Skocz do zawartości

Powiało śniegiem-mocno


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Michał Bajorek, Nie wiem jaka to miejscowosc (czy jeszcze Zabierzow czy nastepna jadac od Krakowa) ale jest tam sliczny dom w ksztalcei litery L, 1-pietrowy, z okraglym balkonem... na ktorym teraz sa setki swiatelek... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie kumam tego budynku. Ja Zabierzów widzę z góry i tylko tam na basen jeżdrze a do domu to z Krakowa lecę od olkusiej albo od Węzła Radzikowskiego przez Brzezie gdzie też jest cudny dom biało niebieski z dużymi balknami oraz figurami Żyrafy i Wiatraka przed budynkiem(w Modlniczce)- no cudo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do śniegu to u mnie główna przez wieś już czarna ale ostatnie 500 m asfaltu boczna to już snieg w formie kolein a polna co ją spługowali i ubili śnieg to teraz taka 10 cm gruba ciężka śnieżna maź- też auta po tym ledwo jadą bo sie kopią ale brną dzielnie. Rano zaś jest to lekko przymarznięte wiec poślizg daje. Czekam na następne opady, pewnie wkrótce bo rok temu było sniegu w bród ale dopiero od płowy stycznia.

Ps. Z domów w okolicy też lubie taki w Modlniczce przy drodze do Zabierzowa po prawej, przypomina i spodek latający, obity półkolisty dach blachą ocynk- ale faktycznie ten z żyrafą Rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja dorzuce 3 grosze.wczoraj bylem super gosc nawet chleb w podziece od soltysowej dostalem.droge we wsi przejezdzilem 6 aut wyciagnalem lacznie z audi quatro bo za ciezkie bylo i w zaspe wpadlo

 

granatowe 2.7 T na Slowiczej :?: :)

 

nie. w zalesiu gornym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi podkrakowskiej spadło z 10 cm w nocy a że stare nie stopniało to było na drodze z 20 cm mokrego ciężkiego śniegu. Droga dziewiczo zawiana- Legaś szorując spodem bez problemu przeszedł i się nie zwiesił więc jestem z niego zadowolony-- gumy też ok.Zrobiłem foty jakieś ale słabo wyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...