Skocz do zawartości

PILNIE POTRZEBUJE DOBREGO WARSZTATU DO PNEUMATYKI W KIELCACH


smigacz

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM , POTREZBUJE WARSZTAT KTÓRY ZROBI PNEUMATYKE W MIOIM SUBARU LEGACY 2.2 I NIE ZEDRZE ZEMNIE SKÓRY, COŚ Z POMPĄ JEST NIE TAK ,AUTKO LEŻY NA ZIEMI I NIE DA SIE NIM JEŹDZIĆ,POMPA PRACUJE (BUCZY,WARCZY,WYDAJE ODGŁOS ŻE COŚ ROBI),ALE AUTKO SIE NIE PODNOSI.POZDRAWIAM - ŚMIGACZ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM TERAZ DYLEMAT , ZNALAZŁEM CZŁOWIEKA CO MA POMPE DO MOJEGO ZAWIESZENIA I CENI JĄ 650ZŁ I PEWNIE TEN ZABIEG MNIE ULECZY , ALE MA ON TEŻ KOMPLET ZWYKŁYCH AMORTYZATORÓW ZE SPRĘŻYNAMI I PODUSZKAMI I CHCE ZA TO 1000ZŁ I NIE WIEM CO ZROBIĆ , AUTKO MA 200TYŚ PRZEJECHANE I TE PNEUMATYCZNE AMORKI CO MAM PODEJŻEWAM JUŻ WIELE NIE WYTRZYMAJĄ , CO PROPONUJECIE ? , ZOSTĆ PRZY PNEUMATYCZNYM ZAWIESZENIU ??? , CZY ZAŁOŻYĆ NORMALNE AMORKI I JEZDZIC SPOKOJNIE NIE MARTWIĆ SIE O PNEUMATY , TE NORMALNE CO MA TO SA KEYABY I MAJĄ 7TYŚ PRZEBIEGU , AUTO ULEGŁO WYPADKOWI I ROZSPRZEDAJE JE NA KAWAŁKI.POZDRAWIAM - ŚMIGACZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorne mocowania mialy conajmniej 2 rozstawy szpilek (przynajmniej w antykach).

jeden z nich z powodzeniem mozna bylo zostawic przechodzac na zwykle amory.

jezeli tak byloby u ciebie, to raczej nie bawilbym sie w uzywane amortyzatory.

juz pomijam fakt wspomnianych 7tkm przebiegu... chyba, ze gosc da ci na nie gwarancje

(KYB daje 2 lata, wiec powinien miec). nie wiem jak w tym momencie chodza, np w JC,

te elementy do ciebie, ale mysle ze po jakims rabacie ~1500zl za kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZBITEK STOI W ŁOMIANKACH W JAKIMS SERWISIE,MA KSIAZKE SERWISOWA I JEST UDOKUMENTOWANE TE 7TYŚ,JEST FAKTURA,ONI WYMIENIALI TO PRZED WYPADKIEM,ALE JEST KILKA RZECZY ZASTANAWIAJĄCYCH,AUTO MIALO NAPED NA PRZÓD I MIAŁO MOTOR 2.0 CZY TO BEDA TE SAME AMORKI . . . ?SZUKAM KOGOŚ KTO MA POJĘCIE O TYM TAK ŻEBY ZROBIEĆ DOBRE AUTO A NIE WÓŻ DRABINASTY,JESTEM W STANIE NAWET DO KRAKOWA ZAWLEC TO NA LAWECIE.POZDRAWIAM-SMIGACZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...