Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nieteges ja ch.. dziś mój szwagier (brat żony ) miał przykry wypadek, zwalał lód z dachu i z niego spadł , z ok 15 m. , leży nieprzytomny w śpiączce na OIM -e , kuźwa mina straszna :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges ja ch.. dziś mój szwagier (brat żony ) miał przykry wypadek, zwalał lód z dachu i z niego spadł , z ok 15 m. , leży nieprzytomny w śpiączce na OIM -e , kuźwa mina straszna :cry:

 

Edwin wspolczuje, ale czy nie przywiazal sie czyms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges ja ch.. dziś mój szwagier (brat żony ) miał przykry wypadek, zwalał lód z dachu i z niego spadł , z ok 15 m. , leży nieprzytomny w śpiączce na OIM -e , kuźwa mina straszna :cry:

Edwin zobaczysz, że wyjdzie z tego, bo musi :!: Myślcie pozytywnie, bo to pomaga także choremu - wiem co mówię, bo sam jestem niepoprawnym optymistą i zawsze wierzę w dobre zakończenie, a mam w bliskiej rodzinie dwie osoby które były chore na raka i po operacjach jedna żyje już ponad 15 lat, a druga 10 choć lekarze aż takimi optymistami nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 pkt i 300zł... na dodatek focusem 1.6 tdci... :evil:

 

na pociechę dostałam życzenia... :roll:

 

 

To coś źle trafiłaś na policjantów :evil:

 

Dziś przyjechała klientka z jak to powiedziała "uszkodzoną" oponą do naprawy.

Pierwszy raz widziałem żeby tak ktoś załatwił koło :mrgreen:

Pani (blndynka :lol: ) jak mówiła sama ruszyła spod domu i poczuła że coś samochód jedzie z większym oporem. Jak się okazało miała zaciągnięty ręczny i jechała przez pół Gdańska z zablokowanym kołem. Policja ją zatrzymała w momencie gdy z felgi szły iskry a ona dalej jechała twardo tłumacząc się że nic nie słyszała. Opona całkowicie rozwalona a felga zrobiona na płasko :lol: Trafiła jednak tak dobrze że policjant sam zmienił jej koło tłumacząc jej że ma szczęscie że dziś jej jej święto 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

ta i najlepiej zamiast patrzeć co obok jedzie to wyprzedzić taka vectrę wybierając nr w telefonie, bo przeca się trzeba dowiedzieć dlaczego kolega nie może się na forum zalogować :P

 

to wszystko wina forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialuty i Hellmanns Babuni - tylko te 2 majonezy nadaja sie do jedzenia - u nas

 

a tak to rewelacyjne majonezy maja holendry - fryty z majonezem - rewela

Ten "z Babuni" to papka bez smaku - Winiary rulez :mrgreen:

 

-- Cz mar 10, 2011 7:22 am --

 

nieteges jest to ze moja kota sobie wybila zeba - zle trafila w stolik :(

Z jednej strony współczuję zwierzakowi, z drugiej - zrobiłeś filmik na YouTube ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges, to niepoważni forumowicze w dziale kupię/sprzedam.

Kiedyś na forum szanowało się zasady i można było mieć zaufanie do innych podczas transakcji.

Teraz co drugi robi cię w "bambuko".

Onet czy Allegro jakieś? :roll: :evil:

 

 

 

Życzę im takich samych jak oni "partnerów biznesowych" przy większych transakcjach. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coraz więcej zaczynam takowych "zjawisk" obserwować i z K/S zaczyna się robić słup ogłoszeniowy.

Może wart pomyśleć nad tym by np nowy użytkownik przez pierwszy miesiąc urzędowania na forum nie mogli zakładać wątków K/S. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Miałeś obiecane, ale w ostatniej chwili kupił "ktoś" inny... :roll:

Jasne rozumiem.

Może wart pomyśleć nad tym by np nowy użytkownik przez pierwszy miesiąc urzędowania na forum nie mogli zakładać wątków K/S.

Jest coś takiego od wczoraj :) 25 postów chyba trzeba mieć żeby móc zakładać wątek w K/S

Też coraz więcej zaczynam takowych "zjawisk" obserwować i z K/S zaczyna się robić słup ogłoszeniowy.

szczur75 robi tam teraz istny armagedon :twisted:

 

Jest nas teraz więcej więc spróbujemy mocniej przykręcić śrubkę handlarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Miałeś obiecane, ale w ostatniej chwili kupił "ktoś" inny...

Czasem niestety tak bywa.. ja miałem kiedyś takie coś, nawet ze starym i racze szanowanym forumowiczem (nie tym z nickiem na e ;) ) ale to nie jest reguła, bo np jak jechało po auto na drugi koniec Polski to miałem obiecane, że do wizyty nikt nie kupi auta, nawet jakby dawał kasę od reki. Wszystko zależy od osobnika.

 

Może wart pomyśleć nad tym by np nowy użytkownik przez pierwszy miesiąc urzędowania na forum nie mogli zakładać wątków K/S.

Jest coś takiego od wczoraj :) 25 postów chyba trzeba mieć żeby móc zakładać wątek w K/S

Też coraz więcej zaczynam takowych "zjawisk" obserwować i z K/S zaczyna się robić słup ogłoszeniowy.

szczur75 robi tam teraz istny armagedon :twisted:

 

Jest nas teraz więcej więc spróbujemy mocniej przykręcić śrubkę handlarzom.

Lux. 8)

 

 

Może jeszcze podzieje się coś w kierunku mojego wątku z organizacyjnego ;)

 

-- 10 mar 2011, o 23:03 --

 

eszcze jakby ogłoszenie się automatycznie kasowało po 3 lub 6 miesiącach bez up to byłoby fajnie.

na to też jest postulat w organizacyjnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...