Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq w sumie zgodziłbym się gdyby nie małe "ale" czyli fakt, że to ona tak jak Hilary Clinton (choć daleko jej akurat do niej) stała za mężusiem i to dzięki niej kwach został Prezydentem. To ona również w tej rodzinie robiła i robi kasę. Choć dziwnym trafem część jej dziwnie mętnych interesów spróbowano prześwietlić i jakoś tak nagle ukręcono łeb sprawie :???:

 

Nie można odmówić jej inteligencji ale zrobić ją Prezydentem to jak wpuścić Lisa do zagrody dla Kaczek ;-) - moim zdaniem Polskę powinien reprezentować ktoś kto nie ma nic do ukrycia, jest uczciwy i nie będzie wykorzystywał Urzędu do załatwiania interesów własnej partii politycznej co nam ostatnio sugerował niedwuznacznie Schetyna (kolejny z "czystymi" rękami) w odniesieniu do Donalda.

 

Wniosek :?: Prezydentem nie może zostać żaden polityk.

No ale to utopia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UU Hogi wspolczucia - mam nadzieje w tym nieszczesciu ze szybe od reki dostepna wybral

 

Okazało się, że mam nietypowe auto.

Szyba może jest w Niemczech. :roll:

 

Znalazłem w Łomiankach u Adamskiego, wymiana z AC - bezgotówkowo. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Polskę powinien reprezentować ktoś kto nie ma nic do ukrycia, jest uczciwy i nie będzie wykorzystywał Urzędu do załatwiania interesów własnej partii politycznej co nam ostatnio sugerował niedwuznacznie Schetyna

 

Wiesz - ja nie mówię, że Donek to prezydent moich marzeń; niestety oczami wyobraźni widzę wybory, w których zetrze się kandydat wybrany w konkursie piękności (ktokolwiek to będzie; wybiorą go ci, którzy są zmęczeni polityką i/lub się na niej nie znają), z kandydatem wybranym na zasadzie mniejszego zła / negacji kontrkandydatów... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuła mi się komórka! Nokia 5310 XpressMusic. Syf! :evil:
a ja mam już przeszło rok i nadal działa, chyba pierwszy telefon który po takim okresie się jeszcze nie zepsuł, fakt że ekranik jest już pęknięty.

 

Hogi współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Polskę powinien reprezentować ktoś kto nie ma nic do ukrycia, jest uczciwy i nie będzie wykorzystywał Urzędu do załatwiania interesów własnej partii politycznej co nam ostatnio sugerował niedwuznacznie Schetyna

 

Wiesz - ja nie mówię, że Donek to prezydent moich marzeń; niestety oczami wyobraźni widzę wybory, w których zetrze się kandydat wybrany w konkursie piękności (ktokolwiek to będzie; wybiorą go ci, którzy są zmęczeni polityką i/lub się na niej nie znają), z kandydatem wybranym na zasadzie mniejszego zła / negacji kontrkandydatów... :roll:

Wiem Przemek. Tyle, że Donald jak do tej pory nie pokazał nic niepopularnego co mogłoby przekreślić jego szanse na bycie Prezydentem. Co jak widać jest skuteczne porównując jego wyniki z Kaczorem i zapewne wkrótce wybuchnie bo przesuwanie w czasie pewnych decyzji prowadzi do mnożenia wydatków. Poza tym PO wygrała wybory dzięki temu, że była przeciwwaga dla Kaczystanu. Tusk ma szanse wygrać bo jest mdły i próbuje przypodobac się każdemu. Tak naprawdę nie ma dla niego w tej chwili kontrkandydata bo Jolanta "jak zjeść bezę" Kwaśniewska nie przejdzie.

Pamiętam dyskusje na temat tych wyborów PO-PiS z tego Forum. Wszyscy zyczyli sukcesu PO i złożeczyli PiS. Ciekawe ile osób jak do tej pory zmieniło zdanie i doszło do wniosku, że PO tez daje dupy. Tylko inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sk....... wywalił mi szybę w samochodzie i ukradł torbę z dokumentami firmowymi, pieczątkami i kopiami różnych dokumentów, polis itp.

Jak Ci zależy na tych dokumentach, pieczątkach to przejdź się po dzielnicy i popytaj "element".

Mój klient za dwie stówy odzyskał wszystko ( w Krakowie oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na tych dokumentach, pieczątkach to przejdź się po dzielnicy i popytaj "element".

Mój klient za dwie stówy odzyskał wszystko ( w Krakowie oczywiście).

Trzy godziny nurkowałem po śmietnikach. Cała noc nieprzespana. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę dawanie dupy w wykonaniu PO, ale jednak wciąż jest to dawanie dupy. A wybory wygra Donek z braku laku. Widziałbym na tym urzędzie Cimoszewicza, ale to chyba niestety nierealne.

 

Cimoszewicza według mnie zabiła ostatnia afera z nim w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sk....... wywalił mi szybę w samochodzie i ukradł torbę z dokumentami firmowymi, pieczątkami i kopiami różnych dokumentów, polis itp.

 

Myślał, że w bagażniku trzymam laptopa. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Dwa dni przed urlopem.

A żeby mu stara w niedzielną pościel nasr.... :evil::evil::evil:

Żeby mu kuśka stanęła i nie chciała opaść , żeby po śmierci nie mogli domknąć wieka od trumny :mrgreen:

 

:evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zyczyli sukcesu PO i złożeczyli PiS. Ciekawe ile osób jak do tej pory zmieniło zdanie

 

Ja nie :cool:.

Bardziej chodziło mi o zmiane zdania w temacie bezkrytycznego poparcia dla PO - niejasno napisałem, przepraszam. Ja również nie życzyłbym Polsce powrotu PiS do koryta... Ale tak samo zyczę PO, żeby przegrało z ugrupowaniem, które chce dla Polski a nie dla swoich kolesi dobrze.

Tyle, że to utopia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi- współczuję! Niezła lipa!- Wczoraj, zaraz obok mojej pracy, zwinęli facetowi laptopa w ten sposób (na tej ulicy to już chyba trzecia taka sytuacja). Widziałem już kilka razy takich dwóch cwaniaczków idących chodnikiem i zerkających do samochodów. Jeszcze raz ich z kumplami spotkamy to będą biedni...- po policję nie ma co nawet dzwonić.

 

Mój dzisiejszy nie-teges:

 

Całkiem niedawno kupiłem zestaw zacisków z WRX'a EU. Przednie okazały się mega szrotem (więc je odesłałem), a tylne wymagały regeneracji i właśnie po to wysłałem je do pewnej firmy. Wracam z pracy i widzę, że paczka już na mnie czeka :smile: . Rozpakowuję ją czym prędzej i co widzę? -

 

8d1829d805869eaem.jpg1af148362fc2c9e0m.jpg3be3f9edd30bdff1m.jpg04a305a646110e4em.jpg34aa3ddd1c552f98m.jpg40edd1b1a817158fm.jpgeec8b8e7aadc68dam.jpg

 

Zapakowali zaciski zanim lakier zdążył wyschnąć. Zawinęli je w folię bąbelkową, która odcisnęła się na nich niszcząc lakier i praktycznie złuszczając go miejscami. Może komuś by to nie przeszkadzało, ale moim zdaniem to straszne niedbalstwo. Napisałem do nich w sprawie reklamacji. Jutro jeszcze zadzwonię, zobaczymy jakie zajmą stanowisko. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że chcieli to szybko zrobić i widać jakie są tego efekty.

 

ps. Albo mi się wydaje, albo mi polakierowali tłoczki...dobrze widzę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałbym na tym urzędzie Cimoszewicza, ale to chyba niestety nierealne

z jakich to powodów były on dobrym Prezydentem niby?

nie czepiam się by nie było, każdy ma prawo do swojego zdania :wink:

zastanawiam się tylko co może powodować poparcie dla takiego polityka

dla mnie to jeden worek (Kwaśniewski, Oleksy, Cimoszewicz itd.)

 

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 7:31 pm ]

Gdyż? Pewnie dlatego, że jest czerwononosym komuchem? :mrgreen:

nie będę się tu rozpisywał, na szczęście nie musiałem żyć w kraju czerwonych i akurat mogę żyć w demokratycznym kraju, wiem jednak na kogo głosować nigdy nie będę bo drugiej komuny nie potrzebuje i osób z nią związanych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wszyscy zyczyli sukcesu PO i złożeczyli PiS. Ciekawe ile osób jak do tej pory zmieniło zdanie i doszło do wniosku, że PO tez daje dupy. Tylko inaczej :wink:

 

youtube.com/watch?v=qxNhcZVYrKk

 

Jakbym na nich głosował, to faktycznie byłbym wkurzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jeden worek (Kwaśniewski, Oleksy, Cimoszewicz itd.)

 

I choćby to jest dobry powód, żeby Cimoszewicz był następnym prezydentem. Z czterech których mieliśmy ostatnio Kwachu był niewątpliwie najlepszy. A komentarzy o "czerwononosostwie" nie komentuję, bo to szkoda klawiatury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niekiedy zbyt pasywny, ale cóż - prezydent w PL i tak niewiele może więc chociaż nie przeszkadzał.

 

I od czasu do czasu robił niezłą siarę- np. będąc na fazie owijał się polską flagą w Brukseli itp. Był dobrze wyszkolony za czasów PZPR i dlatego później potrafił grać, ale w głębi pozostał tym samym komuszkiem.

 

Dajcie spokój z tą polityczną dysputą. To za dużo nawet, jak na nie-tegesa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...