Jump to content

zakup outback ogłoszenie


Papkin
 Share

Recommended Posts

Co to było ? Lekkie dachowanie czy poślizg w stronę podpory mostu ? To ważne, bo zdjęcia (jak napisal już Kolega Gryzli) WBREW POZOROM wcale nie oddają faktycznego obrazu całości uszkodzeń, a lakoniczny opis bez konkretów tym bardziej niewiele mówi, więc niespodzianek (a nawet mega niespodzinek) moze być dużo ... .

Dach do wymiany, wszystkie łączenia i wzmocnienia słupków z prawej strony też. Do tego conajmniej jedne drzwi, szyby ... . Jeśli (??) auto leżało na dachu nie wiadomo co z silnikiem ... . Auto umyte jak nowe na wystwie ... . Niziutka cenka ... .

Być może warto się zainteresować ale decyzje zakupowe warto podjąć jedynie w oparciu o uszczegółowioną opinię blacharza i po rozpoznaniu cen części ... . Bez takiej wiedzy lepiej poszukać bezwypadkową krajówkę (moim zdaniem) ... .

 

Pozdrawiam, Piotr

Link to comment
Share on other sites

Mnie martwi jedna rzecz - wywalona szyba w drzwiach pasażera. Do tego załamanie w centralnej części nad tymi drzwiami nie wróży nic dobrego.

Odstająca tylna klapa i chyba niespasowane prawe tylne drzwi też sugerują dokładniejsze przyjrzenie się wnętrznościom.

Uderzenie musiało być, wbrew pozorom, silne. Czy warto? Tak wyposażony OBK kosztuje prawie 60k więcej. A ja w promocje i okazje nie wierzę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...