Skocz do zawartości

pomoc w wyborze


lugi666

Rekomendowane odpowiedzi

Uturbilem CRXa i sie zaczelo :D

Przygod nie bylo konca tak wiec mimo wielkiej pokusy mimo przegladania aledrogo i ebaja nic a nic do autka nie wkladam :(

Zaplacilem 22,000 po pelnym przegladzie i wszelkich wymianach przy 200,000km, nie ma grama rdzy, grama dymka czy wypitego oleju. Przez 9 miesiecy jakby mialo cos wyjsc to juz by sie zepsulo.

Tak wiec w tej cenie mozna i to 2000 rok choc tak wiem przyznaje sie bez bicia nie sedan w lansiarskim kolorze z pieknym spojlerem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co nie pasuje? To jest jak czołg :)

 

-- 18 wrz 2011, o 19:48 --

 

A tak na poważnie zupełnie, to ja osobiście wolałabym nie mieć żadnej poważnej stłuczki GTkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wolałabym nie mieć żadnej poważnej stłuczki GTkiem...

przeżyłem dość poważny wypadek (nie stłuczkę) GTkiem i muszę powiedzieć, że to bardzo bezpieczne auto.

na pewno miałem dużo szczęścia, bo nic mi się nie stało, ale GTek w moich oczach też dużo zyskał - pozytywnie przeszedł real-time crash test ze mną i Niumen-em w środku.

 

przynajmniej z mojej perspektywy i z moich doświadczeń - moje auto było niebite wcześniej, autentyczny bezwypadek, i ładnie przyjęło energię. a i poduszki też zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W przyszłym roku planuje zmienić auto. Po głowie chodzi mi gc8. Auto bardzo mi się podoba pod względem wyglądu jak i technicznym.

Wszyscy mi go odradzają ze względu na duże koszty eksploatacji i że ciągle coś się dzieje. Samochodu używam na co dzień. Kilometrów nie robie dużo ok 12000 rocznie. Mam własny warsztat i dojście do tanich części, więc wszystko mogłbym zrobic sobie sam. Na samochod moge przeznaczyć powiedzmy 20000zł. Co o tym wszystkim myślicie??

pozdrawiam

 

ja bym brał gieteka.

masz warsztat, to dasz radę, a frajda z jazdy bezcenna.

za dwie dychy da rade znaleźć, ale pewnie to i owo do roboty będzie.

sam ogarniesz, bedziesz wiedział co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał gieteka.

masz warsztat, to dasz radę, a frajda z jazdy bezcenna.

za dwie dychy da rade znaleźć, ale pewnie to i owo do roboty będzie.

sam ogarniesz, bedziesz wiedział co masz.

 

SUPER:D

 

a co do wypadku to zajechała mi drogę corolla e12 ja mam błotnik do wymiany i drzwi do malowania a w toyocie tylko drzwi przytarte :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...