Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Treść komentarza który otrzymałem dziś od allegrowicza.

Popłakałem się ze śmiechu :mrgreen: chyba sobie do sygnaturki wstawię

 

 

"Pierwszorzedny profesjonalista,czlek najwyzszych wartosci. Spotkanie z nim na drodze biznesu to nie tylko brak obaw o ewentualne rozczarowanie, ale rowniez, a moze przedewszystkiem usmiech nadziei ze w tym narodzie duch prawosci nie zaginął !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "zdrowe gt" proszę :)

 

i jeszcze - czy mi się wydaje, czy do GT 93-96 masz założony grill od 97-99 ? Pasował bez problemów ? A reflektory ?

zdrowe = Luckowe, no chyba ze on na 2 caly czas jechal ;)

Przod bede wymieniac na GT 94, bo nie moge patrzec na te rzezbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie coś przekuję

 

Zawsze można tradycyjnie, miecze na lemiesze... :mrgreen:

 

Wybacz małą manipulację - ale jakoś trudno mi się było powstrzymać ;-)

Manipulację?

To są jakieś " papiery trzy razy kopiowane"

:lol::lol::lol:

 

 

 

 

 

Wielgi wstyd. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uau, coz za poruszenie :roll: :wink: . Barbie, kolczyk jest w brwi. Grzegorzu, odkad mieszkam i utrzymuje sie sama, moja Mama raczej nie ingeruje w to, co robie ze swoim zyciem :wink: . Chociaz ten kolczyk nawet z nia ustalilam :mrgreen: .

 

A to, ze jestem "mlodziutka i z tego wyrosne"... Coz, nie wykluczam :smile: . Kto z nas moze przewidziec, jak bedzie wygladac nasze zycie za 5 lub 10 lat... Jakby co, tatuaze latwo przykryje najzwyklejszy t-shirt, a kolczyki w kazdej chwili mozna wyjac i - sprawdzalam - slady po nich sa praktycznie niewidoczne.

 

Na razie mi sie to podoba - a takze pomaga w zyciu zawodowym :smile: . Dla tych z Was, ktorzy mnie slabo znaja osobiscie: "siedze" w branzy muzyki rockowo-metalowej. Jestem dziennikarka/konferansjerka/poczatkujacym muzykiem... Generalnie krece sie duzo na scenie i za kulisami. Stoje za obiektywem, zdarza mi sie i przed. Im bardziej ekstrawagancko wygladam, tym latwiej jestem rozpoznawalna, ergo tym wiecej mam kontaktow - a wiec mozliwosci pracy i zarabiania kasy :mrgreen: . Dopoki nie zmienie zawodu (ktory jest jednoczesnie moja pasja), moge sobie pozwolic na "wyszumienie sie", a podobne "ozdoby" moge nawet traktowac jako swego rodzaju inwestycje w kariere... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uau, coz za poruszenie :roll: :wink: . Barbie, kolczyk jest w brwi. Grzegorzu, odkad mieszkam i utrzymuje sie sama, moja Mama raczej nie ingeruje w to, co robie ze swoim zyciem :wink: . Chociaz ten kolczyk nawet z nia ustalilam :mrgreen: .

 

A to, ze jestem "mlodziutka i z tego wyrosne"... Coz, nie wykluczam :smile: . Kto z nas moze przewidziec, jak bedzie wygladac nasze zycie za 5 lub 10 lat... Jakby co, tatuaze latwo przykryje najzwyklejszy t-shirt, a kolczyki w kazdej chwili mozna wyjac i - sprawdzalam - slady po nich sa praktycznie niewidoczne.

 

Na razie mi sie to podoba - a takze pomaga w zyciu zawodowym :smile: . Dla tych z Was, ktorzy mnie slabo znaja osobiscie: "siedze" w branzy muzyki rockowo-metalowej. Jestem dziennikarka/konferansjerka/poczatkujacym muzykiem... Generalnie krece sie duzo na scenie i za kulisami. Stoje za obiektywem, zdarza mi sie i przed. Im bardziej ekstrawagancko wygladam, tym latwiej jestem rozpoznawalna, ergo tym wiecej mam kontaktow - a wiec mozliwosci pracy i zarabiania kasy :mrgreen: . Dopoki nie zmienie zawodu (ktory jest jednoczesnie moja pasja), moge sobie pozwolic na "wyszumienie sie", a podobne "ozdoby" moge nawet traktowac jako swego rodzaju inwestycje w kariere... :wink: .

 

Kupuje, brzmi sensownie i przekonywujaco :mrgreen: A na serio jestem zdania co kto lubi, choc ja wole bez ozdobnikow twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uau, coz za poruszenie :roll: :wink: ...... "wyszumienie sie", a podobne "ozdoby" moge nawet traktowac jako swego rodzaju inwestycje w kariere... :wink: .

 

Ble ble ble, po co się tłumaczysz ? Twoje ciało i tyle. Jak jest z takiego małego pierdołka teges to Superek :)

 

P.S. To masz prace marzenie 99% ludzi na świecie :) Zarabiać na swojej pasji :) No To Duże teges i Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...