Skocz do zawartości

~~*F J S* 24 PAZDZIERNIK\pon\ Trening TOR KIELCE ~~


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm...

wiec myśle ,że zrobimy jakieś przelewy ,żeby wykluczyć niejasności obecności i co za tym idzie wysokości kosztu kazdego uczestnika,chociaż powiem ,że od dłuższego czasu kwota jest ustalona za FJS....czy przyjedzie 5 czy 25 autek.czy pokrywają się koszta ,czy trzeba dokładać......jest to najzdrowsze.A proszę mi wierzyc ,koszty naprawdę wysokie i organizacja... ,,,ale robie jak mam czas to co lubie ,przy okazji poznając fajnych ludzi i widząć zadowolenie na twarzach uczestników-to mi daje motywacje...i sobie też chociaż chwile pojezdze,choć ostatnio nie ma na to czasu na treningach.

A stali bywalcy mają zawsze jeden "bonus"trening-free....to chyba najsprawiedliwsze.

Będzie film ogólny dla wszystkich dostepny na forach z treningu i fotosy w cenie.

 

PS.Jezeli będzie większy skład pomyslimy o wspólnym obiedzie.

 

zapraszam na trening grilowo-towarzyski 7-go listopada też........ :!: moze będzie też podsumowanie sezonu jednego jegomościa z GSMP..... :wink:

 

-- 19 paź 2011, o 22:06 --

 

hehe to i ja sie pojawie :))) zostalem wciagniety przez grupe Rzeszowska ;))

jako ze pierwszy raz bede na pojezdzawce to ostatnie miejsce moge juz rezerwowac :P:mrgreen:

 

Siema Grzesiu !

Spokojnie,celem moich treningów ,które tworzymy Naszą ekipą jest rozwój umiejętnosci ,podpatrywanie lepszych i nauka przy "pomocy" kolegów lepiej ogarniających,również służe moimi skromnymi radami,jak trzeba. :wink:

 

więc do miłego i owocnego zobaczenia :mrgreen:

 

 

na pewno będę korzystał z pomocy :)) musze wkońcu ogarnąć tego GieTeka ;))

ps. znajomy z którym się pojawie specjalnie zakupił EVO aby moja ostatnia pozycja była niezagrożona :mrgreen:

 

ps2. co do spalania...doszły mnie słuchy że i jakiś Nissan GTR się pojawi... :twisted:

 

Spokojnie o instruktarz....ktoś z Tobą,Ty z kimś,cos posłuchasz ,cos podpatrzysz....słyszano ,że będzie może kolega kj5d -Konrad,który jest mega technikiem czasowym ,dużo możesz od niego podpatrzeć.

 

-- 19 paź 2011, o 22:09 --

 

No wlasnie. jak z technikaliami? od ktorej do ktorej, ile pln etc.

 

u mnie prawdopodobieństwo rośnie. Jak coś się nie wykluje totalnie niezapowiedzianego to z przyjemnoscia przyjade 8)

 

 

*************Startujemy w miarę twardo od 9.30.*******************

 

Będzie też kolega Sebastian R.-new modelllo STI-można zobaczyć,dotknąć,,,,moze Sebek i na prawym pokołysze bokami kogoś chętnego.

 

-- 19 paź 2011, o 22:18 --

 

Fitnes, można przelewem z miesięcznym terminem płatności płacić? :mrgreen:

 

procenty Cię zeżrą,ale cóż....przeżyje... :mrgreen: ....pewnie braknie Ci na konurencje w "spalaniu"... :mrgreen: .....

 

Pewnie te miliony dolarów Ci szkoda zamieniać!..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie też kolega Sebastian R.-new modelllo STI-można zobaczyć,dotknąć,,,,moze Sebek i na prawym pokołysze bokami kogoś chętnego.

 

 

Bedzie, bedzie - jak zwykle z kims na prawym, co by auto nie stalo w przerwach na regeneracje mojego blednika :) Na dodatek zamowilem pogode :P

 

Ma byc 11 stopni i....slonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie też kolega Sebastian R.-new modelllo STI-można zobaczyć,dotknąć,,,,moze Sebek i na prawym pokołysze bokami kogoś chętnego.

 

 

Bedzie, bedzie - jak zwykle z kims na prawym, co by auto nie stalo w przerwach na regeneracje mojego blednika :) Na dodatek zamowilem pogode :P

 

Ma byc 11 stopni i....slonecznie :)

 

No jak zwykle stanałeś na wysokości zadania..... :mrgreen:

 

-- 20 paź 2011, o 19:58 --

 

UWAGA:

BY ROZWIAĆ WĄTPLIWOŚCI ,KTO JEST SZYBKIBĘDZIE KONKURENCJA-CZASÓWKA NA SPECJALNYM ODCINKU NA HULAJNODZE,A MOŻE NA QUADZIE...

PROPONUJE W RAZIE CZEGO ZABRAĆ KASKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kj5d -Konrad,który jest mega technikiem czasowym ,dużo możesz od niego podpatrzeć.
I weź tu teraz człowieku wyjedź na tor.
no właśnie.... po takich słowach to strach zrobić nawet najmniejszy błąd ;)
Pewnie tak się zepnę, że zalicze jakiś śmietnik ;-)
I jeśli nie wyrwiesz prawego, to samotnie ani razu się nie przejedziesz :-D a większa masa to trudniej o wynik. Nie będziesz miał łatwo :-) :twisted:

Sam sobie rezerwuję u Ciebie "prawy", jeśli będziesz oferował tę usługę :-) Mieszałeś na Służewcu, to teraz masz ;-)

 

FIT - czy tylko ja nie widzę żadnego numeru konta?

 

-- 21 paź 2011, o 14:22 --

 

No to się chyba sesje Elixiru pokończyły, ja numeru konta nie mam i kasa przelewem nie dojdzie na poniedziałek :-(

Trudno. I tak wsiadam w poniedziałek ok. 5:30 w samochód (wiem, za wcześnie, ale mam 15 pkt ;-) ) , biorę gotówkę za siebie i Artura ode mnie i jedziemy w dwa auta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procenty Cię zeżrą,ale cóż....przeżyje... ....pewnie braknie Ci na konurencje w "spalaniu"... .....

 

Pewnie te miliony dolarów Ci szkoda zamieniać!.....

 

 

Dobrze wiesz, że te duulaaaary to pod pierzyną trzymasz Ty ! :mrgreen:

 

 

Kurde, w sumie to liczyłem trochę na to, że będzie padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś wspólny wypad z Wawy.

Ja oferuję nasłuch na CB-radio.

 

Start: Statoil na puławskiej ok 6:30

Prędkośc przelotowa: limit + 20

 

 

Ja chętnie. tyle, że nie bardzo mam chyba po drodze. najchetniej to bym gdzie sie doczepił za Jankami. chyba, że puławską przelecimy jakos dalej to może być i Puławska, bylebym nie musiał się cofać bo nie lubię :)

 

To jest ta zaraz za Poleczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja chętnie. tyle, że nie bardzo mam chyba po drodze. najchetniej to bym gdzie sie doczepił za Jankami. chyba, że puławską przelecimy jakos dalej to może być i Puławska, bylebym nie musiał się cofać bo nie lubię :)

 

To jest ta zaraz za Poleczki?

 

Tak - róg puławskiej/poleczki

Potem lecimy puławska//magdalenka/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś wspólny wypad z Wawy.

Ja oferuję nasłuch na CB-radio.

Start: Statoil na puławskiej ok 6:30

Prędkośc przelotowa: limit + 20

Podłączyłbym się z przyjemnością, bo jazda w kolumnie Subaraków to coś niepowtarzalnego :-)

ale mając tyle punktów +20 to dla mnie za dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie doświadczenia znajomych z fotoradarami pstrykającymi za +11 :-(

Zastanawiam się nad jazdą praską stroną Wisły do Góry Kalwarii i potem przez Warkę do Białobrzegów. Tam wpadnę na szosę Krakowską i będziecie mnie wyprzedzać :-)

Też będę na nasłuchu - krótkie wymiany informacji na "19" czy przechodzimy na jakiś specjalny kanał plejadowy? :-)

Wtedy może na "5", bo z tym numerem mam najwięcej modeli Subaru Solberga :-)

Z tym, że niestety nie mam radia z podwójnym nasłuchem więc wtedy nie słyszę 19 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłbym się z przyjemnością, bo jazda w kolumnie Subaraków to coś niepowtarzalnego :-)

ale mając tyle punktów +20 to dla mnie za dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie doświadczenia znajomych z fotoradarami pstrykającymi za +11 :-(

Zastanawiam się nad jazdą praską stroną Wisły do Góry Kalwarii i potem przez Warkę do Białobrzegów. Tam wpadnę na szosę Krakowską i będziecie mnie wyprzedzać :-)

Też będę na nasłuchu - krótkie wymiany informacji na "19" czy przechodzimy na jakiś specjalny kanał plejadowy? :-)

Wtedy może na "5", bo z tym numerem mam najwięcej modeli Subaru Solberga :-)

Z tym, że niestety nie mam radia z podwójnym nasłuchem więc wtedy nie słyszę 19 :-(

 

Zakładając, że faktycznie cię dogonimy to na pewno odruch stany zwycięży i popędzisz za stadem :twisted:

 

Słuchaj 19 to cię wywołamy.

 

p.s. A jak byś się namyślił to leci ze mną jeszcze kolega Jacek który rusza z Anina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłbym się z przyjemnością, bo jazda w kolumnie Subaraków to coś niepowtarzalnego :-)

ale mając tyle punktów +20 to dla mnie za dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie doświadczenia znajomych z fotoradarami pstrykającymi za +11 :-(

Zastanawiam się nad jazdą praską stroną Wisły do Góry Kalwarii i potem przez Warkę do Białobrzegów. Tam wpadnę na szosę Krakowską i będziecie mnie wyprzedzać :-)

Też będę na nasłuchu - krótkie wymiany informacji na "19" czy przechodzimy na jakiś specjalny kanał plejadowy? :-)

Wtedy może na "5", bo z tym numerem mam najwięcej modeli Subaru Solberga :-)

Z tym, że niestety nie mam radia z podwójnym nasłuchem więc wtedy nie słyszę 19 :-(

 

Zakładając, że faktycznie cię dogonimy to na pewno odruch stany zwycięży i popędzisz za stadem :twisted:

 

Słuchaj 19 to cię wywołamy.

 

p.s. A jak byś się namyślił to leci ze mną jeszcze kolega Jacek który rusza z Anina.

 

a ja z checia ze wszystkimi powroce do waw...bo w przeciwna strone z rana to bede jechal z Rzeszowa...wiec rano jedyny punkt gdzie mozemy sie zlapac to stacja benzynowa w Miedzianej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że faktycznie cię dogonimy to na pewno odruch stany zwycięży i popędzisz za stadem :twisted:

Słuchaj 19 to cię wywołamy.

p.s. A jak byś się namyślił to leci ze mną jeszcze kolega Jacek który rusza z Anina.

Bardzo prawdopodobne, że wtedy pogonię :-)

Cały czas się zastanawiam, czy słusznie o 6:00 boję się przejazdu Wawer-Janki... Może nie kombinować i polecieć z Wami albo wcześniej, ale po Waszej trasie? :-)

Tylko czy 3 h wystarczy przy takich założeniach prędkościowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...