Jump to content

Legacy kombi 2005 wyposażenie

jasiem
 Share

Recommended Posts

Szukam informacji o wersjach i wyposażeniu jakie było w Legacach z rocznika 2005, najlepiej w formie takiej tabelki jak na stronach producentów. Próbowałem znaleźć coś na forum ale poza ogłoszeniami o sprzedaży nic więcej nie znalazłem ;) Jakby ktoś mnie poratował to będę wdzięczny :)

ano, kolega jasiem chciał do 2005 a to to to to jest do '07 no chyba, że mnie się cośik źle klikneło

A tam się szczegółów czepiasz :wink: . Do mojego MY07 Celebration jest OK :mrgreen: .

Nie wykluczam, że tych archiwów jest więcej (inne lata) na tym serwerze ....

mcbeth :) , dobre to archiwum, całkiem o nim zapomniałem

czytając w dziale "nowości" , te archwialne oczywiście , możemy się np. dowiedzieć :

Kraków, 2006-03-23

Subaru Import Polska sp z.o.o. wprowadza do sprzedaży nową wersję modelu Legacy 2.0 kombi. Limitowana edycja „PREMIUM” pojawi się w salonach sprzedaży od połowy kwietnia, ale już można składać na nią zamówienia.
Samochód dostępny będzie w trzech kolorach nadwozia (czarnym, popielatym i srebrnym) zarówno z przekładnią ręczną, jak i automatyczną, a w skład jego wyposażenia podstawowego wejdą następujące elementy: 
- skórzana tapicerka 
- elektrycznie otwierany dach 
- czujniki cofania 
- elektryczna regulacja fotela kierowcy 
- czujnik deszczu 
- dywaniki "high class" 
- ozdobne listwy progowe ze stali polerowanej 
- ochronna nakładka progu bagażnika 
- ozdobna chromowana listwa pokrywy bagażnika 

Ceny Legacy 2.0 kombi „PREMIUM”: 
- z manualną skrzynią biegów – 28 700 Euro brutto 
- z przekładnią automatyczną – 30 500 Euro brutto

• 2 years later...

Jeżdżę Legacy IV Celebration 2005 KOMBI 2.0 137KM, i mam takie wyposażenie:

- skórzane fotele 

- obszyta kierownica

- elektrycznie regulowany fotel kierowcy
- podgrzewany fotel kierowcy i pasażera
- panoramiczny dach (szyberdach)
- czujnik parkowania
- tempomat
- klima elektryczna
- komputer
- podgrzewana szyba z tyłu oraz lusterka
- przyciemniana szyba z tyłu oraz boczne pasażera

oraz to co w standarcie kombi: reduktor, poduszki i kurtyny i inne...

• 6 months later...

Wybaczcie odgrzewanie kotleta z 2011 roku ale pomimo wysiłków nie mogę znaleźć nigdzie porównania wersji wyposażenia Legacy IV gen (przedlift).

Czy ktoś z was ma może dostęp do spisu różnic pomiędzy wersjami?

• 3 weeks later...

czytając w dziale "nowości" , te archwialne oczywiście , możemy się np. dowiedzieć :

Kraków, 2006-03-23

Subaru Import Polska sp z.o.o. wprowadza do sprzedaży nową wersję modelu Legacy 2.0 kombi. Limitowana edycja „PREMIUM” pojawi się w salonach sprzedaży od połowy kwietnia, ale już można składać na nią zamówienia.
Samochód dostępny będzie w trzech kolorach nadwozia (czarnym, popielatym i srebrnym) zarówno z przekładnią ręczną, jak i automatyczną, a w skład jego wyposażenia podstawowego wejdą następujące elementy: 
- skórzana tapicerka 
- czujniki cofania 
- czujnik deszczu 
- dywaniki "high class" 

Kto produkował te czujniki cofania? Jaki był wyświetlacz? Stoje przed dylematem wyboru i zastanawiam sie nad oryginalnymi lub kompletem 8 czujników Valeo.

Ta ozdobna listewka na klapę bagażnika była zakładana (w kształcie V) czy przyklejana taśmą dwustronnie klejącą?

Kraków, 2006-03-23

- skórzana tapicerka 
- czujniki cofania 
- czujnik deszczu 
- dywaniki "high class" 

Kto produkował te czujniki cofania? Jaki był wyświetlacz? Stoje przed dylematem wyboru i zastanawiam sie nad oryginalnymi lub kompletem 8 czujników Valeo.

Ta ozdobna listewka na klapę bagażnika była zakładana (w kształcie V) czy przyklejana taśmą dwustronnie klejącą?

SIP wstawial czujniki firmy ETS (centralka X park), Valeo maja odbre opinie, ale i takie Stig tez maja dobra opinie. Stiga mialem w 2 autach i dzialaly bezproblemowo

• 3 years later...

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem Subaru Legacy 2005r 2L 101kW. Potrzebuję określić wersję wyposażenia tego auta ( salon/serwis w którym auto było kupione przez 1 właściciela nie odpowiada na e-maile i nie mogę się do nich dodzwonić). Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

35 minut temu, Artur Jurczyk napisał:

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem Subaru Legacy 2005r 2L 101kW. Potrzebuję określić wersję wyposażenia tego auta ( salon/serwis w którym auto było kupione przez 1 właściciela nie odpowiada na e-maile i nie mogę się do nich dodzwonić). Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

Podaj VIN na PW.

• 1 year later...

Witam, gdzie mogę sprawdzić  wersje wyposażenia Legacy IV i ew.cos na jego temat po wykupieniu raportu vin w autoDNA za dużo informacji nie uzyskałem.

•  
Edited by Wilq666