Jump to content

AB CUP w Nowym Mieście nad Pilicą 17.09.2011

Agniess
 Share

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dojechalem :P Bylo fajnie, super zabawa i o to chodzilo :mrgreen: Niestety sprzeglo ciagnelo i nie dalo sie pojezdzic pod koniec :| Ciecia tragedia....sporo felg i kapci poszlo chlopakom :|

Pozdrowienia dla spotkanych forumowiczy :!:

Ja również pozdrawiam spotkanych forumowiczów - choć tak na prawdę to przywitałem się tylko z JD555 później już nie było czasu na rozglądanie się za bardzo :? Ale niektórzy mieli taką minę jak machałem " :shock: " :mrgreen:

cybel, Pan Dziedzic, dzieki za poprowadzenie na miejsce bo kompletnie zabladzilismy 8)

-- 18 wrz 2011, o 17:05 --

choć tak na prawdę to przywitałem się tylko z JD555.............Ale niektórzy mieli taką minę jak machałem " "

Uwierz ze mialem podobna :shock: :mrgreen:

Bardzo bardzo fajna impra :D dużo jeżdżenia, super traska ( i szybka i techniczna i po zielonym :twisted: )

fajna organizacja - profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy :D gratulacje :!: :!: :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

polecam AB Cup :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

no i pozdrowionka dla spotkanych forumowiczów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Legaś 4T rozdziewiczony :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Roman Urban, Fajny ten legaś, będą górki grane? :)

Przyjechałem na trochę i bardzo mi się podobało. Byłem nawet nieco zszokowany profesjonalną organizacją. Szkoda, że BMW challange tak rzadko bywa w okolicach W-wy.

Tak to ja, raz nawet machnąłem ale chyba nie zauważyłeś, natomiast machnał mi Roman ale stojąc centralnie przed maską. :mrgreen:

-- 20 wrz 2011, o 23:27 --

A no i Vert doradzał mi z miejscówką 8) było spoko ale ten fragment z cięciem po ziemi na powrocie też dawał radę.