Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Niteges jest taki że moja 4,5 miesięczna córcia wylądowała w szpitalu, a od 30 godzin wszystko co uda sie jej wcisnąć do zjedzenia to zwraca z nawiązką. Dawno nie byłem tak zdołowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło.Moja 2 miesięczna nie chce spać już 3 noc kolki zasrane.

Thx.

Ps. Na kolki załatw sobie Sab-simplex - lek o podobnym składzie co Espumisan tylko duzo mocniejszy. Niestety nie dostepny w PL i trzeba ściągać z Niemiec, Austrii, Czech (dostępny bez recepty). Jest bardzo chwalony i naprawdę wielu niemowlakom pomaga :idea: . Ztcw to daje się to kupić przez internet. W razie czego została mi jedna nierozpoczeta buteleczka, więc mogę Ci ją dać - jakbyś chciał to dzwoń 508-041-908.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 2 miesięczna nie chce spać już 3 noc kolki zasrane.

 

hemek w wielu przypadkach pomaga prozaiczna suszarka :mrgreen:

Wiem, że to głupio brzmi, ale nakierowując strumień ciepłego powietrza na brzuch (oczywiście przykryty, nigdy na gołą skórę) masz bardzo spore szanse uspokoić malucha. Działa w 80% przypadków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój HTC miał słabe lądowanie, chyba przez brak pilota. No i niestety padł jak kromka chleba w prawie Murphego - dotykowym ekranem w dół.

Nie było słychać strzałów, nikt nie robił sztucznej mgły, wszyscy byli trzeźwi, nie mam na kogo zwalić. Wqrzony jestem okrutnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój HTC miał słabe lądowanie, chyba przez brak pilota. No i niestety padł jak kromka chleba w prawie Murphego - dotykowym ekranem w dół.

Nie było słychać strzałów, nikt nie robił sztucznej mgły, wszyscy byli trzeźwi, nie mam na kogo zwalić. Wqrzony jestem okrutnie...

kupujesz "dotyk" na portalu aukcyjnym za 100-200zł i wymieniasz samemu. W sieci jest pełno tutorial'i krok po kroku co i jak. No i jeszcze trzeba mieć zestaw mikro śrubokrętów... przeważnie torxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
nieteges jest to ze moja kota sobie wybila zeba - zle trafila w stolik :(

 

ojojoj ale to jak musiała ta kota przywalić że cały poszedł :shock:

mój sobie tylko ukruszył... o szafę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges jest to ze moja kota sobie wybila zeba - zle trafila w stolik :(

 

ojojoj ale to jak musiała ta kota przywalić że cały poszedł :shock:

mój sobie tylko ukruszył... o szafę :roll:

 

nie wypadl caly - myslalem, ze wypadl ale jak sie przyjrzalem to jest tylko cofniety wglab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh... flaszka Tanqueray + mocno już starsza mama robiąca jakieś (niepotrzebne i bezsensowne) przekładańce w lodówce = katastrofa. :cry::evil: No, ale chociaż podłoga w kuchni czysta jak nigdy... nawet odtłuszczona... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój HTC miał słabe lądowanie, chyba przez brak pilota. No i niestety padł jak kromka chleba w prawie Murphego - dotykowym ekranem w dół.

Nie było słychać strzałów, nikt nie robił sztucznej mgły, wszyscy byli trzeźwi, nie mam na kogo zwalić. Wqrzony jestem okrutnie...

kupujesz "dotyk" na portalu aukcyjnym za 100-200zł i wymieniasz samemu. W sieci jest pełno tutorial'i krok po kroku co i jak. No i jeszcze trzeba mieć zestaw mikro śrubokrętów... przeważnie torxy.

 

Padł wyświetlacz, nie nakładka dotykowa i niestety nie potrafię namierzyć na alledrogo wyświetlacza do mojego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarla Irena Kwiatkowska :(

 

Niestety. Przykra sprawa. Ale miała piękne życie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3e6odZ5YG-4

 

 

 

jedna z moich najbardziej lubianych Jej ról :

 

http://www.youtube.com/watch?v=_pv9tmptvXk

 

 

wg słów tej piosenki do nieba poszła też tanecznym krokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarla Irena Kwiatkowska :(

 

Niestety. Przykra sprawa. Ale miała piękne życie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3e6odZ5YG-4

 

 

 

jedna z moich najbardziej lubianych Jej ról :

 

http://www.youtube.com/watch?v=_pv9tmptvXk

 

 

wg słów tej piosenki do nieba poszła też tanecznym krokiem

 

ludziska wszystkim zycze takiej jasnosci umyslu i "mobilnosci" w tym wieku - 99% ludzi w jej wieku nie kontroluje siebie i otoczenia - ona wygladala i zachowywala sie jakby miala ze 30 lat mniej

 

kolejna ciekawostka, w ktorejs z telewizorni emitowano audycje o Pani Kwiatkowskiej i dziennikarz sie dziwil, ze przez cale zycie nikt o niej nie wypowiedzial jednego slowa krytycznego, same superlatywy - taka po prostu byla osoba, ze nikt jej nie mogl miec nic za zle

 

to tak dla rozluznienia i przyklad, jak rola drugo/trzecioplanowa moze zdominowac serial ;) zaloze sie, ze robiac sonde "co najbardziej kojarzy ci sie z serialem Czterdziestolatek" wiekszosc ludzi powie wlasnie Kobieta Pracujaca ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=NXOGxgECsZw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...