Skocz do zawartości

EVO IX (photo only)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jeszcze co do Bemowa. Jakiej długosci jest tam najdłuższa prosta? (taka, żeby można było jak największą prędkość osiągnąć)...

 

 

Całego pasa Ci chyba nie udostepnią, ale jakby to można by się pewnie i do V-maks rozpędzić.

Bedę musiał jakoś zmierzyć co potrafi ta zabawka, która budujemy, mówiłem Ci... to małe coś z N2O. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mi się felgi nawet podobają. te lusterka takie jakieś słabe, ale to detal... No i ten wydech HKS'a mógłby mieć krótszą końcówkę (tzn. to, co odchodzi od tłumika końcowego), bo jakos tak za długo, jak w większości wydechów z kwasówki mogłoby byc. :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również 8)

Już nie mówcie, co byście przygarnęli :mrgreen: bo moja lista aut za które bym się nie obraził byłaby dłuuuga... :mrgreen::twisted: I nie koniecznie było by to Murcielago. :wink: DB9 wystarczy z tych droższych. :P

 

A Evo mi się bardzo podoba, ja bym założył jakiś bodykicik delikatny (coś jak u Jerrego), lekko dłubnął, żeby fajnie mruczało. :) Widziałem takie Evo na mieście któregos razu. Bomba! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego pasa Ci chyba nie udostepnią, ale jakby to można by się pewnie i do V-maks rozpędzić.

 

Udostepnia :) Uruchamiaja na ten czas pas trawiasty dla lekkich samolotow. Wszystko jest kwestia kasy :)

 

Michał, a ja mam pytanie innej natury, bo ja tam widze tyłu układ wydechowy HKS, czy jest on głośny czy raczej umiarkowany??

 

Byl HKS, ktory jest glosny, ale fajnie wyglada. Dla eksperymentu zalozony wydech DC Sport, ktory nie dosc, ze wyglada, jak wyglada, to na dodatek jest rownie glosny.

 

Wracając do Evo IX ( :wink: ) ...te felgi wg. mnie kompletnie nie pasują do tego auta...ale to tylko felgi :wink:

 

Bo to nie sa oryginalne obrecze Enkei, tylko Exclusive Line, czy jakos tak. Fabryczne sa w rozmiarze 8x17" (opony 235), przez co niemozliwe jest zalozenie na zime opon 205/50 R17, a na obrecze 7x17" takie opony wchodza idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego Evusa z wyraka nie wygonił....

 

A podobno nie lubisz elektroniki..? :roll:

 

Taką elektronikę można polubić 8)

 

 

jeszcze pytanie do znawców tematu - jak kształtuje się cena EvoIX w porównaniu do STI my'06 :?:

 

Trudno powiedzieć, bo nie ma IX w oficjalnej sprzedaży w Polsce. michal - masz jakieś informacje z AutoGT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Całego pasa Ci chyba nie udostepnią, ale jakby to można by się pewnie i do V-maks rozpędzić.

 

Udostepnia Uruchamiaja na ten czas pas trawiasty dla lekkich samolotow. Wszystko jest kwestia kasy

 

Ja mówię o realistycznych zabawach ;-)

 

 

Azrael napisał/a:

Ja bym takiego Evusa z wyraka nie wygonił....

 

 

A podobno nie lubisz elektroniki..?

 

Bo nie lubię, tej która Cię wiąże i przykuwa do tego co pan konstruktor uważa za bezpieczne. Evo z takiej ma ABS, a jakby mnie było stać na Evo to i na pozbycie się go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...