Skocz do zawartości

Szkoła jazdy Wróbla


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

W kilka samochodów u Wróbla się da jeździć bez Wróbla

 

 

I to jest bardzo pozytywne, ale jeszcze nigdy mi się nie udało.

 

Wróbel jest spoko ale jakoś go nie toleruję, po co mam płacić za godzinę czy dwie hamowania się przed nawymyślaniem gościowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilka samochodów u Wróbla się da jeździć bez Wróbla

 

 

I to jest bardzo pozytywne, ale jeszcze nigdy mi się nie udało.

 

Wróbel jest spoko ale jakoś go nie toleruję, po co mam płacić za godzinę czy dwie hamowania się przed nawymyślaniem gościowi?

 

Wrobla sie do bagaznika wsadzi i jazda :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest martwy sezon i wszyscy się nudzą w pracy, ale mam wrażenie, że naprawdę przesadzacie.

 

Nie znam Wrobla. Nie wiem kto to jest, ale z tych wypowiedzi wynika, że wiekszosc ludzi mocno owy Wrobel wnerwia. A skoro wnerwia, to nie mozna tego napisac? Czyzbysmy wchodzili w czasy cenzury? Czyzby rzadzaca partia miala macki siegajace az tutaj?

A jesli ob.Wrobel przeczyta te wypowiedzi popwyzej, to albo kolegow nie wpusci, albo zrozumie swoj błąd. A może ma poczucie humoru na swój temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest martwy sezon i wszyscy się nudzą w pracy, ale mam wrażenie, że naprawdę przesadzacie.

 

Nie znam Wrobla. Nie wiem kto to jest, ale z tych wypowiedzi wynika, że wiekszosc ludzi mocno owy Wrobel wnerwia. A skoro wnerwia, to nie mozna tego napisac? Czyzbysmy wchodzili w czasy cenzury? Czyzby rzadzaca partia miala macki siegajace az tutaj?

A jesli ob.Wrobel przeczyta te wypowiedzi popwyzej, to albo kolegow nie wpusci, albo zrozumie swoj błąd. A może ma poczucie humoru na swój temat...

 

Ja tez go nie znam ... a zartujemy sobie bo zawsze dobrze sie posmiac !!! :P I w tych zartach raczej chodzi o komicznosc sytuacji a nie o postac nijakiego Wrobla - co do ktorego nic niemam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o Wróbla - ktoś go lubi, ktoś nie, normalne.

Tylko o to, że to forum coraz mniej daje się czytać, ponieważ na temat jest mniej więcej jeden post na dwadzieścia.

 

Arno - wiem o co Ci chodzi, ale strzelasz kulą w płot. Jeżeli chcesz kontynuować to proponuję PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...