Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mikad bo tylko jednostki są mądre a społeczeństwo jako całość głupie.

Wygrywa Jolka bo ładniej w TV wygląda od Donalda nie mówiąc o drobiu, robi mądre miny a jej męzulek w porównaniu z Wałęsą i przedstwicielem przemysłu drobiowego był całkiem strawny.

Społeczeństwo jako takie będzie głosowało na tego kto się mu spodoba - bo ładniejszy, bo kobieta, bo więcej obieca. Nikogo (bo kogo?) nie interesuje to, że obietnic nie da się spełnić. Korzystają z tego politycy wychodząc z załozenia, że "obiecac można wszystko".

 

Smutne ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad bo tylko jednostki są mądre a społeczeństwo jako całość głupie.

Wygrywa Jolka bo ładniej w TV wygląda od Donalda nie mówiąc o drobiu, robi mądre miny a jej męzulek w porównaniu z Wałęsą i przedstwicielem przemysłu drobiowego był całkiem strawny.

Społeczeństwo jako takie będzie głosowało na tego kto się mu spodoba - bo ładniejszy, bo kobieta, bo więcej obieca. Nikogo (bo kogo?) nie interesuje to, że obietnic nie da się spełnić. Korzystają z tego politycy wychodząc z załozenia, że "obiecac można wszystko".

 

Smutne ale prawdziwe...

 

No właśnie. Społeczeństwo, ogólnie zagłosowałoby na Jolkę, bo właśnie: dobrze wygląda w TV itd.

A mądre jednostki (takie, jak tu na forum :razz:) zagłosują inaczej i będą załamywać ręce nad głupotą reszty.

 

Chociaż tak w ogóle, to prezydentem powinien zostać nie kto inny, ale Hubeeert. Wygrałby, chociaż nie wiadomo, dlaczego. Na początku nie lubiany, zabrałby się za robienie "porządków" w państwie. W końcu, gdy tylko zdobyłby sympatię części społeczeństwa, zrzekłby się funkcji (jednak bez rozpisania kolejnych wyborów). :mrgreen:

 

EDIT: Pogrubiło mi się za dużo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad ładnie mi życzysz - nie ma co :roll: :razz:

 

Może kandyduj w następnych wyborach? :mrgreen:

Jestem w tej chwili pod wpływem, ale na szczęscie jest to wpływ alkoholu :mrgreen: Ty szans nie masz ;-)

 

Ide uzupełnić naczynie i kontynuować wpływ a Ty lepiej nie kontynuuj bo raz że Cię ukrzyżują moi "wielbiciele" z rana a dwa, że jak o tym pomyślę to mi się lekko niedobrze robi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwaśniewska nie jest głupia. Kaczyńska wydaje się też nie być głupia, ale w jej przypadku nie przechodzi to na męża ;-)

 

Społeczeństwo kiedyś uznało, że prezydentem powinien zostać Lis. Czy to znaczy, że jest głupie? Może i jest głupie, ale akurat nie takie wybory o tym świadczą. Te jedynie pokazują co społeczeństwo sądzi o naszej klasie politycznej. Ludzie chcą czegoś nowego, a mówiąc nowego mam na myśli nowych standardów i liczą - nie wnikając teraz słusznie, czy nie - że tacy ludzie jak Lis czy Kwaśniewska dali by im te nowe standardy.

 

A to, że żoby ex-prezydentów mogą odgrywać ważną rolę w polityce pokazali już choćby Amerykanie (pani Clinton), a nie zdziwię się jak Carla Bruni będzie następna do polityki... to by było takie francuskie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyt. iPhone 3G :twisted:

Buhahahah :mrgreen: . Czekam na firmę, która będzie tak odważna, że zrobi komórkę z cudami jajami jak te wszystkie ajfono podobne, a nie będzie dało się z niej dzwonić! To będzie hit! :mrgreen:

 

Przesiadam się na Nokię 5140! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sk....... wywalił mi szybę w samochodzie i ukradł torbę z dokumentami firmowymi, pieczątkami i kopiami różnych dokumentów, polis itp.

 

Myślał, że w bagażniku trzymam laptopa. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Dwa dni przed urlopem.

A żeby mu stara w niedzielną pościel nasr.... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad - co do sondaży politycznych, ja popieram Twoją ocenę pani K. Ja się chyba załamię, jak po pięciu latach "prezydentowania" (celowo nie piszę: prezydentury) osoby z kompleksem niższości i wyznawcy teorii spiskowej nasze społeczeństwo pokaże, że to nie koniec idiotycznych pomysłów i dla zmyłki wybierze na prezydenta panią, która uczy w telewizorze inne podobne sobie idiotki, jak opitolić bezę, żeby się nie utytłać i na zakończenie powiedzieć "ą ę". Ta kobieta jest kuchenną dziumdzią, osobą bez stylu i klasy, która wyuczyła się, jak małpa, medialnych zachowań i tępe społeczeństwo to kupuje... :roll:

 

O ile nie jestem fanem Oleksego, to w nagraniach, które kiedyś wyciekły, podsumował ją idealnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...