Skocz do zawartości

pomocy!!!chyba znowu mi przeładowywuje


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

siema kiedys przy swoim gt-ku(seryjnym+tylko wydech i pompa walbro) miałem przeładowywanie (pompowało 1.2 a powinno 0.9) :lol: teraz przy ostrej jezdzie mam to samo ale tylko na 4 i 5 biegu-dziwne prawda?? reszta biegów idzie do odcięcia i nic sie nie dzieje,miał ktos cos takiego??? :x czy znowu tylko nie aso pozostaje??i komp?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przy ostrej jezdzie mam to samo ale tylko na 4 i 5 biegu-dziwne prawda??

nic w tym dziwnego, z reguły przeładowuje przy największych obciążeniach silnika czyli na najwyższych biegach. A po wymianie wydechu był remap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy filtra paliwa nie wymienic...

no to akurat nie ma nic wspólnego z przeładowaniem. Jak nie masz zegara boostu to też słabo. Proponuję pojechać jednak do kogoś ogarniętego kto Ci sprawdzi co i jak bo może być kilka przyczyn i sam do tego nie dojdziesz. Trzeba podłączyć auto, zczytać logi, popatrzeć na wykres doładowania, AFR, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tylko ingerencja w mape Ci pomoże ,albo wrócić do seryjnych gratów

ale wczesniej było oki wiec nie mozliwe że teraz mape trzeba poprawic

 

-- Wt wrz 20, 2011 10:52 pm --

 

jak Ci sie ni z tego ni z owego przeladowania pojawily to na poczatek poogladaj wezyki podcisnieniowe od turbo.

to juz dawno sprawdzony,nie mam pewnosci że to przeładowanie ale wczesniej gdy je miałem był taki sam objaw tylko ze na każdym biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boju21, i tak można do końca świata...póki się nie podepniesz z jakimś sprzętem i nie obczaisz logów to można gdybać i gdybać. Skoro wykluczyłeś najprostsze przyczyny typu wężyk to nie ma się nad czym zastanawiać tylko pojechać do kogoś kto zdiagnozuje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boju21, i tak można do końca świata...póki się nie podepniesz z jakimś sprzętem i nie obczaisz logów to można gdybać i gdybać. Skoro wykluczyłeś najprostsze przyczyny typu wężyk to nie ma się nad czym zastanawiać tylko pojechać do kogoś kto zdiagnozuje auto.

 

_______

tak jak mówisz juz decyzja podjeta tylko odpowiedziałem kolegom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...