Skocz do zawartości

Trochę dziwne pytanie o sprawdzenie auta...


Maryna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz wcześniej pisałem przymierzam się do zakupu Forka, i mam dylemat gdzie go sprawdzić czy w podobnież w jednym z lepszych serwisów nie-ASO w Warszawie, tam gdzie właściciel jeździł jest znany i chyba lubiany, czy gdzieś np. w Subaru Koper, gdzie dotychaczasowy właściciel nie pojawiał się nigdy.

Chodzi mi o to by nie było sytuacji w której mechanik mówi do mnie patrząc się na właściciela ".... a tym to się nie należy przejmowac ten typ tak ma będzie ok..." A ja kiwam głową bo za cholerę nie wiem czy tak ma, czy nie. Chodzi mi o obiektywizm i idącą za tym lojalność wobec starego kienta, który w tej chwili serwisuje tam swoje auta, względem niepewnego, może nowego klienta bo w sumie serwis bym tam też robił.

Sorry jeżeli ktoś (w serwisie) się obrazi, ale jak czytam jakie wałki robią ludzie w serwisach to autentycznie szlag mnie trafia. Pochłaniam wiedzę o Forku w dużych ilościach, ale wszystkiego nie ogarnę.

Cena w ASO i w nie-ASO jest taka sama za sprawdzenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwne,

Odpowiedź jest oczywista, zwłaszcza po ostatnim zdaniu.

Osobiście nigdy nie korzystałam z innego warsztatu niż ASO.

ASO ma więcej do stracenia w przypadku skarg na niekompetencje jego mechaników.

A Pan zrobi jak uważa ...

Pozdrawiam, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wcześniej pisałem przymierzam się do zakupu Forka, i mam dylemat gdzie go sprawdzić czy w podobnież w jednym z lepszych serwisów nie-ASO w Warszawie, tam gdzie właściciel jeździł jest znany i chyba lubiany, czy gdzieś np. w Subaru Koper, gdzie dotychaczasowy właściciel nie pojawiał się nigdy.

Chyba nie mówisz o Grzegorzu z Jutrzenki , ktory istotnie kupił u mnie nowe auto....aaaaaa pojawia sie regularnie , powiedziałbym max co dwa dni....... :mrgreen: Oczywiscie w innych sprawach....... :wink:

ps. jeżeli chodzi o inne nie-aso to problem w tym , ze doswiadczenia , materiałów i wiadomosci jak na lekarstwo ( mówie o dieslu :idea: )

Oczywiscie to Twój wybor bo to potem bedzie to Twój samochód.....Ale czasami jak spojrze na plac to zawsze jakiś z tablicami z 4 cos tam....tylko co oni u mnie robią :?: ...bedzie okazja to zapytam..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wcześniej pisałem przymierzam się do zakupu Forka, i mam dylemat gdzie go sprawdzić czy w podobnież w jednym z lepszych serwisów nie-ASO w Warszawie, tam gdzie właściciel jeździł jest znany i chyba lubiany, czy gdzieś np. w Subaru Koper, gdzie dotychaczasowy właściciel nie pojawiał się nigdy.

Chodzi mi o to by nie było sytuacji w której mechanik mówi do mnie patrząc się na właściciela ".... a tym to się nie należy przejmowac ten typ tak ma będzie ok..." A ja kiwam głową bo za cholerę nie wiem czy tak ma, czy nie. Chodzi mi o obiektywizm i idącą za tym lojalność wobec starego kienta, który w tej chwili serwisuje tam swoje auta, względem niepewnego, może nowego klienta bo w sumie serwis bym tam też robił.

Sorry jeżeli ktoś (w serwisie) się obrazi, ale jak czytam jakie wałki robią ludzie w serwisach to autentycznie szlag mnie trafia. Pochłaniam wiedzę o Forku w dużych ilościach, ale wszystkiego nie ogarnę.

Cena w ASO i w nie-ASO jest taka sama za sprawdzenie.

Pozdrawiam

 

Rób jak mówi subru i jedź do serwisu, który nie zna auta.

Choć z mojego doświadczenia wynika, że nic nie zastąpi twojego ucha, oka i tego co masz pomiędzy nimi :-D

Wiem, bo przerabiałem to co Ty pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest serwisów dobrze ogarniających Subaru a biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że chyba ten Forek ma kosztować dużo a przegląd chyba 200-300 pln to dla świętego spokoju bym sobie zrobił dwa przeglądy - nie żartuję. Koszty napraw są spore a pewność (choćby względna) jest bezcenna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...