Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej do mnie dociera, że impreza - dupowóz za max 13000pln będzie bez klimy (chciało by sie, hehe) ale stan najważniejszy jest - nie chcę dokładać co chwila!
Pieniądze zaoszczędzone na "nie dokładaniu" kiedyś wydasz na klimę i będzie teges ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jakos mnie to nie pociesza, moze sobie stac puste, moze byc zburzone, guzik mnie obchodzi co z nim ten gosc zrobi. Przedszkola w tym miejscu nie ma prawa byc i juz. I nie po to za ciezka kase kupowalem dzialke na uboczu, zeby miec kombinat wrzasku i zatamowany wjazd do domu... Wczujcie sie troche w moje polozenie... Walcze z tym cwaniakiem od dluzszego czasu, ale ma starszne plecy i w gminie i w starostwie wiec podejrzewam ze skonczy sie albo u wojewody Mazowieckiego albo w Strasburgu, ale jak mi Bog mily -nieodpuszcze :!: :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, 150 samochodów rano i 150 po południu ma się nijak do zacisznego ubocza. Hałasy są do zniesienia - dzieci wychodzą na dwór max dwa razy dziennie (w godzinach pracy), odjąć zimę, chłody, deszcz, wakacje, weekendy, wyjazdy na baseny, do kina itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avatar zawsze bedzie na czasie

 

a jest promyczek nadziei z Ryskotem bo mozliwe ze to jakies zatrucie a nie nerki ;) bo Ryskot uwielbia reklamowki takie ze sklepu pozerac i moze to ta farba ja przytrula

teraz tydzien ostrego detoxu potem sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ryskot uwielbia reklamowki takie ze sklepu pozerac i moze to ta farba ja przytrula

 

Może mi go czasem wypożyczysz, bo sortuję śmieci i nie chce mi się ciągle ganiać z plastikami - a tych przybywa najwięcej! :mrgreen:

 

Może też zjada papier i butelki (kolorowe i białe, oczywiście)? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...