Skocz do zawartości

[Warszawa] Gdzie sylwester?


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

Może to spot nie będzie, bo z pewnością każdy ma jakieś plany. Ale może polecicie jakieś miejscówki gdzie można się wybrać ze znajomymi, żeby nie było za drogo - nie musi być to impreza zorganizowana (że płacisz xxx i siedzisz, jesz) tylko najlepiej jakieś Puby itp. które nie organizują imprez na sylwestra. (nie muszą być do lansu :wink: 8) :P - pozdro forumowi lanserzy :wink: , jakaś Cyna czy coś odpada :P :wink: )

 

Znacie jakies takie m-ca? :)

 

Pozdro noworoczne (prawie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zapewne masówka i nie ma gdzie usiąść.

 

No racja, na masówkach się nie siedzi. Tam są przewidziane tylko dwie pozycje - stanie i następnie leżenie gdzieś na trawie/śniegu 8)

Ano widzisz, jakbym miał samochód, to moznaby w środku lepiej spędzić czas, a na skrzydle sie ew. kimnąć. :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini spot forumowy odbędzie się w klubie NoBo - będą shodan i michalis i ja. Niestety miejsce to nie spełnia kryteriów zadanych przez Poliniego - głównie chodzi o kryterium cenowe :twisted:.

Hehe... No wiesz, jakbym to ja miał sam gdzies iść, to poruszyłbym niebo i ziemię, a tak... ze znajomymi... muszę się dostosować. Bo jaki w tych czasach licealista ma tonę kasy na ostre imprezowanie? :shock:

 

A nie znasz jakichś takich całkiem fajnych miejsc? Chyba niezły imprezowicz z Ciebie z tego co piszesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Ty pamietaj, że masz urodziny niedługo, o dopiero grzyb będziesz. :wink: :P Ale jak już kupię sobie Subaru, to bedę wiedział kogo pytac o miejsca do lansu. :P I slaaajd, i slaaajd. :P

 

No cóż... Szukam dalej...

 

Edit: OGS, wyprzedziłeś mnie o ułamek sekundy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie Sylwka pod PKiN

 

w tym roku nie będzie, z uwagi na zagrożenie atakiem terorystycznym :roll:

 

ja się wybieram do Jeziora Łabędziego, ale to też chyba nie dla licealisty, a może, sam nie wiem, dawno temu liceum skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...