Jump to content

[Warszawa] Gdzie sylwester?

Polini
 Share

Recommended Posts

Może to spot nie będzie, bo z pewnością każdy ma jakieś plany. Ale może polecicie jakieś miejscówki gdzie można się wybrać ze znajomymi, żeby nie było za drogo - nie musi być to impreza zorganizowana (że płacisz xxx i siedzisz, jesz) tylko najlepiej jakieś Puby itp. które nie organizują imprez na sylwestra. (nie muszą być do lansu :wink: 8) :P - pozdro forumowi lanserzy :wink: , jakaś Cyna czy coś odpada :P :wink: )

Znacie jakies takie m-ca? :)

Pozdro noworoczne (prawie) :mrgreen:

Ale to zapewne masówka i nie ma gdzie usiąść.

No racja, na masówkach się nie siedzi. Tam są przewidziane tylko dwie pozycje - stanie i następnie leżenie gdzieś na trawie/śniegu 8)

Ano widzisz, jakbym miał samochód, to moznaby w środku lepiej spędzić czas, a na skrzydle sie ew. kimnąć. :twisted: :wink:

Mini spot forumowy odbędzie się w klubie NoBo - będą shodan i michalis i ja. Niestety miejsce to nie spełnia kryteriów zadanych przez Poliniego - głównie chodzi o kryterium cenowe :twisted:.

Hehe... No wiesz, jakbym to ja miał sam gdzies iść, to poruszyłbym niebo i ziemię, a tak... ze znajomymi... muszę się dostosować. Bo jaki w tych czasach licealista ma tonę kasy na ostre imprezowanie? :shock:

A nie znasz jakichś takich całkiem fajnych miejsc? Chyba niezły imprezowicz z Ciebie z tego co piszesz. :D

Hehe, Ty pamietaj, że masz urodziny niedługo, o dopiero grzyb będziesz. :wink: :P Ale jak już kupię sobie Subaru, to bedę wiedział kogo pytac o miejsca do lansu. :P I slaaajd, i slaaajd. :P

No cóż... Szukam dalej...

Edit: OGS, wyprzedziłeś mnie o ułamek sekundy. :twisted:

nie macie Sylwka pod PKiN

w tym roku nie będzie, z uwagi na zagrożenie atakiem terorystycznym :roll:

ja się wybieram do Jeziora Łabędziego, ale to też chyba nie dla licealisty, a może, sam nie wiem, dawno temu liceum skończyłem.