Skocz do zawartości

Tylne pasy bezpieczeństwa i zatrzaski - kłopoty !


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem pojechać do szpitala po żone i małą dzidzie - po porodzie.

 

Pomyślałem że na "sucho" w garażu przetestuje jak zamontować gondole na tylnych siedzeniach. Na necie jest ogólny filmik jak pasy ułożyć na gondoli.

 

W moim forku MY'07 z podsufitki z części bagażowej wychodzi pas bezpieczeństwa z dwoma końcówkami : jedna standardowa druga ciut mniejsza. Zapiąłem tą normalną w normalny zatrzask ( ten z dużym czerwonym przyciskiem PRESS) i przeciągnąłem tą małą końcówkę do małego czarnego zatrzasku z takim malutkim prostokątnym okienkiem na obudowie. Ładnie to kliknęło i koniec !!! Nie ma żadnego przycisku jak to zwolnić !!! Cały czas mam pas wpięty !!! :cry:

 

Proszę bardzo kogoś o pilną pomoc jak mogę zwolnić ten pas z podsufitki !!!!! Nie mam jak jechchać po dzieciaka !! :cry:

 

Z góry dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem pojechać do szpitala po żone i małą dzidzie - po porodzie.

 

Pomyślałem że na "sucho" w garażu przetestuje jak zamontować gondole na tylnych siedzeniach. Na necie jest ogólny filmik jak pasy ułożyć na gondoli.

 

W moim forku MY'07 z podsufitki z części bagażowej wychodzi pas bezpieczeństwa z dwoma końcówkami : jedna standardowa druga ciut mniejsza. Zapiąłem tą normalną w normalny zatrzask ( ten z dużym czerwonym przyciskiem PRESS) i przeciągnąłem tą małą końcówkę do małego czarnego zatrzasku z takim malutkim prostokątnym okienkiem na obudowie. Ładnie to kliknęło i koniec !!! Nie ma żadnego przycisku jak to zwolnić !!! Cały czas mam pas wpięty !!! :cry:

 

Proszę bardzo kogoś o pilną pomoc jak mogę zwolnić ten pas z podsufitki !!!!! Nie mam jak jechchać po dzieciaka !! :cry:

 

Z góry dzięki !!!

 

Przycisk jest we wgłębieniu, z boku mniejszego zatrzasku. Naciśniesz go kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wielkie Dzięki !!!!

 

So What! królu złoty uratowałeś mi córcie !!! :mrgreen: Zaraz Ci to pomuka wystawie !! Właśnie wróciłem z garażu i jest tak jak pisałeś ! A ja głupi z nerwów mało pasa nie urwałem !!! Tak się zestresowałem że hej... :mrgreen:

 

grizus, jest dokładnie jak na Twojej fotce :twisted:

 

Chłopaki .... fenkju !!!

 

Ide gondole zaraz zainstalować :mrgreen:

 

Niestety przyznanie pomuka zadziałało tylko dla grizusa , jak klikam "+" dla So What! to pojawia sie cytowany mój pierwszy post.... trudno.... :( ale przesyłam pozdrowienia :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What! królu złoty uratowałeś mi córcie !!!

:shock: Ten przycisk nie służy do odpinania pasów, jak ktoś jest nimi przypięty, lecz do "demontażu" środkowego pasa, celem umieszczenia pasa w podsufitce. Z tyłu powinieneś mieć trzy normalne zatrzaski do wpięcia sprzączki od pasów. Może jeden się "schował" pomiędzy oparcie, a siedzisko tylnej kanapy.

 

-- 22 wrz 2011, o 21:27 --

 

Machoń, co z pomukiem :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, co z pomukiem

się robi :mrgreen:

 

Zmiana planów. Dopiero jutro jade po dziewczyny, więc gondole wieczorem będe testował. Myślę, że już bez nerwów. Czy ktoś w ogóle zapianał ją w subaraku ? Zobacze jak mi to wyjdzie... z tym dziwnym środkowym pasem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...