Jump to content

06.01.2006. Kraków Salon na J.Conrada spotkanie Forumowiczów

misha
 Share

Recommended Posts

Zgodnie z zapowiedziami Dyrekcji, które słyszeliście podczas pierwszego forumowego spotkania z Leszkiem Kuzajem postanowiliśmy kontynuować cykl spotkań forum w salonie Emil Frey Polska przy ul. J. Conrada. W związku z tym w imieniu Subaru Import Polska i Emil Frey Polska zapraszam wszystkich w piatek 06.01.2006 na godzinę 18. Gościem specjalnym będzie Michał Kościuszko.

Specjalnie na tą okazję przygotowujemy zawody w Colina na PlayStation 2, jak również mini turniej w ping-ponga. Ponieważ kiełbaski na świeżym powietrzu w środku zimy niekoniecznie mogą wszystkim przypaść do gustu postanowiliśmy zorganizować dostawę spod Hali prosto do salonu.

Mamy nadzieję, że spotkanie będzie się mogło pochwalić sporą frekwencją z Waszej strony i będzie świetną okazją do podsumowania roku 2005 w gronie wielbicieli i posiadaczy Subaru.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dealer krakowski się podjął zadania, żeby coś takiego mogło wypalić w wawie to chyba lokalani dealerzy powinni zainteresować i podjąć temat z centralą, więc to chyba oni nie mają litości :mrgreen: (to jest oczywiście moje prywatne zdanie!! żeby nie było...)

szczerze mówiąc podoba mi się pomysł żeby zaprosić kolejnego rajdowca :)

szkoda tylko, że mój ostatni kontakt z playem i colinem to był jakoś w podstawówce, bo będę tylko za tło robić :(

mamy jeszcze 1,5 tygodnia to myślę, że zbiorą się wystarczające ekipy do stworzenia obu lig (liga rządzi liga radzi, liga sobie w colina poradzi... :mrgreen: )

ekipa krakowska - obecność obowiązkowa - pytanie kto jeszcze :?: :twisted:

To ja mam propozycje...

My przyjedziemy 6-tego - jak Wy przyjedziecie 5-tego do Oskara :twisted:

I tej wersji bede sie trzymal 8) :wink:

Lipa bedzie jak odbedzie sie spotkanie forumowiczow bez forumowiczow ... wiec widzimy sie najpierw 5-tego - prosze ze soba przynies niezbedne gadgety oraz przyjechac odpowiednimi samochodami... :twisted:

WRC fan, po ktorej Ty stronie stoisz w takim razie? :roll:

Chodzi o przedstawicieli Emil Freyi SIPu a nie o forumowiczow... czytaj dokladnie :wink:

My (czyli miedzy innymi Ty) przyjedziemy 6-tego jak Oni przyjada 5-tego :twisted: