Skocz do zawartości

czy da sie kupic subaru do 5kzl


Filip.W

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją wannę kupiłem za około 4 k ;) Problem w tym, że nie jestem kobietą i nie przeszkadzało mi, że była obstukana :P (częściowo już zrobiona, została tylna klapa do zrobienia i może polakieruję zderzak)

 

tak sobie przejrzałem ogłoszenia...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1836808671

może ktoś się wypowie o tym? :)

 

http://otomoto.pl/subaru-legacy-C20816611.html

brat miał podobny. Zauważyłem, że kobiety lubią duże samochody (mimo tego co mówią o małych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko narzeczona nie była zbyt wybredna. Dzisiaj jeździliśmy wybrac auto dla mojej narzeczonej i też był problem (mimo, że mówimy o aucie nowym), Mitsubishi - bee, brzydka deska i w ogólne (strasznie zjechała lancera :D ), renault też nie, infiniti też be, legacy nie, i skonczyło się na salonie audi (nie byłem zbyt optymistyczny) gdzie na szczeście udało się wybrać auto co od ręki dostępne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ,ta moja wanna ,rysek praktycznie nie widać a autko igiełka,z tym,że 4k to samo auto,do tego sekwencja,opłaty celne,rejestracja-to wszystko kosztuje,i dopieszczenie autka pt.wymieniamy to co trzeba czyli olej,filtry,kpl.nowych szmat (szkoda od czerwca zajeżdżać dobre zimóweczki) i summa summarum wyszło spokojnie 2 razy tyle :)

Do 4k to można poszukac legacy I czy II lub Imprezę w jakimś tam dobrym stanie,ale jak ma mało palic to zostaje tylko Justynka.

Ewentualnie szukac po prostu sprawnego auta,a tu juz spokojnie można znaleźć coś np.z małym silnikiem i do tego z butlą na muchozol :mrgreen:

Kolega ostatnio szukał czegoś do 4k,sprowadzone (czyt. niewytłuczone u nas) w dobrym stanie:oglądaliśmy Accenta '98,kombi 1.6 16V 115KM,poduchy,elektryka,klima ,ale okazało się ,że popychacz siedzi...Drugie Baleno poszło mu sprzed nosa,ostatecznie trafił Opla Tigrę 1.4 90KM,za 4200 i to juz opłacony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...