Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

coldrex max grip dla mnie najlepszy ,jak się przyczepi jakieś choróbsko :)

 

Ja od kilku lat radzę sobie TantumVerde w sprayu + coldrex max grip rozpuszczalny z vit c + herbata z miodem i cytryną + naleweczka wiśniowa :). Biorę to od razu, jak mnie zaczyna brać przeziębienie, zazwyczaj drugiego dnia czuję się już znacznie lepiej, a trzeciego jestem w pełnej formie. I nie ma potrzeby ładowania antybiotyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się już tutaj temat tego forum :) generalnie niektórzy ludzie są w porządku, ale zdecydowana większość nie. No i ich podejście do spraw mechanicznych... Tak jak swego czasu na pewnym forum w dieslu lekarstwem na wszystko była przepływka, tak w mazdzie jest aparat zapłonowy. I auto można uturbić za 5 tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, i nie pchaj się tam na siłę. Nie chcą słuchać to trudno. Ja mam w rodzinie takich miłośników peugeotów, dla nich najlepsze auta na świecie. Jeno że jeden z drugim co jakiś czas całe dnie spędzają w garażu bo coś padło, części wbrew pozorom drogie to i druciarstwo odstawiają albo szroty zwiedzają.. Ale jak kupiłem subaracza to słyszałem - kupiłeś japończyka i do tego Subaru, teraz będziesz miał problemy i wydatki - a z napraw do tej pory przez ponad 20 tyś km wymiana pompy wspomagania, po zabawie na śniegu, regeneracja zacisku hamulca przód i wymiana knock sensora. Z rzeczy eksploatacyjnych wymiana płynów, pompy wody, tarcz i klocków. I autko jedzie.

 

-- 30 sty 2011, o 02:35 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges:

 

W najbliższym mieście ktoś kupił zielonego GTka :evil::evil:

Identyczny jak mój :evil:

 

Ja mam swojego od 7 lat, było to 1-sze Subaru w powiecie, teraz jest więcej, ale fajnych imprez było do tej pory 2, a teraz 3 :evil:

do tego to jest prawdziwy GT'ek... jeszcze napisz, ze na bialych COMPO (albo OZ :P:mrgreen: )

 

 

 

p.s. zeby tylko w zyciu nie bylo wiekszych nietegesow :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec powiedział "..., nie robię". :evil:

 

Diagnoza telefoniczna (dzięki chorujący modzie! ;-)) - przewód.

Wkrótce okaże się który - czy to goodridge, czy któryś sztywny.

I 2-go dostąpię zaszczytu audiencji... :|

Przetarty goodridge.

 

Czas oczekiwania na OEM-owy przewód do WRX-a '02 - 2 tygodnie. (Jeśli będzie w magazynie europejskim. W polskim podobno nie ma...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesem była dzisiejsza rozmowa kwalifikacyjna, nie wiem jaki był jej sens.

Nie szukaj sensu. Liczy sie grosz dla ciebie i dla DRH(onych)

O jaka prace i gaze sie ubiegasz? PW plizzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA napisał(a):

PLN100/4pkt. O 1 w nocy na Hynka: 82/60

 

Widać bardzo wyposzczeni byli żeby łapać 22 km/h ponad normę :?

 

W moim przypadku bardziej winny niż prędkość był chyba stosunek samochód/potencjalny wiek kierujacego. :roll:

 

Zresztą jakas zorganizowana akcja tam byla, bo 400m wczesniej niz ci co mnie zlapali stal jeszcze jeden patrol, a jak wypisywali mi mandat, to przemknely dwa samochody ze znaczna predkoscia, z ktorych drugi okazal sie Vectrą incoguto.

 

Sam Pan Policjant byl smutny ze mnie zatrzymal, bo przez to oszczedzilem wydatku osobnikowi dzierżącemu kierownice od Golfa z neonami, ktory chwile po mnie przejechal obok radarowych z predkosiąc bliską odpadania szpachli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...