Skocz do zawartości

~~*F J S* 24 PAZDZIERNIK\pon\ Trening TOR KIELCE ~~


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy 3 h wystarczy przy takich założeniach prędkościowych?

 

Nie licząc odcinka Radom-Skarżysko masz cały czas ekspresówki.

Dawaj z nami - zmienimy założenia na limit +10 - nawet przy takich założeniach to powinno być ok 2:30

 

I tak na tor wjedziemy najwcześniej o 9:30.

 

Ja jeszcze w Miedzianej kółka zmieniam za całe 10 PLN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko czy 3 h wystarczy przy takich założeniach prędkościowych?

Nie licząc odcinka Radom-Skarżysko masz cały czas ekspresówki.

Dawaj z nami - zmienimy założenia na limit +10 - nawet przy takich założeniach to powinno być ok 2:30

I tak na tor wjedziemy najwcześniej o 9:30.

Ja jeszcze w Miedzianej kółka zmieniam za całe 10 PLN :D

Za "dychę"? Na miejscu na torze? Czy gdzieś niedaleko? Biorę drugi komplet kół i zastanawiam się, czy chcę brudzić ręce :-D

Czyli 6:30 ze Statoila? To może ja ruszę stamtąd o 6:00-6:15, żeby mieć mały zapasik :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "dychę"? Na miejscu na torze? Czy gdzieś niedaleko? Biorę drugi komplet kół i zastanawiam się, czy chcę brudzić ręce :-D

 

Jakieś 2 km przed torem po prawej stronie blaszany garaż 50 metrów od drogi.

 

Czyli 6:30 ze Statoila? To może ja ruszę stamtąd o 6:00-6:15, żeby mieć mały zapasik :-D

 

OK

Trasa: Puławska->Karczunkowska->Postępu->Lesznowola->Magdalenka->7-> Radom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i ogromną prośbę jednocześnie - czy ktoś z wracających do Warszawy mógłby zabrać dwie opony i zostawić je w Mysiadle?

 

Będę bardzo wdzięczny.

 

 

Ja moze bym i zmiescil (chociaz to sie okaze na miejscu, bo bede mial komplecik ze soba swoich 4 szt.) tyle, ze do Mysiadła moze mi sie nie udac, bo po pierwsze mam nie po drodze, a po drugie moze tam nie byc nikogo jak bede wracac (19?). chyba, ze moglbym je po prostu przewiezc do wwy i potem ktos by je ode mnie przejal gdzies, jakos w tgodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da tych co chcą jechać z łodzi nie odpuście drogę przez Piotrków sobie bo macie 1h w plecy na starcie w korku.

 

Jakies nowe przebudowy?

 

2 tygodnie temu jechalem o 7 rano i spokojnie przelecialem bez opoznien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

 

wszystko jutro planowo... :

-spotkanie start 9.30

-jazda treningowa rozgrzewkowa po jak zwykle próbie zamkniętej :wink:

-ok 11.30-12.00 zmiana trasy ,cd.jazdy na torze zamkniętym

-ok.13.15-13.30 przerwa na obiad odpoczynek a zaraz potem czasówka na.....hulajnodze.

-po zakonczeniu czasówki na hulajnodze,jazda na czas autkami na próbie dodatkowej.

 

:!: zastrzegam zmiane harmonogramuw zależności od pogody i ilości uczestników. :!:

 

pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Wasze poczynania będzie uwieczniał Nikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi niestety w nocy z piątku na sobotę w drodze z Warszawy do Zamościa (u teścia w Zamościu trzymam opony na tor) nagle bez wcześniejszych jakichkolwiek objawów (w Rykach) auto przestało reagować na gaz...każde dotknięcie gazu kończyło się dławieniem auta...po czym staneło i już nie chciało zapalić :cry:

 

z Ryk do Zamościa z holowała mnie żona (plus taki że na całej trasie Waw -> Zamość GT spaliło 11 l :mrgreen: , minus to brak ogrzewania..brak wycieraczek...)...w sobotę rozbieranie auta (teść jest mechanikiem)..i szukanie nowej pompy paliwowej w Zamościu..na całe szczęście udało się kupić zamiennik (ciśnienie 4 bara), auto jeździ :))) w Kielcach będę :mrgreen: oby było dobrze :)a jak wrócę do domu to na spokojnie kupie pompe Walbro 255...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi niestety w nocy z piątku na sobotę w drodze z Warszawy do Zamościa (u teścia w Zamościu trzymam opony na tor) nagle bez wcześniejszych jakichkolwiek objawów (w Rykach) auto przestało reagować na gaz...każde dotknięcie gazu kończyło się dławieniem auta...po czym staneło i już nie chciało zapalić :cry: (...)

w sobotę rozbieranie auta (teść jest mechanikiem)..i szukanie nowej pompy paliwowej w Zamościu..na całe szczęście udało się kupić zamiennik (ciśnienie 4 bara), auto jeździ :))) w Kielcach będę :mrgreen: (...)

Ufff!!!!

 

Fit - o której kończymy?

 

-- 23 paź 2011, o 13:58 --

 

Czy ktoś wie, gdzie tam w okolicy znajdę przed imprezą stację z dobrym, pewnym paliwem >=98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za "dychę"? Na miejscu na torze? Czy gdzieś niedaleko? Biorę drugi komplet kół i zastanawiam się, czy chcę brudzić ręce :-D

 

Jakieś 2 km przed torem po prawej stronie blaszany garaż 50 metrów od drogi.

 

Czyli 6:30 ze Statoila? To może ja ruszę stamtąd o 6:00-6:15, żeby mieć mały zapasik :-D

 

OK

Trasa: Puławska->Karczunkowska->Postępu->Lesznowola->Magdalenka->7-> Radom

 

A ten blaszany garaz ogarnie zmiane opon w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks! To sobie Racinga zaleję w Skarżysku :-) Niech sobie WRXik pije dobre trunki na torze ;-)
To ile ci ten WRX pali bo ja tankuję wawie i na tym baku spokojnie do obiadu na torze.
No nie tak dużo - lekko pod 10 w trasie, lekko nad 40 na torze... Tyle, że auta zawsze na tor dostaja ode mnie V-Power Racing, a na trasę niekoniecznie :-)

W sumie to bez sensu, bo zatankowałem dziś pod korek Neste 98, więc zalewając w Skarżysku VPR i tak będę miał 2/3 baku zwykłe 98...

To chyba też nie tankuję aż do obiadu :-)

 

-- 23 paź 2011, o 19:39 --

 

Trasa: Puławska->Karczunkowska->Postępu->Lesznowola->Magdalenka->7-> Radom
Oki. Tak pojadę.

Ruszam ze stacji Statoil Puławska/Poleczki z kumplem (WRX kombi blue mica + Lancia Lybra sedan czarna) o 6:00.

Do zobaczenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... co za kraj. Wsiada moja Ania do samochodu a tam kamień a w lewych drzwiach szyby nie ma. A co najlepsze połowa wiązki pocięta w skrzynce. I jak tu się nie wkur...przed treningiem.

 

-- 23 paź 2011, o 23:04 --

 

ps. i 500 post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES dzieki za swietne zorganizowanie wszystkiego noi za pokazanie jak GT moze jezdzic :)) postaram sie aby nauka nie poszla w las 8) i rozgladam sie za jakias mniejsza kierownica zreszta Przemek/docent tez ;) przednia prawa opona troszke mi sie zdekompletowala na torze ale udalo sie dotrzec do domu - na przyszlosc bede pamietal by brac komplet kol na zmiane ze soba :mrgreen:

 

jeszcze raz dzieki i pozdrowienia dla wszystkich :)

 

ps. EVO brzydkie, glosne ale jednak jezdzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura, hura! :-)

Tylko tej hulajnogi nie było :-(

I w ogóle nie zdążyłem wszystkiego, co chciałem... Tyle "prawych", na których chciałem usiąść...

Dlaczego dzień wolny ma takie krótkie godziny, a pracjący takie długie? ;-)

Fitnes - dzięki za super imprezę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...