Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

To jest teges :P

A właśnie że nieteges - jakby był zamknięty to by można ponarzekać, kogoś rozliczyć z niedopełnienia obowiązków itp. A tak co, nie bardzo jest się do czego przyczepić, no chyba że do tego że jest wzdłuż morza, a nie w poprzek :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest teges :P

A właśnie że nieteges - jakby był zamknięty to by można ponarzekać, kogoś rozliczyć z niedopełnienia obowiązków itp. A tak co, nie bardzo jest się do czego przyczepić, no chyba że do tego że jest wzdłuż morza, a nie w poprzek :biglol:

Ten tunelik w ogóle od początku był nieteges w takim razie, bo jest za niski o kilka cm i się autobusy w nim nie mieszczą :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012.09 - byłem u lekarza specjalisty, dostałem skierowanie na 2 badania

2012.10 - termin pierwszego badania, wykonane w 10 minut, załatwione

2012.12.27 - termin drugiego badania (noc w szpitalu), dwa dni przed podjechałem do szpitala, żeby sie dowiedzieć o której mogę rano wyjść - bo następnego dnia nieodwoływalne zlecenie. "Zapomnieliśmy do Pana zadzwonić, szpital chwilowo nie wykonuje tych badań." Kopara mi opadła, zapomniałem języka w gębie. "Pan zadzwoni 17.01.2013, będą kolejne terminy po nowym roku"

2012.01.17 - dzwonię, dostaję termin 18 marca. Przyjść 18.03 wieczorem ok. 19-19h30 ze skierowaniem etc.

2012.03.18, 19h00 - przychodzę. "Szpital zawiesił ponownie wykonywanie badań. Nie zadzwonili do Pana? Ja nie wiem, to inny dział"

 

Co za wuje!!! A jakby ktoś miał RZECZYWIŚCIE POWAŻNY PROBLEM ZDROWOTNY?

 

...a w cudzysłowiach to cytaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala, mam więzadła do rekonstrukcji:

11.2012- uraz

do 12.2012- 2 badania usg

01.2012- skierowanie na rezonans

02.2012- odebranie wyników rezonansu po... miesiącu

02.2012- wizyty u 5 kolejnych ortopedów, termin na zabieg kolana.. 7-8 miesięcy!

i tak jest podobno teraz wszędzie, oczywiście prywatnie zabieg 12 tys. z ciągu 3 tygodni. Żyjemy w chorym kraju z chorą służbą zdrowia

http://uwaga.tvn.pl/64264,news,,operuja_zdrowych_a_do_tego_wyludzaja_pieniadze,reportaz.html

byłem jako pacjent, widziałem i potwierdzam działanie tej placówki. Zdecydowanie odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala, mam więzadła do rekonstrukcji:

11.2012- uraz

do 12.2012- 2 badania usg

01.2012- skierowanie na rezonans

02.2012- odebranie wyników rezonansu po... miesiącu

02.2012- wizyty u 5 kolejnych ortopedów, termin na zabieg kolana.. 7-8 miesięcy!

i tak jest podobno teraz wszędzie, oczywiście prywatnie zabieg 12 tys. z ciągu 3 tygodni. Żyjemy w chorym kraju z chorą służbą zdrowia

http://uwaga.tvn.pl/...e,reportaz.html

byłem jako pacjent, widziałem i potwierdzam działanie tej placówki. Zdecydowanie odradzam

 

haha - więzadło i łękotkę mam na przyszły rok w planach. Naprawa kolana za turbodziadka??? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala też masz to samo? jak funkcjonujesz z zerwanym więzadłem? u mnie podobno łąkotki całe ale coś tam w stawie pobolewa. No i więzadło zerwane mi blokuje pełen wyprost, nie wiem czy mogę z tym kolanem czekać czy coś sobie mogę bardziej uszkodzić. Żaden lekarz tego nie powie niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem naderwanie 2-ego stopnia (wiąz. wew.), wyżej jest pełne zerwanie.

W zeszłym roku zrobiłem profilaktycznie (ale i z przyjemnością) ok 8000 rehabilitacyjnych km na rowerze - wyłącznie szosa. Wyprost OK ale ruchy boczne - jak np. przy nartach na lodzie - słabiutko.

Proponuję Otwock - z NFZ też można se dać zrobić. Kolega biegający maratony robił łękotkę 2 lata temu i dzisiaj ponownie śmiga. Komercyjnie - Carolina.

 

A wracając do akcji, którą opisałem wcześniej - zastanawiam się, czy jakiegoś 'dymu' nie zrobić bo to jest traktowanie pacjenta jak palanta, który co miesiąc z własnej kieszeni płaci składki...

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem naderwanie 2-ego stopnia (wiąz. wew.), wyżej jest pełne zerwanie.

wew. czyli boczne wewnętrzne? ja mam do zrobienia ACL

Proponuję Otwock - z NFZ też można se dać zrobić. Kolega biegający maratony robił łękotkę 2 lata temu i dzisiaj ponownie śmiga. Komercyjnie - Carolina.

z NFZ to jest teraz tak, że zapisuje się w kolejce na październik i miesiąc przed może się okazać, że skończyły im się limity (bo musieli powciskać na operacje wszystkich ziomków) i trzeba czekać do nowego roku na nowy kontrakt.

Carolina to najwyższa półka, ale niestety i ceny za zabiegi takie, że nawet sprzedaż auta może tego nie pokryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak badano mnie na obecność choroby Von Willebranda (krzepliwość krwi) to zajęło to chyba z 9 msc. Skierowanie od internisty do Instytutu hematologii, w IH wizyta za 2-3 msc. Po wizycie skierowanie na badanie krwi za 1-2 msc i wyniki za 2 msc połączone z kolejną wizytą. Kolejne skierowanie na szczegółowe badanie krwi wraz z wynikami i ostatnią wizytą, znowu jakieś 1-2 msc.

 

Z innej beczki. Byliśmy z kumplem w tą sobotę w Poznaniu (podróż z Wawy, na szczęście autostradą), oglądać auto używane u Karlika (multisalon z komisem w Poznaniu). Wszystko ok, chociaż jeden ze sprzedawców trochę niedoinformowany i poczekaliśmy jakieś 1.5h, zanim akumulator się w aucie podładował. Kumpel raczej na tak, więc na wtorek zorganizował (zdalnie) przegląd w znajomym warsztacie. Telefon do sprzedawcy u Karlika, 'ok oddzwonimy za godzinę do Pana w sprawie podstawienia auta'. Oczywiście do końca dnia nie oddzwonił, poszedł do domu. Odpowiedział na smsa (znajomy nie chciał go już męczyć telefonami po pracy), odpisał 'auto było zaliczkowane w poprzednim tygodniu'. Nie wiem czy taki tam mają bałagan czy może to jakiś nowa technika sprzedaży, no ale dzień w plecy i kasa na paliwo poszły się...

Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...