Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Kogoś zdrowo odmóżdżyło.

 

To po to była unia? Nie ma ważniejszych tematów?

Kogoś :?: Ponad połowa głosujących była za przystąpieniem do uni. To ci głosujący byli/są odmóżdżeni.

 

Ja głosowałem za unią, ale nie podobają mi się ich dziwne przepisy... np z alkoholem przez 8 godzin czy kątem zakrzywienia ogórka w Niemczech :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... olska.html

 

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

Tym razem NARÓD masą swą wyjdzie na ulicę i przetłumaczy komu trzeba, że to zło Obawiam się, że nie będzie to niszowa akcja w sprawie ACTA, czy bójka kiboli w parku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwa nie dostaje prądu i nie ma iskry. Myślałem, że to przekaźnik pompy paliwa, dzisiaj kupiłem nowy i dalej to samo...

 

taka wskazowka z autopsji ale z innego auta- w vw passacie okazalo sie ze jest kilka przekaznikow od pompy paliwa i trzeba wszystkie sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwa nie dostaje prądu i nie ma iskry. Myślałem, że to przekaźnik pompy paliwa, dzisiaj kupiłem nowy i dalej to samo...

Jesteś pewny, że nie masz zarówno iskry jak i prądu przy pompce?

Żółty kluczyk na desce gaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wskazowka z autopsji ale z innego auta- w vw passacie okazalo sie ze jest kilka przekaznikow od pompy paliwa i trzeba wszystkie sprawdzic...

Tutaj odpowiadający za pompę i iskrę jest chyba jeden, plus bezpieczniki.

Jesteś pewny, że nie masz zarówno iskry jak i prądu przy pompce?Żółty kluczyk na desce gaśnie?

Tak. Pompka przestała pracować, jak podłączyłem na krótko to zagadała. Później okazało się, że nie ma też iskry, wtryski na desce nie gasną. Chodzi Ci o IMMO? Nawet nie wiem czy kiedykolwiek się zapalał :P Jutro spróbuje jeszcze odpalić z innego kluczyka, bo kiedyś jak byłem na kompie w innej sprawie to wywaliło błąd, że jeżdżę na kluczyku matce czy jakoś tak :mrgreen: Jak zrobi się cieplej to ciągnę go na działkę do garażu i chyba trzeba będzie przejrzeć całą wiązkę... Przegrzebałem pół internetu i już nie mam pojęcia co może być nie tak :cry:

 

Jeśli to pomoże, to zaczęło się tak, że w te największe mrozy pojechałem do miasta, wróciłem, i po pół godzinie już nie odpalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, masz tam kogoś kto podłączy kompa? Skoro nie gaśnie "marchewka" to jest jakiś błąd który może pomóc w rozwiązaniu zagadki.

Brak iskry + brak zasilania na pompkę = zablokowane immo. Faktycznie może pomóc próba odpalenia innym kluczem tylko jedna uwaga. Naładuj wcześniej akumulator. MUSI być dobrze naładowany. Czasami immo głupieje od za niskiego napięcia w baterii i bez naładowania zablokujesz sobie po prostu kolejny kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer w warsztatach tylko. Wcześniej bardzo często był palony z kabli, ale od kilku miesięcy mam nowe aku. Właśnie się ładuje bo trochę wymęczyłem, i jutro sprawdzę na innym kluczyku, chociaż wątpię, żeby to pomogło... Jakbym miał $$$ to już tydzień temu by wylądował w warsztacie, ale niestety na razie muszę działać na własną ręke :evil:

 

-- 16 lut 2012, o 23:20 --

 

pablonas, a jeszcze się zastanawiam, gdyby alarm się obraził, to odetnie tylko pompkę paliwa czy takie właśnie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...