auta tej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Andrzej Koper napisał:

mnie poprzednia XV nie "ryła jak dzik" ale ja po SJS jestem...:)

 

tak tak, wiemy - Panu wszystkie Subaraki jezdza jak po szynach, nawet na Geolandarach, nie padaja tez SBD, ani 2.5T... Pan tylko zarabia na ich remoncie ;):mrgreen:

tylko zwykli smiertelnicy-uzytkownicy narzekaja... i placa za naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eddie_gt4 napisał:

tak tak, wiemy - Panu wszystkie Subaraki jezdza jak po szynach, nawet na Geolandarach, nie padaja tez SBD, ani 2.5T... Pan tylko zarabia na ich remoncie ;):mrgreen:

tylko zwykli smiertelnicy-uzytkownicy narzekaja... i placa za naprawy

 

ciekawa , że uwaga o "ryjącym dziku" może wyzwolić w niektórych takie reakcje :D .....poryj dziku jeszcze trochę.....:yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

tak tak, wiemy - Panu wszystkie Subaraki jezdza jak po szynach, nawet na Geolandarach, nie padaja tez SBD, ani 2.5T... Pan tylko zarabia na ich remoncie ;):mrgreen:

tylko zwykli smiertelnicy-uzytkownicy narzekaja... i placa za naprawy

a Ty narzekasz i narzekasz a jakoś z marką rozstać się nie możesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, raju napisał:

a Ty narzekasz i narzekasz a jakoś z marką rozstać się nie możesz... 

 

a no nie moge... bo trzeba wiedziec, co kupowac :P

 

 

p.s.

 

SUBARU XV 2018 - Zabij losia i wyzwol dzika w sobie

 

:biglol::biglol::biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eddie_gt4 napisał:

a no nie moge... bo trzeba wiedziec, co kupowac :P

 

dlatego czasem mógłbyś się ugryźć w język zanim coś palniesz... masa silników SBD naprawiona w ramach gestu handlowego i EJ25 za którym za chwilę będziemy szlochać z utęsknieniem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Snuff napisał:

o  właśnie taki mały off top...planuję wymienić fabryczne letnie na crossclimate suv, przy okazji pozbywając się problemu z przekładką i czujnikami. Co o tym sądzicie? jazda głównie miasto czasami wypad nad jeziorko

 

Też o tym kiedyś myślałem, ale mam wątpliwości, jak takie opony all-season będą się sprawowały w zimie po 2-3 sezonach, jak się już trochę zetrą... Poważnej zimy u nas już nie ma od kilku lat, ale zawsze te kilka tygodni ciężkich może być. No i minus to wysoka cena tych michelinów dla fabrycznego rozmiaru w XV. Także mimo upierdliwości z przekładkami wolę zostać przy tradycyjnym rozwiązaniu z zimówkami (przy czym na zimę zostanę w rozmiarze 17'). A dzięki temu, że teraz na szczęście zamiast geolandarów jest bridgestone, nie trzeba wyrzucać fabrycznych opon zaraz po zakupie auta ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej Koper napisał:

 

mnie poprzednia XV nie "ryła jak dzik" ale ja po SJS jestem...:)

 

Ja maiłem tę wielką przyjemność i radość dostać na prezent szkolenie SJS.

image.thumb.png.6e806f62ccd9b8e63d7825947af358df.png

Cały dzień spędziłem jeżdżąc poprzednim Subaru XV i owszem nie jest to ideał jeśli chodzi o prowadzenie, ale jak na takiego fajnego crossovera dał mi bardzo dużo radości z jazdy!

Dzięki temu, że nie prowadził się jak ideał, ale przewidywalnie zabawa była przednia :)

Ja tam nie lubię jak wszystko jest perfekcyjne bo zaraz za perfekcyjnością kryje się nuda.

Dużo z nas chyba o tym zapomina ;)

 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Snuff said:

planuję wymienić fabryczne letnie na crossclimate suv, przy okazji pozbywając się problemu z przekładką i czujnikami. Co o tym sądzicie? jazda głównie miasto czasami wypad nad jeziorko.

Kiedys mialem Crossclimate w aucie z przednia oska. Byly momenty na sniegu kiedy poczulem sie niepewnie, ale samochod buchneli i problem sam zniknal... Z drugiej strony byly komfortowe i b. ciche. Moze Crossclimate SUV dla 4x4 jest inny.

 

Gdybym mial wybierac to bym celowal np. we Vredesteiny Quatrac - sa tansze, tez ciche, no i mialem kiedys zimowki tej firmy i byly ok.

5 minutes ago, OWOC said:

Ja tam nie lubię jak wszystko jest perfekcyjne bo zaraz za perfekcyjnością kryje się nuda.

 

 

 

 

O to to. Podpisuje sie obiema rekami, (tez w odniesieniu do kobiet, niestety...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aflinta napisał:

Nie przyglądałem się testówce dokładnie, ale one chyba na zimówkach były....

 

Ja też nie, wsiadłem i w... palnik mu. :twisted:

 

Wychodzi więc że... Geolandery? :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peteres napisał:

Zimowe to chyba Pirelli sa? Pertyn chwalil, ze ma dobre zimowki w testowym egzemplarzu.

Pirelli Sotto Zero 3 - genialna opona :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...