Skocz do zawartości

Dostępność szyby na wymianę Outback MY10


crimson111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zagadka: ile trzeba czekać na szybę do w/w modelu samochodu? W niewyjaśnionych okolicznościach straciłem tylną lewą szybę w drzwiach (tę unoszoną).

 

Pozdrawiam

Crimson111

 

ps. Przy okazji chciałem się przywitać ze wszystkimi Użytkownikami tego forum, które od pół roku tylko przeglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zagadka: ile trzeba czekać na szybę do w/w modelu samochodu? W niewyjaśnionych okolicznościach straciłem tylną lewą szybę w drzwiach (tę unoszoną).

 

Pozdrawiam

Crimson111

 

ps. Przy okazji chciałem się przywitać ze wszystkimi Użytkownikami tego forum, które od pół roku tylko przeglądałem.

 

A nie łatwiej zadzwonić do najbliższego ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zleciłem naprawę w ASO - tylko zaskakuje mnie to, że takiego czegoś jak szyba nie ma w całej Polsce. Stąd moje pytanie-zagadka-przestroga. Otóż ok. 2 tygodnie, tyle będę czekał na wymianę szyby. Wydaje mi się że to jest bardzo długo, przynajmniej jedna szyba na całą Polskę powinna być w zapasie na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest szybciej, tzn. dzisiaj dzwoniłem i podobno jutro szyba przyjdzie - więc będzie to dokładnie tydzień od zamówienia (warunek: jest dostępne w Niemczech - na szczęście pewnie było : ) ). A na szybach Subaru jest napis Toyota, jeśli ktoś nie zauważył (ja zauważyłem dopiero jak jedną straciłem)

 

Pozdrawiam

crimson111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...