Skocz do zawartości

06.01.2006. Kraków Salon na J.Conrada spotkanie Forumowiczów


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote="misha"]Zgodnie z zapowiedziami Dyrekcji, które słyszeliście podczas pierwszego forumowego spotkania z Leszkiem Kuzajem postanowiliśmy kontynuować cykl spotkań forum w salonie Emil Frey Polska przy ul. J. Conrada. W związku z tym w imieniu Subaru Import Polska i Emil Frey Polska zapraszam wszystkich w piatek 06.01.2006 na godzinę 18. Gościem specjalnym będzie Michał Kościuszko.

 

 

Ludzie! Rany boskie! Kto to jest Misha? Dawno nie odwiedzałam foruma. Poprosze jakieś bliższe dane.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdaze... tzn nie wiem do ktorej tam bedziecie siedziec ale watpie ze tak dlugo... Mam nadzieje, ze Ci co wczoraj nie byli to beda... ja jestem obrazony ;) bo przedstawicielstwa SIPu nie bylo w konwoju wczoraj... i nie bede sie spieszyl :twisted:

 

p.s. zarcik - poprostu sie nie wyrobie i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no jak to nie było :?: to ja już się w ogóle nie liczę :?:

 

tak w ogóle to już po spocie (no chyba, że ostatni jeszcze siedzą na pogawędce z Padre), frekwencja niezła, mile mnie to zaskoczyło, co dwóch kierowców rajdowych to nie jeden :P no i oczywiście było też upalanie na playu :twisted: Buffy - znowu gwiazdą wieczoru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Fliper kiedy bedzie filmik??:>)

Jest ..... i to nie jeden :wink:

 

 

postaram się żeby był wcześniej niż materiały ze zlotu od Flippera

Taaaa ... jaaasne, "postaram się", znaczy napisał, cytuję "spać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!". I to jest definicja "motywacji" wg. charliego :P:mrgreen:

 

Buffy, ale Oddech Neo wymiata .... normalnie oglądam to teraz i aż czuję tą prędkość :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - może niech i ja mam tą możliwość napisania czegoś od siebie :mrgreen:

 

Oczywiście Oddech Neo wymiata, ale po za tym fajnie było zjeść halową kiełbaskę (no drobny minus za brak Kacyka :wink: ) na stole do ping-ponga, pojeździć pod okiem fachowców (przy okazji w końcu "oficjalnie" poznać Leszka :mrgreen: ), a co najważniejsze - być w pewnym sęsie w pracy, a jednocześnie w tak wspaniałym gronie!!

 

No oczywiście gwiazda wieczoru Buffy ze swoim .... pokazem jazdy :wink: dał w palnik ! 8) :mrgreen:

 

Ważne jest aby takie spotkania nie były za często. Z jednej strony jest jednak coś w kiełbaskach pod halą :twisted: a z innej odzywa się rozsądek i zbyt częste powtarzanie tego samego scenariusza ... kolejnym razem nie będzie już takie fascynujące. Chociaż ... znając Padre nie należy się "rutyny" obawiać :mrgreen:

 

Aha - czy zapomniałem napisać o mistrzowskiej sztuce oddechu Buffyiego ? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... faktycznie oddech neo wymiata :lol::lol: ... jak Buffy tak samo reguluje przepływ powietrza w prawdziwym aucie to musi mieć wiecznie zaparaowaną przednią szybę :twisted: ...... ze zdjęć widze, że było fajnie a conajmniej ciekawie :) .... ja niestety nie dałem rady wpaść... nauka :roll: ..... ale za to jutro 8) .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ale za to jutro.......

No właśnie - dzisiaj, dzisiaj :mrgreen:

Pewnie Matt już jedzie, a ja czekam na Charliego .... i popijam kawusie, a co... administracja ma szofera i porządną gablotę .... hehehe :mrgreen:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu .... aha - kto bierze prowiant ? Bo ja mam reszte :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...