Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś Dawoja chwalił gdzieś na forum

 

Tak - do wszystkiego, ale nie do blacharki/lakieru :twisted:. Z tego, co wiem, ostatnio zmienili dostawcę usług blacharsko-lakierniczych, ale jeszcze go nie testowałem.

 

hogi - rób z OC sprawcy i nie zaprzątaj sobie tą sprawą w ogóle głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi - rób z OC sprawcy i nie zaprzątaj sobie tą sprawą w ogóle głowy.

Oczywiście, że z OC sprawcy, tylko zastanawiam się czy bezgotówkowo w ASO czy brać kasę do łapy i naprawiać po taniości...

Jestem ciekaw ile to może potrwać w ASO a ile w nieautoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym. O kosztach nie wspomnę.

Zależy mi też na samochodzie zastępczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał/a:

A czy jak spadniecie z łóżka i nabijecie sobie siniaka wzywacie karetkę? To nie był wypadek tylko drobna kolizja...

 

Też tak myślę.

 

nie mieliście jak widać Panowie jeszcze problemów z PZU :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie teges jest jazda dzisiejszych kierowców. Przez krótki odcinek do Wilanowa, miałem 2 wymuszenia, i 3 wjazdy na mój pas :shock: jestem w szoku, że wyszedłem z jednego bez rysy - tym bardziej że to w tunelu przy wiśle :evil::evil::evil:

 

Jak nie musicie, nie wychodźcie z domu. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges - tej nocy poszły szyby w 3 samochodach na osiedlu, tym większy nieteges, że jeden z nich należy do ładnej pani :wink: na szczęście mojego szmelca nikt nie tknął, z tego co widać z okna.

 

W jakims wesolym miejscu musisz mieszkac... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nie autoryzowanym klika dni od dostarczenia wszystkich czesci a czesci wszytkie kupisz na allegro szybko. generalnie czas naprawy to max tydzien

 

Kupić tanio dobre albo nowe części do Subaru przez Allegro.pl to wiele dni nerwów a i tak można się zrobić w konia. Najlepiej samemu części poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie nie wyjasnilo. Prawdopodobnie dosc duzy zbiornik z gazem wybuchl....

 

--> http://www.gulfnews.com/nation/General/10200462.html

 

[ Dodano: Sro Mar 26, 2008 10:11 am ]

a przepraszam, teraz podaja ze fajerwerki, ale nie wierze w to, poniewaz zwolnili nas ze szkoly ze wzgledu na szkodliwe substancje unoszace sie w powietrzu.... A takze bylo baaaardzo duzo dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...