Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

wjechałem w swifta na skrzyżowaniu :roll: byłem pewien, że już ruszył, spojrzałem w lewo - nic nie było a on stanął (czemu? nie wiem)

lampa, błotnik wgnieciony, zderzak wgnieciony, maska odrobinę wgnieciona :| i znowu będę czekać i czekać na części?

dobrze że teraz, bo za 10 dni kończy się ubezpieczenie leasingowe więc jeszcze nie moje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjechałem w swifta na skrzyżowaniu

 

 

o masz.. to nieteges. Wczoraj sam prawie tak samo nie załatwiłem się na skrzyżowaniu pomiędzy Raszynem a Jankami :idea:

 

 

dobrze że teraz, bo za 10 dni kończy się ubezpieczenie leasingowe więc jeszcze nie moje

 

 

czyli teraz już nie wykupujesz auta bo bite :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dużą lodówkę side by side Szajsunga. W części dotyczącej zamrażarki co chwilę na kilka sekund załącza się samoczynnie i wyłącza Power Freeze (taki wynalazek do szybszego zamrażania). Wydaje przy tym piknięcia, co powoduje, że ma się wrażenie że w kuchni jest coś co żyje właśnym życiem. Wkurza strasznie. Temperatura w zamrażarce też świruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej trzy przypadki wchodza w gre:

1 Masz zatkany odplyw skroplini blokuja wentylator.

2 Nieszczelnosc drzwiczek

3 termostat szwankuje lub zatopil sie w szronie.

 

lub kombinacja tych elemantow

 

Resset nic nie da bez rozmrozenia calkowitego.

W pierwszym przypaku, moim zdaniem najbarcdziej prawdopodobnym trzerba zdjac dolna pokrywe wraz z izolacja aby odkryc rynienke zbierajaca sktopliny. Odlodzic i przecyscic kanal ktory odprowadza skropliny na rynienke parownika.

cesto na koncu tego kanalu jest taki wentyl splaszcony na koncu ktory sie zakleja co jest powodem calej afery.

Systematycnie obcinam ok 1mm tego wentyla aby miec spokoj na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...