Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

kazuja wiesz - "obiecac można wszystko" :neutral:

 

To ja widziałem po poprzedniej kampanii PISu :P (2mln mieszkań, itp. :P). Tylko strasznie mnie denerwuje, że jak tak trzeźwym okiem popatrzeć na sprawy podatków, to dwie chyba najważniejsze obniżki zostały uchwalone za rządów, których programom gospodarczym bliżej w lewo, aniżeli w prawo. CIT 19%, jeśli dobrze pamiętam, uchwalił rząd SLD, a konkretną obniżkę składki rentowej - PIS. Teraz przyszło "prorynkowe" PO i zamiast liniowego PITu przegłosowali pomysł PISu (18%, 32%) (a i tak się teraz zastanawiają, czy się z tego nie wycofać). Ale może to wszystko przez Kryzys... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie po co jest w KRS 8 stanowisk informacji? Do doradzenie który druczek wypełnić wystarczy internet - wszystko co dalej wykracza poza zdolności poznawcze tych darmozjadów. Co jak co ale za rejestrację spółki płacę 1,5k i chyba mógłbym chociaż dowiedzieć się podstawowych głupot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czterech których mieliśmy ostatnio Kwachu był niewątpliwie najlepszy

każdy inny prezydent za wpadki (choć nazwać wpadką zapicie mordy na grobie zabitych żołnierzy Katyńskich jest raczej nie na miejscu, bo na takie zachowanie brakowało słów) dawno straciłby urząd i zaufanie. Jak widać części społeczeństwa zachowania z pod budki z piwem się podobają i je akceptują

to nie temat na takie dyskusje więc z mojej strony to wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko tyle ludzie wiedzą o prezydenturze Kwacha. Że zapił w Charkowie i uciekał po drabinie :) Faktycznie szkoda dyskutować.

 

Twoich argumentów za Kwasem też jakoś nie widać.

 

I tak każdy jest komuszkiem

 

Kwas był i jest- to fakt- koniec i kropka.

 

I tylko tyle ludzie wiedzą o prezydenturze Kwacha. Że zapił w Charkowie i uciekał po drabinie :) Faktycznie szkoda dyskutować.

 

No wybacz, ale to raczej żenujące incydenty. Co innego "afera cygarowa" Billa Clintona, a co innego takie zachowanie. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić żadnego z amerykańskich prezydentów nawalonego np. na cmentarzu Arlington. O czym tu mówić- inna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze troche doleje oliwy do ognia ale jakos mnie Kwasniewski sie zle w pamieci nie zapisal. Byly obawy ze jak znowu komuch bedzie rzadzil to nie wiadomo co... i sie okazalo ze nawet taki umie i nie trzeba byc super czystym zeby rzadzic. A tych incydentow to nie komentuje bo tego komentarza nie wymagaja. Moze i smiech na sali, moze i faktycznie byl pijany czy cokolwiek innego to na prawde nie mialo to znaczenia, przynajmniej dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...byl pijany czy cokolwiek innego to na prawde nie mialo to znaczenia, przynajmniej dla mnie :wink:

 

A co miało znaczenie? Ty chyba w Polmosie pracujesz więc cie rozumie.

Ale Kwaśniewski był mocnym prezydentem ( i tego mu mogą pozazdrościć pozostali) co nie zmienia faktu, że nie miał pomysłu na politykę i nie wiedział co che ugrać. Na początku wspierał SLD a na koniec myślał o UE i sobie, a że ze wszystkiego wyszła dupa.... taka już rola lewicowych partii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax napisał/a:

 

baba - kurna jak mozna komus w dupe wjechac

 

 

Podobno mniejsza część męskiej populacji nawet to lubi

 

też mi się tak zdarzyło jak miałem prawo jazdy miesiąc czasu.maluchem jechałem i zagadałem się z koleżanką( ładna była bajerowałem i taka skucha).trafiłem fiata Ritmo w hak jemu nic (mała prędkość) a pół przodu malucha rozbite było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba - kurna jak mozna komus w dupe wjechac :roll:

 

Podobno mniejsza część męskiej populacji nawet to lubi :mrgreen:

 

mikki wyglada na takiego ktory to na pewno lubi :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lip 10, 2009 11:57 am ]

adamusmax napisał/a:

 

baba - kurna jak mozna komus w dupe wjechac

 

 

Podobno mniejsza część męskiej populacji nawet to lubi

 

też mi się tak zdarzyło jak miałem prawo jazdy miesiąc czasu.maluchem jechałem i zagadałem się z koleżanką( ładna była bajerowałem i taka skucha).trafiłem fiata Ritmo w hak jemu nic (mała prędkość) a pół przodu malucha rozbite było.

 

pipka :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...