Jump to content

Megasquirt w imprezie gt my97

Zenongd
 Share

Recommended Posts

Siema,

na dniach mam zamiar wstawić pełen przelot 2,75 do mojej imprezy gt my97, a ze ecu jest niestety nieremapowalne rozważam opcje stand alone, w gre wchodz megasquirt 2v3 z map sensorem, znajomy twierdzi ze podejmie sie podłaczenia i wystrojenia auta, może ktoś z was robił to już wcześniej albo ma jakies doświadczenia w tym temacie ?

Siema,

na dniach mam zamiar wstawić pełen przelot 2,75 do mojej imprezy gt my97, a ze ecu jest niestety nieremapowalne rozważam opcje stand alone, w gre wchodz megasquirt 2v3 z map sensorem, znajomy twierdzi ze podejmie sie podłaczenia i wystrojenia auta, może ktoś z was robił to już wcześniej albo ma jakies doświadczenia w tym temacie ?

Siemka :mrgreen:

Uderz do usera melina26 z kreski. Zaturbił chłop sobie (sam) legaca 1.8, wystroił to (też sam) megasquirtem a ostatnio jak z nim gadałem bawił się podtrzymaniem turbo :wink:

Koleś jest megasympatyczny, pewnie Ci pomoże :roll:

Z tutejszych ludków bezkonkurencyjny (moja własna subiektywna opinia, wolno mi, a co :wink: ) jest user Jako. Też megasympatyczny i ogarniający nie tylko takie tematy :mrgreen: .