Skocz do zawartości

I dopadło!!! Uszczelka


Arq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano żona wzieła Forka (2,5T MY06) na wycieczkę do Poznania, z trasy telefon, auto świeci choinką (kontrolka silnika, tempomat i kontrola trakcji). Telefon do ASO w Poznaniu, panowie zbadali sprawdzili pojezdzili. Kontrolki zapalone od syfiastego paliwa i "niespodzianka" podobno uszkodzona uszczelka pod głowicą!!!! :cry:

Kto w okolicach Krakowa może zdiagnozować na 100% że "to właśnie to" i gdzie szukać ratunku, no może poza ASO.

A i jeszcze jedno, kontrolki zgasły po pewnym czasie, ale za to temperatura poszła powyżej połowy skali pod czerwone pole, nie wchodząc na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzie szukać ratunku, no może poza ASO.

 

 

Jak to poza ASSO? Niewdzieczniku Ty - wchodzisz na forum SIP! Tak nie wolno z blotem do domu gospodarza, ktory potem ponosi straty za takie nieodpowiedzialne poczynania userow i dzialalnosc firm trzecich!

(sorry, nie moglem sie oprzec, jak zwykle - taka swinia ze mnie :))

 

A na powaznie - PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano żona wzieła Forka (2,5T MY06) na wycieczkę do Poznania, z trasy telefon, auto świeci choinką (kontrolka silnika, tempomat i kontrola trakcji). Telefon do ASO w Poznaniu, panowie zbadali sprawdzili pojezdzili. Kontrolki zapalone od syfiastego paliwa i "niespodzianka" podobno uszkodzona uszczelka pod głowicą!!!! :cry:

Kto w okolicach Krakowa może zdiagnozować na 100% że "to właśnie to" i gdzie szukać ratunku, no może poza ASO.

A i jeszcze jedno, kontrolki zgasły po pewnym czasie, ale za to temperatura poszła powyżej połowy skali pod czerwone pole, nie wchodząc na nie.

 

PW

 

-- 16 wrz 2011, o 11:48 --

 

Arek_W, PW :D głowa do góry ... we Freyu polecam Śledzia, super ogarnia temat silników subaru, ale koszt za robote moze Ciebie przerazić, no chyba ze tylko dla mnie maja taki specjalny cennik :roll:

 

Ty się nie odzywaj, bo po swoim "ogłoszeniu" jesteś mało wiarygodny :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI. Nie pluje na gospodarza!!! Forka opiekuja od mlodosci nawet ostatnio wymienili mu ramki rejestracji w ramach serwisu :)

Dzięki wszystkim za odzew wylania się z tego że

1 umawiamy się u Freya na badanie plynu.

2 jak się potwierdzi to umawiamy się do ....

Nadal się ludze że mogl się zawiesic termostat i stad uboga mieszanka na gazie i temp na wskazniku.

 

-- Pt wrz 16, 2011 2:15 pm --

 

AI dzięki chlopakopm z ASO w Poznani. Fachowo jej wytlumaczyli że Forka nie moze upalac i powinna jezdzic nie wiecej niż 120 :) Jedyny plus z tego że skonczy mi truc o pozyczanie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ta flota zastępcza mnie przekonuje:)

 

-- Pn wrz 19, 2011 1:43 pm --

 

no i punkt 1 zrealizowany, wyrok:

1. zwiększona zawartość CO2 w płynie chłodzącym

2. błąd - niska wydajność systemu katalizatora (czy jakoś tak)

 

Czyli co teraz?

Uszczelka do roboty?

Katalizator do wymiany?

 

-- Pn wrz 19, 2011 2:18 pm --

 

Czy katalizator mógł pójść od chwilowo za ubogiej mieszanki czy po prostu nadszedł jego czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy katalizator mógł pójść od chwilowo za ubogiej mieszanki czy po prostu nadszedł jego czas?

 

 

Katalizator pada od ...chwilowo za bogatej mieszanki. Jak niedopalony w komorach spalania nadmiar paliwa dopala się w komorze katalizatora.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Czyli, po prostu nadszedł już jego czas - odpowiadając wprost na pytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_W,

niech jeżdzi właśnie. Cokolwiek będziesz robił dla Subarki to zawsze pod szczytnym hasłem :

" Dla naszego, wspólnego dobra, niech żyje, niech żyje, niech żyje " :mrgreen:

 

Bosz, gdyby tak moje małżonka chciało pojeżdzić tym moim Rydwanem Śmiechu...ileż ja bym za to dał. A Ona nie chce :twisted:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...